Sayfa 649/914 İlkİlk ... 149549599639647648649650651659699749 ... SonSon
Arama sonucu : 7306 madde; 5,185 - 5,192 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

Böyle bir günde bile ky la dalga geçercesine nerdeyse eksi kapatacak bir yönetimden iyi niyet bekleyen varmı.inşaallah depremzede hiç bir ky da bu .....hisse yoktur ellerinde.insanlar canlarıyla ugraşırken birde böylesine bir hisse için sinir olmazlar.yazıklar olsun patron sana geri alım yapmıyorsun aslinda spk bunarın her seyini irdemeli.109 dan kime satti mesela.ytd

İnşaallah depremzede ky yoktur diye yazmıstım biraz önce investi okuyunca Gaziantepde çadırdan yazan bir kront hisse sahibi ky depremzede isyan ediyor mütehitlerden farkı yok diyor patronun.Feryat ediyor.bugün o depremzede kardeşime yaşattığiniz üzüntünün milyon katını yaşayın.ne kadarda asil bir kardeşimiz küfür etmiyor.o soğuk cadirda feryadını yazarken ........forumlarda patrona küfurler beddualar havada uçuşuyor.Kulagın çınlıyormu patron.sen sıcak yatağinda rahat uyu yarınki yapacağın planı düşün.Depremzede yatırımcı kardeşlerimizi kim üzüyorsa milyon katını yaşar inşaalah.ytd

3. yüzlerce firma milyon milyon yardım açıklarken 1 lira yardım açıklamadılar, 1 hisse geri almadılar..
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir..

4. Hal ve gidiş hoş olmasa da gün kapanışı...

5. Hisse tepeden %50 düştü nerdeyse.
    Ul.n hadi düştün elinizde değil diyelim depremzedelere bari bağış yapsaydınız.
    Ne şirketmişsiniz ya. Aracı kurumum eğer bağış açıklamasaydı 1 dakika durmazdım.
    Nasıl bir anlayışınız var....

Yazık ul.n size yatırım yapan KY ye..

YTD.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

Ticari ahlak o kadar önemliki,ev sahipleri depremzedelere ev kirasını Ankarada yüzde 50 artırmış bir hafta önce 6000 tl ye ilanı olan ev 11000 tl olmuş ,Borsada patronlar ky avlama peşinde,mütahitler malum.Boylesine hırsızlar bitmeden Rabbim hepimize kolaylık versin.Devlet ne yapsın spk ne yapsın hepsinin başına bir polis dikemezki.her şey insanın ahlaÄ· ve karakterinde bitiyor.Alman Bosch ne demiş Güveni kaybedeceğime para kaybetmeye razıyim demiş.ne güzel demiş.ytd

7. Hisse derinliği artsın diye satılmıştı değilmi patronun lotları ve o zaman demiştim bu hisseyi suyunu sıkıp kurutana kadar toplama niyetleri olduğu için asla derinlik artmaz diye 1 k lot ile hisse neredeyse %7 düştük bu hissenin teorik halka açıklığı 64.75 olsada pratikte %30 lar civarında olduğunu düşünüyorum yürek hoplatıyorlar yüreği sağlam olan yiyecek ekmeği olmayan bu rüyayı yaşayamayacak.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

8. Gün ve hafta sonu...

Sayfa 649/914 İlkİlk ... 149549599639647648649650651659699749 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •