Sayfa 498/914 İlkİlk ... 398448488496497498499500508548598 ... SonSon
Arama sonucu : 7306 madde; 3,977 - 3,984 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. 2 hafta sonra Gartner PAM raporu yayinlanacak. Benim cikarimlarima gore Krontech, PAM satislarimiz dolar bazli olarak, degerlendirme icin gerekli minimum miktarin altinda kaldigi icin, incelemeye bile giremeyecek.

Ama yine de, belki gozumden kacan bir seyler vardir, baska sartlardan dolayi bunu gozardi ediyorlardir filan diye umit ediyorum.

Eger rapora yine girebilirse sevinecegim. Giremezse de, artik onumuzdeki seneye insallah diyecegim.

PAM alaninda ihtiyac gun gectikce artiyor ve sistemler karmasiklasiyor. Kendini yenileyemezsen geride kalir, elenirsin, yenileyebilirsen de cok hizli yukselebilirsin.

Turkish Time'in bu seneki ArGe raporunda, bizimkiler, 36 milyon lira ArGe harcamasi ongormusler. Onceki yila gore yuzde 80'lik bir artis. Resmi enflasyon miktari kadar.

Bizim icin buyuk, diger PAM sirketleri icin, cerez miktari.

Yatirim tavsiyesi degildir.

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    984
    Tam destekten patlayı versen. Cumaya kadar tavan serisi isteriz bayram hediyesi olarak.

3. “Three weeks from now, I will be harvesting my crops. Imagine where you will be, and it will be so. Hold the line! Stay with me! If you find yourself alone, riding in the green fields with the sun on your face, do not be troubled. For you are in Elysium, and you're already dead!”
    YTD iyi bayramlar

4. Fransiz PAM firmasi Wallix'in Rusya satislari yuzde 39 dusmus bu ceyrek. Gerci miktar olarak zaten cok buyuk bir satislari yokmus (359bin Euro) ama yine de Fransiz firmasinin bile satislari boyle dusmusse, Amerikali firmalar ne durumdadir diye merak ettim ve acaba bizim icin bir firsat dogmus mudur.

https://www.marketscreener.com/quote...eopo-41048016/

Yatirimt tavsiyesi degildir

5. Herkese merhaba,

2022 Gartner Magic quadrant for Pam raporu nihayet yayinlandi. Malum ortamlarda mevcut…

Ancak uzulerek iyi bir haber veremiyorum maalesef. Bu sene 15 milyon dolar yillik ciro kriterini karsilayamadigimiz icin cikarilmisiz. Zaten ben de bundan korkuyordum daha evvel de belirtmistim.

Dropped

Krontech was dropped after not meeting the inclusion criteria for $15 million in annual revenue
    senhasegura was dropped after not meeting the inclusion criteria for $15 million in annual revenue.

Kalanlara bol sanslar… YTD…

6. Maalesef. Eger raporda kalsaydi surpriz oalcakti bu bilancoyla. 15 milyon dolar ciro (Sadece PAM), 250 milyon lira ediyor. Bilmem ki kac yil sonra tekrar rapora gireriz artik.

Yatirim tavsiyesi degildir.

Alıntı Originally Posted by Garavelusta Yazıyı Oku
    “Three weeks from now, I will be harvesting my crops. Imagine where you will be, and it will be so. Hold the line! Stay with me! If you find yourself alone, riding in the green fields with the sun on your face, do not be troubled. For you are in Elysium, and you're already dead!â€
    YTD iyi bayramlar
    What we do in life echoes in eternity
    Gecmis bayraminiz kutlu olsun
    yazdıklarım tamamen kişisel yorumlarım olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ... sizi mutlu edecek ninja yolunu kendiniz çizmeniz dileğiyle...

8. Hint bankalarının yıllık hasılatları;

(Trilyon rupi);
    State Bank of India 3,85
    ICICI Bank 1,65
    HDFC 1,55
    Punjab National Bank 0,95

(Milyar dolar)
    State Bank of India 50
    ICICI Bank 21
    HDFC 20
    Punjab National Bank 12

https://www.google.com/amp/s/www.for...nks%252F106335

https://www.statista.com/statistics/...rillion%20each.

Bu veriler doğruysa Hindistan'da yıllık cirosu 30 milyar doların üzerinde olan tek banka var. State Bank of India.

Sayfa 498/914 İlkİlk ... 398448488496497498499500508548598 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •