Sayfa 559/914 İlkİlk ... 59459509549557558559560561569609659 ... SonSon
Arama sonucu : 7308 madde; 4,465 - 4,472 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1.  Alıntı Originally Posted by rain Yazıyı Oku
    gartner yorum sayısı 63 oldu , bu yorumların kaçı bu yıl içinde yapıldı, bilgisi olan var mı arkadaşlar, 2022 başında ki sayıyı merak ettim.

yeni iş ilişkilerinin artması ile 05.09.2022'de gelen kap haberinde "yapılan son anlaşma ile ürünün iki yeni özelliğini daha devreye alacaktır." bahsedilen yeni özellikler arasında bağlantı olabilir mi?

Son 12 ay seçimini aktif edince 14 yorum.

2.  Alıntı Originally Posted by tabu Yazıyı Oku
    Son 12 ay seçimini aktif edince 14 yorum.
    çok teşekkürler, sağolun.
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir..

3. O şekilde 2021 yılının son çeyreğindeki satışlar da dahil olur Sn.rain. Gerçi 2021 yılındaki toplam 11 değerlendirmenin sadece 1 adedi son çeyrekte (50-250 mn dolarlık küçük bir şirket.)

4.  Alıntı Originally Posted by Forza korfez Yazıyı Oku
    O şekilde 2021 yılının son çeyreğindeki satışlar da dahil olur Sn.rain. Gerçi 2021 yılındaki toplam 11 değerlendirmenin sadece 1 adedi son çeyrekte (50-250 mn dolarlık küçük bir şirket.)
    çok teşekkürler sn.Forza korfez.. bu yıl gartner yorumu yapan firmalardan hisse netten takip ettiğim kadarıyla milyar dolar üzeri piyasa değeri olan çok firma var, cuma gelen bilanço sonrası son çeyrek bilançoyu büyük bir merakla beklemeye başladım. böyle bir 9 aylık bilanço ilk kez gördük, kar miktarına baktığımda 3 ile başladığını görünce bu yıl da 3 milyon civarı kar geldi diye üzüldüm bir an 3-4 kere baktım emin olmak için kar 30 milyon üzeriymiş.
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir..

5. Evet Sn.rain. Açıkçası son çeyrek bilançoyu ben de çok merak ediyorum. Bir de bilançoya kadarki fiyat hareketini. Bahane ortadan kalktı işte. Ciroysa ciro, karsa kar, hikayeyse hikaye.

F/K şu an 16,98. Sanayi şirketi F/K'sı gibi. Oyak çimentonun F/K'sı bile 15,62 şu an.😊 F/K 50 olsa, bu F/K çok yüksek diyen olur mu şu an acaba?

Normalde son çeyrek bilançoya kadar alım fırsatı vermeden yürümeli en az o fiyatlara kadar. Bu bilançoyu başka şirket açıklasa manşetlerden düşmezdi ve herkes onu konuşurdu. Ama söz konusu Kront olunca emin olamıyor insan. 3. çeyrek böyle geldiyse son çeyrek 200 milyon hasılat 100 milyon kar gelmeli derler, 99 milyon gelir, basarlar aşağıya.😂 Belli olmaz yani. Umarım hisse satışı sonrasında hissenin kaderi değişmiştir.

6. Hisse pek tanınmıyor galiba. akin akin gelen ky kesfetse f/k falan takilmadan ucar. Twitter hustadlari buralardan sessizce toplayip sonra reklamini yaparlar artik. Bi de guzel bi sene sonu bilancosu gelirse, artik kelebek etkisi olusur. O da belki sn.tabu nun dedigi gibi algi esigi olur. Hayirlisi artik.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

7. Geçen yılki zirvene geldin diye kimse mal almaz diye top mu çeviriyon çen �� güldürme beni kafa göz daldıracan illa çok tamah çok açgözlülük yaparsan istediğin sonun tam tersini alırsın demedi deme…

8. Ortalama maaşı olan biri şu fiyatlardan her ay mal toplasa 2 sene fırsat versen 5 milyar piyasa değeri altından üzerine 3 yıl ekle zengin etmesen bile emekli edersin, hala mal kaptıracam da mal kaptıracam benim değil mi mal kaptıracam diye inatlaşıyorsun kaptır böyle devam miss.

Sayfa 559/914 İlkİlk ... 59459509549557558559560561569609659 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •