Sayfa 206/914 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306706 ... SonSon
Arama sonucu : 7306 madde; 1,641 - 1,648 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1.  Alıntı Originally Posted by lionnes Yazıyı Oku
    bu yılın sonu yurtdışı yurtiçi yüzde 50-50 olacak sayın Lütfi Yenel dediğine göre bloombergte..

2020 yılı ilk çeyrek dolar 6,30tl civarı ortalama var , 2021 yılı ilk 3 ay da 7,70tl civarı olacak desek ( yüzde20 artış )

Yani 2021 ilk 3 ayında döviz bazlı satışlar aynı kalsa bile ki o da çok zor ( 150 çalışanla giricez 2021e , gartner , digitalleşme vs)
    ilk çeyrek satışların yarısı otomatik olarak yüzde20 artacak tl bazlı sonucu çıkarılabilir , 2020 ilk çeyreğe göre..
    bu arada usdtry 7,8

2. bu hissenin, şu an ki yıllık 55 milyon satışa göre bile ( beklenen 2020 yıllıkta satışlar daha da artacak ) fksı diğer bilişimlerin en az 3-4 katı olması gerek sebebini defalarca kez yazdım ( satışarın yüzde 70i arge ve pazarlamaya gidiyor borsadaki diğer bilişimlerin ortalama 5 katı kadar arge ve pazarlamaya gidiyor).

Bu spek ve hissedeki hırsız her kimse inatssa inat ulan gerekirse , Kron ilk 5e girip , PAM pazarından yüzde1 lik pay alana kadar yani 30milyon dolar , o zamada kadar beklerim anladın mı hırsız?

3. Sn.lionnes belkide kağıt sizin yüzünüzden gitmiyor.
    Yazıyorsunuz burda o kadar hesap kitap şu şöyl olmalı falan diye.

Spekte size inat götürmiyor belkide

YTD.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

4.  Alıntı Originally Posted by Yıldız Tozu Yazıyı Oku
    Sn.lionnes belkide kağıt sizin yüzünüzden gitmiyor.

YTD.
    takip ediyor olabilir valla sığ piyasadayız yani bistt burası herşey olabilir...

valla yazmıyım yazmıyım diyorum ,yine kendimi tutamıyorum bu hareketleri görünce..

5. Bu spek beni bıktırıp hisselerimi alabilirdi bu fiyatlardan eğer Lütfi bey Bloombergteki o açıklamaları yapmasaydı....O açıklamalarda Hem ortaklık hem de PAM pazarı hedefi koyarak ve de 2020 yılının sonlarına gelmemiz sebebiyle , speğin hisselerimi bu fiyatlardan alma ihtimali artık yüzde sıfır.

6. https://www.kariyer.net/firma-profil...-s-23599-14936

7 iş ilanı var kariyerde , bir de linkd de var 3 tane , 3 tane iş ilanının , ikisi aynı kariyerle ..

yani toplam 8 iş ilanı var şu an ..

7.  Alıntı Originally Posted by Yıldız Tozu Yazıyı Oku
    Sn.lionnes belkide kağıt sizin yüzünüzden gitmiyor.

YTD.
    Ben de aynı şeyi düşündüm. Hiç yazmasak artık arada grafik, derinlik, takas vs. paylaşsak mı?

8. dursun burada..

Sayfa 206/914 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306706 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •