Sayfa 334/914 İlkİlk ... 234284324332333334335336344384434834 ... SonSon
Arama sonucu : 7308 madde; 2,665 - 2,672 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. ben senin kivrakligini konusuyorum burada krontun ucuz yada pahali olmasi konumuz degildi simdide degil.

sadece acik ve net 8 liradayken niye kotuluyordun krontu gunde on bes kere

simdi 60 lira olan krontu niye ovuyorsun gunde 20 kere niye?

kront ayni kront, sahibi olan ihtiyar dahada ihtiyarladi, kar ahim sahim artmadi cirosuda ahim sahim artmadi.

senin bu buyuk kivrakliginin sebebi nedir?

hisse 8 lira iken pazarlamaci diye suclardin sn,Ustayi e simdi hisse 60 lira sen ne vazife goruyorsun o zaman pazarlamaci idiyse?

kront 8 liradan mi 60 liradanmi pazarlanir?

Dolar patlar, Turkiye batar diyenlere inat sonuna dek Turk varliklarina yatirim, sonsuza dek Turkiye Cumhuriyeti...

2. ne zat oğlu zattt..

25 tl iken sayflarlarca yazdım çok daha yükseğe gitmesi gerekttiğini ve nitekim 80 lere gitti....

hisse 25 tl iken sayflaraca analiz haber paylaştım ne 60 lirası ?

sen hangi kafayı yaşıyorsun?

3. ben övgülerimi 25 tl iken yaptım hem de sayflaarca 60 tl de değil..

anlladın mı akli dengesi bozuk zat

4. hadi konuyu kapat artık

hep aynı şeyleri yazıyoruz.

İnsanlar bizi çekmek zorunda değiller.

5. sen krontu 8 lira iken iki sene kotuledin , senin artik 30 lardan yada 60 lardan krontu ovmenin bir izahi yok, olamaz.

kivraklik var sadece burada, muthis ve utanilasi bir kivraklik. ama senin ar damarin catlak oldugundan senin icin bir onemi

olmasada burada vatandas kimin ne mal oldugunu gorsun diye senin gibi bir degmezle muhatap oluyorum ,

yoksa sana ne cevap vermeye ne muhatap olmaya degmez bir kivraksin.

Dolar patlar, Turkiye batar diyenlere inat sonuna dek Turk varliklarina yatirim, sonsuza dek Turkiye Cumhuriyeti...

6. alinti by usta

Arge ve pazarlamayı savunanlara çomar dersin..sonra ortada hakaret ararsın. Bulamazsın tabi, sildiler..ama gören gördü.

Alıntı Originally Posted by lionnes

çomar ;

Ben Üsküdar cenginde
    Sağ cenahı tutan
    Çomar Bölükbaşı
    İzoli Kürdi kabilesindenim
    Van dağlarında adım söylenir.

Biz bir sıfat olarak bilirken Çomar'ın aslında bir kişi olduğunu görünce şaşırabiliriz ama asıl soru şudur: Kimdir bu Çomar Bölükbaşı?

Evliya Çelebi'nin Seyahatnâme'sine bakarsak Çomar Bölükbaşı, Üsküdar etrafına hendekler kazan güruhun liderlerinden, Yavuz Sultan Selim döneminde isyan başlatan bir Celâlidir.

Çomar Bölükbaşı'nın adı tarih metinlerinde çok sık geçmese de halk şiirinde yiğitçe anılır. Yani güncel anlamının aksine bir hakaretten ziyade bir kültürün, geleneğin temsilidir 'Çomar'.

Bir sözcüğün odağından çıkarsak, hakaret sandığımız kavramların tarihi bile bizi şaşırtabilir. Bundan böyle çomar derken iki kere düşünmek gerek!

https://onedio.com/haber/sus-lan-com...aksiniz-826261

yav bak be usta neymiş çomar kelime anlamı gördün mü çok bilmiş seni gidi seni

alinti by Pam
    Sen bırak onu bunu; sana tavsiyem bu hayatta kimseye çomar deme. Bu hakaretin dik alasıdır ve başın her şekilde belaya girer.

alinti by Umut0109

Hımmmm, demek ÇOMAR güzel birşeymiş. O zaman sana ÇOMAR diyelim bundan sonra olur mu?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Kimsenin umrunda degilsiniz özelden atışın lütfen. Taniyan taniyor tanımayan da okumuyor zaten

8. bu muhabbetler kront iki sene once 8 lira iken yapildi.

Originally Posted by lionnes
    .........
    .... iyi soyguncu bu herif iyi ( (herif: 12,6 tan hisse alan kişi)

alinti by pam
    Şirket hisseleri uzun zaman sonra ilk kez pozitif bir hava yakaladığı bir dönemde, şirketin yk başkanına hakaret etmek için her türlü gayreti göstermektesiniz. Siz art niyetlisiniz. Ayrıca bu siteyi takip eden, bilgi paylaşan Kron Telekom hissedarlarına saygınız yok...

alinti by usta

Sen 2 ay katlanamadın, biz 2 senedir çekiyoruz...Maalesef insanların psikolojisini ve moralini bozmaya yönelik çabalar suç kabul edilmiyor..2 senedir hemen her gün..hissenin düşüşünden daha çok etkiliyor insanları. Bir çok kişi bunlar yüzünden forumdan ayrıldı, bunlar buranın ağası gibi kaldılar.

şimdiye kadar belki 10 kere yazmayacağım, yazarsam şu olayım deyip geri geldiler. Bu da ayrı bir psikoloji bozma yöntemi olsa gerek. Ümitlendirip kursağında bırakmak..

alintri by lioness
    bundan sonra yazacağım ama negatif şeyler yazmayacağım, eleştiri yapınca hemen saldıriyorsunuz çünkü, yandaş medya gibisiniz.

Sayfa 334/914 İlkİlk ... 234284324332333334335336344384434834 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •