Sayfa 127/914 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227627 ... SonSon
Arama sonucu : 7306 madde; 1,009 - 1,016 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Tum arkadaslara tesekkurler.

Sahsen ben incelemedim, incelemeyide dusunmuyorum. 2020 yil sonu bilancosuna odakliyim.

Kisisel olarak dusundugumde , gecmiste forumda cok yipratici seyler oldu, halen oluyor.
    Sn.Yatirimciali hakli. Ayrica bakarsaniz Sn.lionnes te hakli.

Nereden baktiginiza gore degisir. Yoksa bizde tartistik bir cok kisiyle, su anda yazan yazmayan bir cok kisiyle bu sayfalarda tartistik.
    Sorun su oldu.Yeni yatirimci okudugunda psikolojisine gore yorumluyor. O yuzden belkide yanlis yonlendirme oluyor.

Kronta yatirim yapan bir cok kisi uzun yillardir burda , zaten incigini boncugunu biliyor.

Yalniz idrar yaristirma konusunu bir turlu cozemedik.

Yazmayan arkadaslarda var. Sn.usta gitti donup yazip cizmesini isterim halen.

Bizde yapiyozda bir daha yazani opsunler diyip tekrar yaziyoruz. Agir ithamlar agir sozler soyleniyor burda bazen.
    İnsanlar birseyler ogrenmek istiyor veya bir seyler soylemek istiyor ama bizim kendi atismalarimiz arasinda sonup gidiyor.
    Mesaj atip kufur eden eden oldu yani o derece.

Kront zor hisse, psikolojiniz kaldirmiyorsa cidden girmeyin.Ha derseniz bulbulumde gul oya , 5 sene yayarim doya doya o zaman bisi demem.

Birbirimizin kalbini cok kiriyoruz cok.
    Bugun -6 oldu hisse benim umrumda degil.Cikanlar %90 bilanco begenmeyenler. Biz nedir ne degildir biliyoruz.Neden cunku burda yazan siz arkadaslar yuzunden.Bu nedenle biraz daha sakin ve birbirimize katlanir olmakta fayda var bence.

Ytd.

ASUS_X00QD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

2. Teşekkür ederim sayın Yıldız Tozu... ytd

3. Sunuda yaziyimde;

Soylemlerimle kalbini kirdigim arkadas var ise kendisinden özür dilerim.

Yeni sayfada daha guzel daha paylasimci ve daha guzel yazilar yazmak nasip olur insallah.

Ytd.

ASUS_X00QD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

4. Genel kurul her yıl ki gibi geçince üzerine gelen bilançosundaki hayal kırıklığı, 29-30 tabanlarıma çalışmasını aşağıya çekti. Yöneticiler uzun yıllardır aynı kelimeler üzerinden evirip çevirip aynı şeyleri söylüyorlar. Şu beş yıl bir türlü gelmedi, halen o patlamayı yapamadı? Sıkıntı nedir bilmiyorum ama şu pandemi sürecinde de hala satış yapıp istediğimiz haberleri duyamaz isek yuh olsun. Bugün taban olalım sıkıntı değil ama önümüze havuç koymayın artık. Uzun yıllardır bu hissedeyim. Üç yıl süründüm sonra 17 den sattım, benden sonra 33 gördü. Çok kestirilemeyen bir hisse, sığ çünkü. Ama artık şu patlamayı bu yıl sonunda yapın yeter artık. Bahaneneizden sıkıldık... ytd

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

6. Tepki, takas, bilanço, yıl sonu, beklenti, gelecek satın alma, genel kurul, siber güvenlik, 🤣🤣🤣 ytd

7. günün sonu...

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

Sayfa 127/914 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227627 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •