Sayfa 126/914 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176226626 ... SonSon
Arama sonucu : 7306 madde; 1,001 - 1,008 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Verdiğimiz rahatsızlık için şahsım adına özür dilerim ama ikileyin kelimesi yakışmamış sn 51TARIMDUNYAM. Ama haklısınız, rahatsız edici bir yazı serisi oldu .

Bayram arefesi diye forma bile bakamadim doğru düzgün.
    Burada neler olmuş yahu

Takaslari iyi takil edin derim.
    Bosverin simdi bilançoları.
    Her şey orada gizli!

4. O kadar yazı yakışmış da benim “ikile “ sözüme alındınızsa, özür dilerim. Sorun yok, hepimiz ortak gibi davranalım.

5. Bilançoyu yeni inceleyebildim. Açıkçası ben beğendim. Kar ve hasılatın biraz düşük gelmesi dışında olumsuz birşey yok bence. Bizim için önemli olan kalemler; HASILAT
    EFK
    YURT DIŞI SATIŞLARI
    Daha önceki bilançolarda yurtdışı satışları düşük geldiğinde beğenilmezdi. Kaldı ki efk da artmış. Kısaca ben olumluyum. Yarın için güzel olacağını düşünüyorum.
    Yazdıklarım ve çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi olamaz .....

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

6. Nakit ve nakit benzeri de 6.013.700 den 16.943.819 çıkmış. Bu da güzel. Tabi benim değerlendirmem bunlar. Siz farklı düşünebilirsiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

7. Umut0109 teşekkür ederiz...bize güven veriyorsunuz...

8. Kront

Faaliyet Konusu

Kron, telekomünikasyon servis sağlayıcılarının ve büyük işletmelerin bilgi teknolojileri ve bilişim ihtiyaçlarına yönelik
    yüksek teknolojili yazılım ürünleri tasarlamak ve geliştirmek amacı ile faaliyet göstermektedir.

Yıldan yıla düzenli artan Internet kullanımı akıllı telefonların da hızlı yaygınlaşmasıyla da katlanarak büyümekte, mobil
    uygulamalar da telekomünikasyon ve bilişim sektörlerinin ana motoru haline dönüşmektedir. Akıllı telefonlardan akıllı
    uygulamalara doğru yaşanan bu dönüşüm telekom servis altyapısında da radikal değişikliklere sebep olmaktadır.

Akıllı uygulamaların yanısıra, chipsetlerin ve küçük bilgisayarların maliyetlerinin düşmesi, IoT (Internet of Things –
    Nesnelerin Interneti) teknolojilerinde ve dijitalleşme konularında çok kuvvetli itici güçler oluşturmaktadır ve bu trend
    ivmelenerek büyümektedir. Akıllanan uç noktalar, yeni iş modellerini, yeni gelir ve servis modellerini tetiklemektedir. Bu
    nedenle, endüstri tarihinin gördüğü en hızlı dönüşümlerden biri yaşanmaktadır.

Bu gelişmelere paralel olarak, son kullanıcı davranışlarında sadakatten fırsatçılığa bir kayma net olarak
    gözlenmektedir. Kullanım deneyimi, servis sürekliliği, çağrı merkezi hizmeti, aktivasyon süresi gibi konular hassas
    stres noktaları olarak kendini göstermeye başlamıştır.

Bulut servisler ise paralelde OTT servis sağlayıcıları ile telekom servis sağlayıcıları arasındaki mücadeleyi daha da
    zorlaştırmaktadır. Bulut servislerinin geleceğinin ve buna bağlı gelir modellerinin hızla netleşmesine rağmen, global
    ölçeklenemediği durumlarda henüz tam anlamıyla güvenilebilir bir halde değildir.

Artan güvenlik ihtiyaçları, siber saldırılar, kanun ve yönetmelik gereklilikleri de diğer önemli motivasyon noktalarını
    oluşturmuştur.
    Tüm bu karmaşık ve değişken ortam Kron’un müşterilerinin daha yüksek teknoloji içeren yenilikçi ürünlere olan
    ihtiyacını artırmıştır. Kron, Türkiye’nin yanı sıra, başta gelişen piyasalar olmak üzere, yukarıda belirtilen alanlara
    sağladığı ürünlerini tüm dünyada pazarlamaktadır. Kron, rekabetçi teknoloji vizyonuyla, Türkiye’de geliştirilen teknoloji
    ile küresel bir şirket olma hedefi doğrultusunda çalışmalarını yürütmektedir

Kron’un geliştirdiği yüksek teknoloji ve
    mühendislik gerektiren ürünler, TÜBİTAK tarafından desteklenmektedir.
    Kron’un 13 yıldır iletişim teknolojilerinde yaptığı inovasyonlar, Vodafone, Turkcell, Türk Telekom, Etisalat gibi dünya
    telekom devlerinin altyapılarında kritik noktalarda konumlandırılmıştır. Bu ürünler milyonlarca internet kullanıcısının
    genişbant Internet deneyimini zenginleştirmiş ve güvenli bir altyapıdan hizmet alınmasını sağlamıştır.

Kron, 2007 yılında kurulmuş bir yüksek teknoloji şirketidir. Internet teknolojileri odaklı büyük işletmelerin Servis
    Aktivasyonu, Kalite Güvence Sistemleri, ICT Erişim Kontrol Sistemleri, Yeni Nesil Loglama, Yüksek Performanslı
    Gerçek Zamanlı Veri İşleme, Yeni Nesil Güvenlik ve Denetim (Audit) alanlarındaki ihtiyaçlarına yönelik ileri teknoloji
    yazılım ve donanım ürünleri üreten Kron, bu ürünlerin entegrasyonunu da gerçekleştirmektedir.

Şirket, ICT (Information
    and Communication Technology) pazarının ihtiyaçlarına cevap veren etkin çözümleri ve Tier-1 servis sağlayıcılar ile
    düzenleyici kurumlar dâhil dünyadaki ICT pazarındaki hedef müşterilerine yarattığı katma değer sayesinde hızlı bir
    büyüme süreci içerisindedir.

Yazılım geliştirme ve proje yönetimi alanlarındaki bilgi birikimi ve yenilikçi yaklaşımlarıyla Kron’u pazardaki büyük
    oyuncular açısından tercih edilen bir üretici konumuna getiren, yetkin ve deneyimli mühendislerden oluşan Kron ekibi,
    şirketin temel rekabet gücünü oluşturmaktadır.

İstanbul’daki merkezi, Ankara, İzmir, New Jersey ve Islamabad ofisleri ile Kron, telekomünikasyon sektöründeki
    yatırımların ürün ve çözümleri açısından giderek artan ihtiyaçların oluştuğu Asya-Pasifik, Avrupa ve Amerika’daki
    pazarlara erişim açısından uygun bir konuma sahiptir...

Kron’un ödenmiş sermayesi 14.268.513 TL olup her biri 1 TL kayıtlı nominal bedeldeki
    14.268.513 adet hisseden oluşmaktadır...Şirketimiz, koronavirüs salgınının başlaması ile birlikte 13 Mart 2020 tarihinde aldığı kararla uzaktan çalışma düzenine
    geçmiş ve bu durumu Mayıs ayı sonuna kadar devam ettirmiştir.

Salgındaki gelişmelerin ışığında, Sağlık Bakanlığı’nın ve
    Bilim Kurulu’nun tavsiyeleri doğrultusunda şirketimizde normalleşme süreci Haziran 2020’de başlatılmıştır. Haziran ayında
    başlayan bu süreç ekibimizin kısmen uzaktan çalışmaları, kısmen İstanbul, Ankara, İzmir ve Jersey City ofislerinde
    çalışmaları şeklinde devam edecektir. Başta Ar-Ge olmak üzere ekiplerimiz tüm faaliyetlerimizi başarılı bir şekilde
    yürütmektedir.

Koronavirüs salgınının ülkemizde ve tüm dünyada beklentilerin üzerinde bir seyir göstermesi bizim ikinci çeyrek
    satışlarımızı etkilemiş ve bunun sonucu olarak ilk yarı satışlarımız 2019 yılına göre %16 daha az gerçekleşmiştir. Bununla
    beraber faaliyet kârımız %23 artış göstermiştir. Faaliyet dışı kalemlerin hesaplanması neticesinde net kârımız %48
    azalmıştır.

Satışlarımızın çok önemli bir kısmını son çeyrekte yapıyor olduğumuzu göz önüne alarak ve müşterilerimizle yaptığımız
    görüşmelerin ışığında, yıl sonu hedeflerimizde bir değişiklik yapma ihtiyacı duymamaktayız...

KRONT Bilançolar günü gelmeden çok önce hazırlanır sadece zamanı yaklaşınca düzeltme ihtiyacı doğar...

Her şeye rağmen bol kazançlar...
    Hedefi Olmayan Gemiye Hiç Bir Rüzgar Yardım Edemez...
    The Future Will Come One Day.

Sayfa 126/914 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176226626 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •