Sayfa 514/914 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524564614 ... SonSon
Arama sonucu : 7308 madde; 4,105 - 4,112 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Bu sayfa da bundan sonra ya ben yazacağım , ya da Çırak yazacak .

Bu böyle sürmez.

Sayın yatırımcılar kimi isteyip istemediğiniz lütfen belirttin .Beni istemiyorsanız bir daha da bu sayfaya yazmayacağım.

2. kimseye al sat demedim çırak oğlu çırak .

yadıklarım benim al veya sat noktarımdı.

cümlelerimi sürekli evirip çeviriyorsün çırak . Yapma !

istersem alırım istersem satarım .kaldı kı daha önce de dedim uzun vadeli yatırımcıların çoğu da al satçıdır. Vadeleri uzun olsa da onlar da al satçıdır.

kimileri her gün al sat yapar, kimileri ayda bir al sat yapar, kimiler 3 ayda bir ay sat yapar. kimileri senede bir al sat yapar , kimileri de her 3-5 senede bir al sat yapar.

Hekes al sat yapmakta ve de bunu yazmakta özgürdür.

Yasak olan, başkalarına Al Sat tavsiyesi, veya şu fiyattan satın veya şu fiyattan alın gibi cümleler kurulmasıdır.

. Anladın mı ÇIRAK ?
    Son düzenleme : lionnes; 22-08-2022 saat: 13:36.

3. Bu forumda gerçek ve faydalı bilgiler paylaşan Sayın Usta, Sayın Forza Körfez, Sayın bidbas ‘ a saygı ve şükranlarımı sunuyorum. Elinize emeğinize sağlık. Ne yazık ki burayı takip eden küçük yatırımcımız sessiz sedasız izliyor sadece. Bu kişiler kaybetmeyecekler. Kaybeden siz sessiz çoğunluk olacaksınız. Artık ses verin ben be bu arkadaşlar haksız ise dile getirin bir daha paylaşımda bulunmayalım. Ya da haklı gördüğünüz kişiye övgüler de yağdırabilirsiniz. Bu forumların amacı bir karşılık beklemeden bilgi paylaşımı yapmaktır. Bilen zaten biliyor, ama kaybeden bilmeyenler olacak maalesef. Saygılarımla…

Yazdıklarım ve çizdiklerim asla ve asl yatırım tavsiyesi olamaz....
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

4. tam tersi koskoca şirketler 60 kat gidiyorsa..

kront gibi düşük sermayeli, sürekli yatırım yapan ufak şirket, değil 60 kat 100 kat bile gitmesi olası anlamında yazıyorum. Onları örnek göstererek .

Ama sen sürekli negatif algıya oynayan cümleler kurup duyorsun .Yazık gerçekten yazık.

5. Adamım işi gücü algı , işi gücü iftira, yalan .

Çırak oldun , Çırak ve diğer sayfalarda söylendiği gibi egosu yüksek bencil kalacaksın.

6. Arkadaşlar tekrar edeyim ve soruyorum.

Bu sayfa da bundan sonra ya ben yazacağım , ya da Çırak yazacak .

Bu böyle sürmez. Bu sayfa artık ikimize dar.

Sayın yatırımcılar kimi isteyip istemediğiniz lütfen belirttin .Beni istemiyorsanız bir daha da bu sayfaya yazmayacağım.

7.  Alıntı Originally Posted by lionnes Yazıyı Oku
    Arkadaşlar tekrar edeyim ve soruyorum.

Bu sayfa da bundan sonra ya ben yazacağım , ya da Çırak yazacak .

Bu böyle sürmez.

Benim oyum belli. Sizin samimiyetinize inanmıyorum. Bir öyle bir böyle.
    Sayın Usta geçende yazmıştınız Lütfü bey neden Netaşa %10 hisse verdi diye; katıldığım genel kurul toplantısında bu soruya bizzat kendisi cevap verdi. İlk kuruluş aşamasında piyasada tutunabilmek, iş yapabilmek adına böyle birşey yapmışlar. Zamanla yanlışı anlamışlar demek ki. Saygılarımla

Yazdıklarım ve çizdiklerim asla ve asl yatırım tavsiyesi olamaz....
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

8. Sana kimse yazma demiyor, baslikla ilgili ise yaz. Ya da iliskisi kurulmus sekilde. Kurallari koymus forum sahipleri zaten.
    Son düzenleme : Usta; 22-08-2022 saat: 14:23.

Sayfa 514/914 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524564614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •