Sayfa 899/914 İlkİlk ... 399799849889897898899900901909 ... SonSon
Arama sonucu : 7306 madde; 7,185 - 7,192 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Bundan sonra bu foruma yazmayı düşünmüyorum. ( Belki ilerde twitterda yazmaya devam ederim yazılarımı , ama kesin değil , belki de orada da yazmam.)

Neyse dediğim gibi bu foruma bi daha yazmayı düşünmüyorum .

Çeşitli kendimce sebeblerim var.

Kavgalı olduğum veya olmadığım , herkesin, tüm isteklerinin gerçekleşmesini diliyorum. Hem gerçek hayatta hem de bu hisse için.

Kront ta gelince...

Uzun vade beklemeye devam edeceğim . Ta kii hedefime gelene kadar.

2. Ta ben senin gelmiş geçmiş tahta yapıcının ebesinin su içtiği bardağı icat edeni .....

TL günlük ve USD günlük 5 gündür düşüyor....

Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

3. Piskolojimi korumak için biraz sattim

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. https://resmim.net/cdn/2023/12/05/ZkBluq.png
    16,40 Altında 2 gün kalmadan yukarı döndü. Yani Kural çalıştı. Ağlayıp sızlanmaya gerek yokmuş....
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

5.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    https://resmim.net/cdn/2023/12/05/ZkBluq.png
    16,40 Altında 2 gün kalmadan yukarı döndü. Yani Kural çalıştı. Ağlayıp sızlanmaya gerek yokmuş....
    Şimdi ne olur sizce Sn.Umut0109?

Şu hissedeki testerelerin birkaçını yakalayabilseydim şu an zengindim. Eninde sonunda ederini bulur diye bekliyorum, zengin olmak bir yana kanser olacağım sonunda.😂

6.  Alıntı Originally Posted by Forza korfez Yazıyı Oku
    Şimdi ne olur sizce Sn.Umut0109?

Şu hissedeki testerelerin birkaçını yakalayabilseydim şu an zengindim. Eninde sonunda ederini bulur diye bekliyorum, zengin olmak bir yana kanser olacağım sonunda.��
    Sayın Forza körfez sizi görmek ne güzel. 18,60 ve 19,40 bandı hedef durumdadır. 20,34 üzeri çok güzelleşir.(30 Seviyelerini hedef olarak konuşabiliriz) Saygılarımla...
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

7.  Alıntı Originally Posted by 51TARIMDUNYAM Yazıyı Oku
    Böyle devam ederse yaşadık!
    Sonuçta değil, yoldadır erdem.

Sayfa 899/914 İlkİlk ... 399799849889897898899900901909 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •