Sayfa 853/914 İlkİlk ... 353753803843851852853854855863903 ... SonSon
Arama sonucu : 7306 madde; 6,817 - 6,824 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

Yanit icin tesekkurler! Araniz ayeni katildim(ilk alimim 20 ekim). R kodu olmayandan aldim hep. 1 lira pahali olandan. Ayni sey diye dusundum.
    Umarim ayagim ugurlu gelir.

2. İnşallah uğurlu gelir.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

3. O zaman bu mesajı değiştireyim yanlış anlaşılmasın.
    Son düzenleme : Mao; 24-10-2023 saat: 13:37.

4. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1208811

Oransal kap haberi burda. Yalnız Çekince bildiriminde * işareti ile işaretlenmiş.

(*) Şirket sermaye artırımı sürecindedir. Sermaye artırımı süreçlerinde; toplam sermaye ve ortaklık payları, rüçhan haklarının kullanım tutarına veya bedelsiz
    sermaye artırımına ilişkin yatırımcı hesaplarına yapılan aktarımlara göre güncellenmektedir. Bu süreçte ortakların pay oranı değişimleri pay alım/satımından
    değil, ortakların rüçhan hakkı kullanım zamanlarındaki farklılıklar, artırılan sermayeyi temsil eden açık/kapalı payların farklı zamanlarda yatırımcı hesaplarına
    aktarılması gibi nedenlerden kaynaklanabilmektedir
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

5. Sanırım tam oranları haftaya cumaya görcez.

6.  Alıntı Originally Posted by lionnes1 Yazıyı Oku
    bir kaç güne karşıklı ateşkes falan anlaşma olur . Hayat devam eder

Borsa endeksi şu an eksi 2 de. israil karşı tarafla ateşkes falan yaptığında veya ortam soğuduğunda borsaya çıkmaya devam edecek.

Dolar zaten, baskılanmış haliyle bile 28 lirayı geçti. 2021 yılında 7 liraydı. 2021 yılından beri 4 kat yükselen doların , şu an resmi olarak 50 tl olmasına sadece yüzde 78 marj kaldı.

Bana göre zaten 50 tl şu an dolar. kişisel aile bütün masraflarımı harcamalarımı dolar =50 tl üzerinden hesaplıyorum

Tekrar bir özet geçeyim o zaman ;

doları söylemeye gerek bile yok çünkü şimdiden 50 tl diyorum ben dolara. Zaten hükümetin de OVP deki hedefi 43,9 tl .

2021 yılında , dolar 7 liraydı, bist endeksi 1300 puandaydı, yatırımcı sayısı da 1 milyon küsürdü.

yani özetle şöyle olacak..

2021 yılı = Dolar : 7 lira , Bist100: 1300 puan , Yatırımcı sayısı: 1 milyon kişi

2025 yılı = Dolar : 50 lira , Bist100 : 25000 puan , Yatırımcı sayısı: 25 milyon kişi.

NOT: Yazdıklarım bilgi amaçlıdır..Yatırım tavsiyesi asla değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin

israil -filistin savaşın ilk günlerinde ve borsa çakıldığında yazdığım yazı.

anlık bist100 endekis yüzde3 artıda

7. Teşekkürler Sn.Yıldız Tozu ve Sn.lionnes1. Birçok kez bedelli sermaye artırımına katıldım. Süreç sonunda halka arz var mıydı hatırlamıyorum. Halka arz fiyatı piyasa fiyatına göre biraz iskontolu olur diye düşünüyorum.

8. Sadece 2 gün oldu twitterda temel analiz yapalı..

takipçi sayım 5 kişiydi ( ve bu beş kişiyi de tanımıyordum).

Neyse , konumuza gelelim takipçi sayım 5 kişiden 38 kişiye yükseldi 2 günde.

Her twittim ortalama 3 bin ile 4 bin arası görüntüleniyor.

Toplam tüm twittlerimin görüntülenme sayısı 138 bin oldu .

Son attığım twittlerden 1 tanesi , 1 satte 5200 görüntülenme oldu şimdiye kadar. https://twitter.com/TemelTeknikBist/...00941922709917

Hedefim

3 senede toplam 100 bin takipçi.
    ve

5 senede 1 milyon takipçi.

NOT: Yazdıklarım bilgi amaçlıdır..Yatırım tavsiyesi asla değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin
    Son düzenleme : lionnes1; 25-10-2023 saat: 00:35.

Sayfa 853/914 İlkİlk ... 353753803843851852853854855863903 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •