Sayfa 37/914 İlkİlk ... 2735363738394787137537 ... SonSon
Arama sonucu : 7306 madde; 289 - 296 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Yani akliniza takilan bir birsey varsa sorun diye soyluyorum.

Ytd.

ASUS_X00QD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

2.  Alıntı Originally Posted by kafkas26 Yazıyı Oku
    Pardon anlamadım yanlış bilgimi paylaşmışım?
    Sizde bunların yanlış olduğunu kanıtladınız öylemi?
    Yaptığım teknik analizler sallama demekki vay anasını
    Demek insanlar benim verdiğim bilgilerle zehirleniyor öylemi?
    Formun ilk gününden beri bu formda olmanızın insanlara ne gibi faydası olmuş?
    Ben kendime ne zaman ustayım demişim?

Bu yazınızı okuyanlar eminimki , sizin şahsımı karalamak ve insanların şahsımın yapmış olduğu yorumları görmezden gelmesini istemek için yapılmış bir yorum olduğunu pekala anlıyordur.
    Benim yazdığım çizdiğim her şey formda kayıtlı ve duruyor!
    Grafiği açıp bakacaklar yeni gelenler. Bu adam burada ne yazmış , ne söylemişte senin gibileri çıkıp karalama kampayası başlatmış kafkas26 için diye.
    Samimi olanlar böyle yaparlar.
    Kimseden bir beklentimiz olmadı , Lakin siz şahsıma böyle saldırdıkça daha çok insanın sizi değil şahsımı takip edeceğinden hiç şüphem yok.
    Bu seviyesiz ve çirkin saldırınızı kınıyorum.
    Şahsımın hisse ile ilgili yapmış olduğum yorumlardan rahatsız olanlar engelliyebilirler.
    Ama bunu yapmak yerine hala şahsıma çirkin iftiralar nezdinde saldırmalarıda dikkat çekici.
    Ayrıca benim bildiğim Temel, Teknik ve Takas bilgileri yine beni ilgilendirir.
    Formda hisse ile alakalı doğru düzgün tek bir bilgi paylaşmadan , haftada bir takas atıp yoruma açık bırakmak marifet olsaydı herkesin marifeti itifata tabi olurdu.
    Burada boş beleş yazı yazıp bilgi paylaşan ben mi yoksa sen ve senin gibiler mi, bırak bunada takipciler karar versin.
    Her zaman söyledim yine söylüyorum!
    Yazdığım her şeyin arkasındayım ve hiç bir yanlış bilgi vermedim yatırımcıya.
    Aksini ıspat eden raporları ile gelecek.
    Bu ve benzeri ithamlara bundan sonra cevap verilmeyecek, formun kirletilmesine müsaade etmiyeceğim!!!
    Artık dayanamadım cevap vereceğim😁

Takas analiz bilgin sıfır kardeş.

O gun tabanda ki 1milyon 100 bin lotun tabandan yuklu miktarda alanlardan birisi de benim.

Oyle 5-10 bin lot felan degil yani!

Bu oyuncunun kutpoya gececegini bildigin icin de o gun ne var ne yok satacagini onceden biliyordum.Gidip kutponun kap bildirimlerini okuyabilirsin!Zaten ordada ceza aldirdilar hisseye.

Birincisi evet kendiside aldi kendi lotu teb ve gedikten.

Ancak bunu alma nedeni tabanin kalkacagini gordugu icin yuzde 10-15 daha karli satma imkani vardi kullandi!

Oyuncu sahneden cekildi ha ben alirken zaten cekilecegini bilerek aldim.Aldigim lotun yarisini da zaten sattim kalan yarisida duruyor.Sene sonunu gormek istiyorum cunku yazilim sirketlerinde son ceyrek haric hicbir ceyregin onemi yoktur!

Sirket iyidir kotudur demiyorum burdaki arkadaslar kendince arastirma yapip yorum yapiyorlar hepsinin ellerine saglik.

Brut takastaki ve sig bir hissede teknik analiz yapmaya calismak sadece havada su dogmektir.Paraya sıkisip satmak istesem 2 taban yer hisse.Bunun neresi teknik olacak kademelerde 50-100 lotun ?

Neyse sadece soylemlerinden boburlendigin icin surekli cevap vereyim dedim.Ben yine sessizce izlemeye devam edecegim ama sen bilgilerini yeniden gozden gecir 😉

Alıntı Originally Posted by kafkas26 Yazıyı Oku
    Yukarıdaki grafiği 12 mayısta paylaşmışım. Stoplos ve hedef fiyatlarını vererek, ancak hissemiz 25.40 fiyatını gördükden sonra bir düzeltme periyoduna girerek 23 tl ye kadar geri çekilmiştir. Hafta sonu 23.52 fiyatında kapatan hissenin bir doji mumu oluşturduğunu (long legget ) görmekteyiz. Tüm bunlar ile beraber pazartesi günü fiyatın yukarı yönlü çıkış yapabilmesi için yeni bir teyit almak istiyebilir. Geri çekilme oluşacak ise de bunun ilk olarak 23 tl bandına değmesi gerektiğini düşünüyorum. Ancak herhangi bir geri çekilme olmaz isede yönün her türlü yukarı çıkacağını ve hedef noktası olan 26.75 e doğru gideceğini öngörmekteyim. Ancak bir hususa daha dikkat çekmek istiyorum. Hissede yaptığım Teknik analizlerde zaman zaman sürelerin ötelendiğini görmekteyiz. Salı günü 19 Mayıs Resmi gün olduğundan bir öteleme daha yapma olasılığını da görmezden gelmemek gerek. Yapmış olduğum yorum ve analiz kesinlikle Yatırım tavsiyesi olmayıp sadece sıradan bir çalışmadır.
    Bol kazançlar.

Ya sizler gerçekten çok enteresan insanlarsınız.
    Hakkımda yine atıp tutmaya devam ediyorsunuz!
    Gerçekten çok enterasan.
    Burada bir tek ben değilim Teknik analiz yapan Sayın Umut da var ama nedense bana saldırılıyor.
    Bu söylediklerinizi neden sadece bana söylüyorsunuz anlamadım doğrusu.
    Takas analizim sıfır demek
    Demek Oyuncu sahadan çekildi
    Bak bir yorum daha yaptım yukarda.
    Ve bundan sonraki yapacağım yorumları çürütmek istersen eğer sana bir fırsat sunmuş oldum
    Haydi bakem , şimdi sıradaki gelsin
    Y.T.D.

Alıntı Originally Posted by Royalci Yazıyı Oku
    Artık dayanamadım cevap vereceğim��

Takas analiz bilgin sıfır kardeş.

O gun tabanda ki 1milyon 100 bin lotun tabandan yuklu miktarda alanlardan birisi de benim.

Oyle 5-10 bin lot felan degil yani!

Bu oyuncunun kutpoya gececegini bildigin icin de o gun ne var ne yok satacagini onceden biliyordum.Gidip kutponun kap bildirimlerini okuyabilirsin!Zaten ordada ceza aldirdilar hisseye.

Birincisi evet kendiside aldi kendi lotu teb ve gedikten.

Ancak bunu alma nedeni tabanin kalkacagini gordugu icin yuzde 10-15 daha karli satma imkani vardi kullandi!

Oyuncu sahneden cekildi ha ben alirken zaten cekilecegini bilerek aldim.Aldigim lotun yarisini da zaten sattim kalan yarisida duruyor.Sene sonunu gormek istiyorum cunku yazilim sirketlerinde son ceyrek haric hicbir ceyregin onemi yoktur!

Sirket iyidir kotudur demiyorum burdaki arkadaslar kendince arastirma yapip yorum yapiyorlar hepsinin ellerine saglik.

Brut takastaki ve sig bir hissede teknik analiz yapmaya calismak sadece havada su dogmektir.Paraya sıkisip satmak istesem 2 taban yer hisse.Bunun neresi teknik olacak kademelerde 50-100 lotun ?

Neyse sadece soylemlerinden boburlendigin icin surekli cevap vereyim dedim.Ben yine sessizce izlemeye devam edecegim ama sen bilgilerini yeniden gozden gecir ��

5.  Alıntı Originally Posted by kafkas26 Yazıyı Oku
    Ya sizler gerçekten çok enteresan insanlarsınız.
    Hakkımda yine atıp tutmaya devam ediyorsunuz!
    Gerçekten çok enterasan.
    Burada bir tek ben değilim Teknik analiz yapan Sayın Umut da var ama nedense bana saldırılıyor.
    Bu söylediklerinizi neden sadece bana söylüyorsunuz anlamadım doğrusu.
    Takas analizim sıfır demek
    Demek Oyuncu sahadan çekildi
    Bak bir yorum daha yaptım yukarda.
    Ve bundan sonraki yapacağım yorumları çürütmek istersen eğer sana bir fırsat sunmuş oldum
    Haydi bakem , şimdi sıradaki gelsin
    Y.T.D.
    Peki pasam sen haklisin. Ben sana nereye gittigini bile soyledim burdaki sattiklariyla😁

Sadece sana degil brut takasta ki ve sig bir hissede teknik analizi yapamazsin diyorum !

Brutten cikar yaparsin.

Yada bana hissenin 17 liradan 33 liraya cikaran teknik analizi yaparmisin😁Soluksuz 6-7 tavanla

Para teknigi bozar kardesim😉

Sana ozel cevap vermemin sebebi de gereksiz boburlenmendi.Yoksa seni tanimam etmem ilk defa bu forumda gordum yazilari okurken seni.

Baska yerde ne yazdin onu dahi okumadim.

Hadi hayirli ramazanlar...

Ben şahsım olarak ;
    Hisseyi 17.30 ortalama yaparak toplamışım!
    Gelmişim burada bazı teknik bilgiler vermişim!
    A1 mal toplarken ve fonlar satarken , A1 in fonlardaki tüm malı alabileceğini öngörmüşüm!
    Grafik atıp stoplos ve hedef fiyat vermişim! (33tl )
    Şhsımın 32 tl den bile çıkacağını yazmışım!
    A1 in topladıklarını farklı kurumlara dağıttığını takaslar ile ıspat etmişim!
    Gelmiş burada beni (güya ) küçük düşürmek için çırpınıyorsunuz!
    Soruyorum buradaki Ahaliye!
    Ne dedikde şu kısa vadede olmadı?
    Kaldı ki kimseye alın satın , tutun dememişim!
    Derdiniz ne arkadaş sizin benimle?
    Açık açık söyleyinde sizde rahatlayın bende!!!

Kardeş bu konuşmalarınla sadece buradaki yatırımcının algısı ile oynarsın!
    Birincisi bir tahta da operasyon yapacaksan, onu tek bir kişi yada kurum ile yapmassın!
    Ben öncü olur malı toplarım!
    Bunu uzun süre ya dipten toplayarak yada hisseyi yukarı çekerek yaparım.
    Elimde topladığım o malı satmak içinde bir kaç yatırımcı kuruma ihtiyaç duyarım.
    Şimdi bana bu hisseyi bana göre 17.50 den 33 e götüren şahsın tüm malı satıp çıkıp gittiğini söylüyorsan , buna çocuklar bile inanmaz.
    Ben bu konuda kimsenin aklına ihtiyaç duymam merak etme.
    Sizede hayırlı ramazanlar.
    Y.T.D.

Alıntı Originally Posted by Royalci Yazıyı Oku
    Peki pasam sen haklisin. Ben sana nereye gittigini bile soyledim burdaki sattiklariyla��

Sadece sana degil brut takasta ki ve sig bir hissede teknik analizi yapamazsin diyorum !

Brutten cikar yaparsin.

Yada bana hissenin 17 liradan 33 liraya cikaran teknik analizi yaparmisin��Soluksuz 6-7 tavanla

Para teknigi bozar kardesim��

Sana ozel cevap vermemin sebebi de gereksiz boburlenmendi.Yoksa seni tanimam etmem ilk defa bu forumda gordum yazilari okurken seni.

Baska yerde ne yazdin onu dahi okumadim.

Hadi hayirli ramazanlar...

8. Sayın Royalci: verdiğiniz cevap için teşekkürler. Anlattığınıza göre baya yüklü mal almışsınız. Peki siz hiç teknik analiz yapmadan mı aldınız.
    Sığ hisselerde kısa vadede tekniği tutturmak zordur. Mesela hedef 35 dersiniz 36 olur veya 33 den döner. Ama orta uzun vadede teknik çalışır. Her hissenin tekniği vardır. Teknik analiz insan pisikolojisinin bir yansımasıdır. Dirençler ve desteklerin oluşumu nedendir? Fibonacci yalan mıdır?
    Ben tekniğe inanırım, ha yanlış analiz yapılmış diyebilirsiniz o olabilir. Siz diyorsunuz ya yarın satsam 2 taban olur. Durup dururken satmazsınız işte pisikoloji budur. Şu da olabilir satarsınız, 2 taban olur paniksen dolayı belki 3 taban. Bir hafta sonra toparlar tekrar. Bunlar da naçizane benim fikirlerimdir. İnanmak yada inanmamak kişiye özeldir. Saygılarımla. Lütfen polemik yaratmak için yazmadım. Cevap vermek zorunda değilsiniz. Hayırlı ramazanlar dilerim...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

Sayfa 37/914 İlkİlk ... 2735363738394787137537 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •