Sayfa 585/914 İlkİlk ... 85485535575583584585586587595635685 ... SonSon
Arama sonucu : 7308 madde; 4,673 - 4,680 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Fazla şişirmemek ve gaza gelmemek lazım. Bu net. Ancak şunu da göz ardı etmemek lazım. Bir bakış açısına göre hisse son dönemde 3 katına çıkmış; bir diğer bakış açısına göre ise TL bazlı olarak bile tarihi zirvesinin sadece % 33 üzerinde. Dolar ve F/K bazlı olarak ise tarihi zirvesinin çok altında. Hem de tarihi zirveden bu yana şirket hem siber güvenlik hem de telekomünikasyon alanında oldukça yol katetmişken. Diğer hisselerin fiyatına bakıyorum, yükseliş oranlarına bakıyorum, Kront'un bu son yükselişi abartılıyor gibi geliyor. Sırf bugün % 9 üzerinde artmış 54 tane hisse saydım.

2. Sn.Forza bencede şirketin fiyatı olması gereken noktaya gelmiş değil. !0 katına cıksında demiyoruz ama şu konjoktür de. Şirket aşırı fiyatlandı diyemiyoruz. Dolar bazında 2017 zirvesine gelemedi.

Sn.Mao , açık söylemek gerekirse sizin kötü olduğunuzu düşünmedim ama kront özelinde çok heyecanlısınız diye düşünüyorum. Kront un geçmiş kabugundan sıyrılıp çıkması hepimizi rahatlatır.Bu süreçte çok canımız yandığından artık daha temkinli davranıyoruz.

Hayırlı günler bol kazançlar.

YTD.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

3. Kront Genel Kurul -22 Kasım 2022

Merhaba
    Genel Kurul nasıl geciyor , bilgi paylaşabilecek var mı acaba ?

4. Eskiden yalcın2004 idi galiba toplantıya gidip paylaşırdı. Şimdi nerededir bilmem çok katkısı oldu foruma selam olsun ...

5. Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

6. file:///C:/Users/LENOVO/Downloads/Ola_an%C3%BCst%C3%BC%20Genel%20Kurul%20Toplant_%20 Tutana__%2022.11.2022_Redaksiyon%20(1).pdf

[

toplantı tutanağı...

7. Asalaten katilim orani yuzde 46.

Lutfi ile Zeynep'in hissesi %38.4.

Halka acik kisimdan yuzde 8 lik bir katilim bence gayet yuksek. Cok sayida kucuk yatirimcinin katildigini sanmam, bence kayda deger sayida orta buyuklukte yatirimci var

Yatirim tavsiyesi degildir

Sayfa 585/914 İlkİlk ... 85485535575583584585586587595635685 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •