Sayfa 745/914 İlkİlk ... 245645695735743744745746747755795845 ... SonSon
Arama sonucu : 7308 madde; 5,953 - 5,960 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1.  Alıntı Originally Posted by lionnes1 Yazıyı Oku
    Yani sorun yıllardır everest ağrı dağları ovalar çizenler değil , sorun sosyal medya mı ? telegram ,twitter instagram vs ? bunlar her hissede varlar. Ve bu giderek te artacak çünkü internet kullanımı ve borsa yatırımcı sayısı giderek artmaya devam edecek.

300 kat giden SAsa da hekts kontr de varlar bunlar, 3 kat giden hissede de varlar bunlar. doğanın kanunu bu bana göre . 5 milyon yatırımcı olduğu yerde ortalama sadece 600 hisse var.

telegrama , sosyal medyaya yazılar yazanlar mı mı sorun şimdi? Yoksa yıllardır yatırımcıyı soyanlar mı?

Al işte yine haklı çıktım , ama bu sefer çok hızlı oldu .

Ben yukardaki yazımı yazdıktan 15 dakika sonra , "borsadoktoruu" adlı binlerce takipçili birisi paylaşım yapmış kront ile ilgili

https://twitter.com/borsadoktoruu/st...00471514427392

NOT: Yazdıklarım bilgi amaçlıdır..Yatırım tavsiyesi asla değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin
    Valla kront haftalık aylık grafiğini açıp bakan biri tekniğe ne kadar uygun davrandığını görür. Borsa zaten böyle bir şeydir.Sözünü ettiğiniz kontr sasa vs de belli yerlerde düzeltmelerini yaptılar. Bir hisse sürekli yükselmez. Ben krontu 1 tl den beri takip ederim. Sen ne yaptın derseniz ben de 1 tl den 20 leri gördüğünde yok kanalı kıracak katlayacak vs satmayıp tekrar diplerde ah keşke dedim hep. Oysa duygusal davranmayıp yeter diyebilsek bugüne kadar inanılmaz kazançlar elde edilebilirdi. Hisse yine dipten döndü. Bakalım bu sefer doğru yerde yeter diyebilecek miyiz...

2.  Alıntı Originally Posted by cmurat Yazıyı Oku
    Valla kront haftalık aylık grafiğini açıp bakan biri tekniğe ne kadar uygun davrandığını görür. Borsa zaten böyle bir şeydir.Sözünü ettiğiniz kontr sasa vs de belli yerlerde düzeltmelerini yaptılar. Bir hisse sürekli yükselmez. Ben krontu 1 tl den beri takip ederim. Sen ne yaptın derseniz ben de 1 tl den 20 leri gördüğünde yok kanalı kıracak katlayacak vs satmayıp tekrar diplerde ah keşke dedim hep. Oysa duygusal davranmayıp yeter diyebilsek bugüne kadar inanılmaz kazançlar elde edilebilirdi. Hisse yine dipten döndü. Bakalım bu sefer doğru yerde yeter diyebilecek miyiz...
    kront ile , yatırımcı dostu Sasa hekts kontr arasında büyük farklar oluştu yalnız ..

birinci kront geçmişte yükseldi evet ama sonra ne yaptı ? zirvesinden 3 kat düştü ve bunu 4 kez yaptı ..

Hele hele son yaptığı .. 3 kat düşüş + 5 katlık enflasyonu hesap edersek tam bi soygun bana göre.

diğer hisseler ise yükseldiler ama düşüşlerde de adam akıllı düzeltmeler yaptılar. Öyle 3 katlık düşülşer değil de yüzde 20 yüzde 30 düzeltmeler yaptılar .Ben de size hak veriyorum hiç bi hisse sürekli yükselmez. Ama kronttun geçmişte ve bu sene yaptığı düzeltme değil dir, olsa olsa adı HIRSIZLIK TIR.

inşallah bundan sonra HIRSIZLIK yapıp everest ağrı dağları çizmez , yüzde 20 hadi bilemedim yüzde 30 düzeltmeler yapıp sürekli yoluna devam eder.

Yoksa diğer şekilde yine aynısı yaparsa bunun adı HIRSIZLIKTIR bana göre

NOT: Yazdıklarım bilgi amaçlıdır..Yatırım tavsiyesi asla değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin

3.  Alıntı Originally Posted by lionnes1 Yazıyı Oku
    kront ile , yatırımcı dostu Sasa hekts kontr arasında büyük farklar oluştu yalnız ..

birinci kront geçmişte yükseldi evet ama sonra ne yaptı ? zirvesinden 3 kat düştü ve bunu 4 kez yaptı ..

Hele hele son yaptığı .. 3 kat düşüş + 5 katlık enflasyonu hesap edersek tam bi soygun bana göre.

diğer hisseler ise yükseldiler ama düşüşlerde de adam akıllı düzeltmeler yaptılar. Öyle 3 katlık düşülşer değil de yüzde 20 yüzde 30 düzeltmeler yaptılar .Ben de size hak veriyorum hiç bi hisse sürekli yükselmez. Ama kronttun geçmişte ve bu sene yaptığı düzeltme değil dir, olsa olsa adı HIRSIZLIK TIR.

inşallah bundan sonra HIRSIZLIK yapıp everest ağrı dağları çizmez , yüzde 20 hadi bilemedim yüzde 30 düzeltmeler yapıp sürekli yoluna devam eder.

Yoksa diğer şekilde yien yaparsa bunun adı HIRSIZLIKTIR bana göre
    Ben de bundan sonra en azından zirveyi geçip bir üst kanalı zorlamasını umuyorum... Bakalım şu bedelli işi nasıl sonuçlanacak.

4. Arkadaşlar bende 7399 lot var. %250 bedelsiz onaylanırsa 7399 × 2.5 =18 bin 497 tl ödeme yapmammı gerekiyor?Dogrumu hesap yapmışım acaba?

5.  Alıntı Originally Posted by Cengo Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bende 7399 lot var. %250 bedelsiz onaylanırsa 7399 × 2.5 =18 bin 497 tl ödeme yapmammı gerekiyor?Dogrumu hesap yapmışım acaba?
    Evet hisse başı 2.5 tl ödüyoruz.

6.  Alıntı Originally Posted by cmurat Yazıyı Oku
    Evet hisse başı 2.5 tl ödüyoruz.
    Teşekkür ederim murat bey. Sağlıklı bol kazançlar dilerim

7. Akşam ne olcak göreceğiz bakalım. Şeero tahtacı tavan ne oldu lan...

Bu krontun bir grafiği neyim yok mu şuraya şaaakkkk diye konulacak
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

8. herfiler , dağları everest ağrı dağlarını çizerken aylara yıllara , yayıyrolardı bu dağları çizerken hissede, Ovaları çizerken ise günlere yayıyorlardı onlarca çizdikleri ovaları.. şimdi ise gün içi ovalar çizmeye başladılar ... mesela bugün olduğu gibi hisseyi yüzde 8 den , yüzde 3e indirip , yüzde 5 marjlık gün içi ovaları çiziyorlar artık.

Sayfa 745/914 İlkİlk ... 245645695735743744745746747755795845 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •