Sayfa 46/914 İlkİlk ... 3644454647485696146546 ... SonSon
Arama sonucu : 7306 madde; 361 - 368 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Hissedeki biz uzun vadeciler, büyük resime bakmayı severiz. Kront gibi tahtalarda da en iyi sonuç haftalık grafiklerle alınır diye söylemişti ustam(xtraderx). Ricam haftalık grafikle tekniğe yeniden bakıp yorum yapmanızdır sevgili teknikçilet. Saygılarımla.

2. Beyler, gecelim bu hamaset sanatı olan taktigi tekniği. Yeni haber var mı? Örneğin ironsphere ismi neden gartner da bağımsız bir şekilde yer almaya başladı? Bilgi teknik taktik degildir, o kumarcilarin isi. Analiz var mi yeni? Sektörüyle ilgili gelisme var mi? Bos bos Mesaj atip zamanimizi calmayin

öncelıkle tüm forumun bayramı kutlu olsun.
    uzun yıllardır bu topiğin sessiz takipçilerinden biri oldum,çok fazla yazmayı sevmem ama bu forumda çok değerli bilgi paylaşımı yapan arkadaşlar var.
    emek verip bilgi paylaşan arkadaşlara teşekkür ederim.
    niye kront sayfasına yazdığımı soracak olursanız uzun zamandır takip ettiğim zaman zaman alıp sattığım bir hisse zamanında 3 tl iken.
    Herkesin bir alıp satma amacı vardır kimisi uzun vadeli yatırımcıdır kimisi günlük trade eder,herkesin tarzı farklıdır.
    Ben bu güne kadar öğrendiğim tek şey yatırım yapacağın hisseyi araştırıp eğer gelecek performansına inanıyorsam ona göre alım yapıp uzun yıllar yatırımın karşılığını almayı beklemek.
    Ben sektörün geleceğine güveniyorum ve kront tercih ettim inşallah hakkımızda hayırlısı olur.
    tekrar hayırlı bayramlar.

Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    Ben GÜNLÜK grafiğe göre henüz sat vermediğini söylüyorum benim için trend kırılımı çarşamba İçin 23,45 dir...nokta. Daha fazla uzatıp kafa karıştırmaya gerek yok. İsteyen istediği şekilde düşünebilir.. kimse de burada yazılanlara göre işlem yapmasın. Ben sadece fikir vermek amaçlı paylaşıyorum.
    YAZDIKLARIM VE ÇİZDİKLERİM ASLA YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Sayın umut; benimde demek istediğim tamda bu.
    23,45 sabah ilk açılışta bile aşağı yönlü kırılabilir.
    O yüzden ilk bir saatin önemli olduğunu soylemek istedim sadede.
    Bol kazanclar.

SM-J260F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Haftalığına da bakalım hocam.
     Alıntı Originally Posted by 51TARIMDUNYAM Yazıyı Oku
    Hissedeki biz uzun vadeciler, büyük resime bakmayı severiz. Kront gibi tahtalarda da en iyi sonuç haftalık grafiklerle alınır diye söylemişti ustam(xtraderx). Ricam haftalık grafikle tekniğe yeniden bakıp yorum yapmanızdır sevgili teknikçilet. Saygılarımla.
    SM-J260F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by parc Yazıyı Oku
    Beyler, gecelim bu hamaset sanatı olan taktigi tekniği. Yeni haber var mı? Örneğin ironsphere ismi neden gartner da bağımsız bir şekilde yer almaya başladı? Bilgi teknik taktik degildir, o kumarcilarin isi. Analiz var mi yeni? Sektörüyle ilgili gelisme var mi? Bos bos Mesaj atip zamanimizi calmayin
    Rahatsızlık verdik kusura bakmayın....

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

7. Bunu verdikmi hatirlamiyorum.Verdiysekte laf cakmayin

Hollanda
    https://www.securityinfocus.nl/krontech/

Ytd.

Forum yoneticisi arkadaslar.Deli gibi reklam aliyorsunuz arkadas Apk nizdan resim yukleyemiyoruz.Haberiniz var mi?
    İsiniz gucunuz tirt

ASUS_X00QD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

8. Yine kimse miklememis )

ASUS_X00QD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

Sayfa 46/914 İlkİlk ... 3644454647485696146546 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •