Sayfa 908/914 İlkİlk ... 408808858898906907908909910 ... SonSon
Arama sonucu : 7306 madde; 7,257 - 7,264 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Değerlendirme 2022 finansal sonuçlara göre mi yapıldı acaba, yoksa 2023 mü?

2. https://kron.com.tr/kron-teknoloji-i...sampiyonu-oldu haberin internet sitesinde paylaşımı

https://www.sektorzirvesi.org.tr/ ödül verilen etkinlik

Program PDF i indirirseniz orada Ödüller 2022 ve 2023 yıllarını kapsamaktadır diyor. Yurtiçi e yurtdışı yatırıcımlarlada tanışma imkanı vs. sunulmuş. Güzel etkinlik.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

3.  Alıntı Originally Posted by lionnes1 Yazıyı Oku
    Herkese merhaba ...

Bir kaç bi şey yazıp gideceğim .

Aynı ülke aynı borsa aynı sektörde işlem gören , Krona oranla ( cirosal oran olarak ) çok daha düşük arge ve pazarlama yatırımları yapanlar ve brüt kar marjı krona oranla çok düşük olan ve de e-turquality teşviği olmayan bazı hisselerin Price /Sales oranları şöyle.

Anlık ;

Fonet Price/Sales : 20

Link bilgisayar Pirce /Sales : 82

Papil Price /Sales : 100

Hitit bilgisayar Price /Sales: 18

Smart yazılım Price /Sales : 17

Miatk Price /Sales: 36

Atp yazılım Price /Sales:15

Not : Bi daha yazmayacağımı söylemiştim daha önce. Her sene , artık senede 1 kez yazarım belki .
    2 madde daha yazmayı unutmuşum.. onlarıda yazayım.

Baskılanan dolar 31,13 lira oldu .( Gerçek değeri bana göre 35-40 lira aras). ,

Aynı ülke aynı borsa aynı sektörde işlem gören bir hisse daha var, Patek,

Patek Price/Salese : 20

4. Söylediğiniz gibi düzeltmeyle geçen bir hafta oldu Sn.Umut0109. Düzeltme tamam sizce? Dönerse yukarıda neresi beklenir?

5. Sayın Forza körfez. Öncelikle merhaba. Hoşgeldiniz. Bana göre 26,37 altına sarkmazsa ilk dönüş yeri burasıdır. 26,37 altında kapanış alırsak 23,66 ya kadar geri gelmesi olasıdır. 3 gündür 26 seviyesi destek olarak çalışmış. bu da güçlü destek olduğu anlamına geliyor. dediğim gibi. 26,37 seviyesine dikkat etmemiz yeterli olacaktır. Saygılarımla...
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

6.  Alıntı Originally Posted by Forza korfez Yazıyı Oku
    Söylediğiniz gibi düzeltmeyle geçen bir hafta oldu Sn.Umut0109. Düzeltme tamam sizce? Dönerse yukarıda neresi beklenir?
    Buradan kalkarsak 37 seviyeleri hedefte olacaktır.
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

7.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    Sayın Forza körfez. Öncelikle merhaba. Hoşgeldiniz. Bana göre 26,37 altına sarkmazsa ilk dönüş yeri burasıdır. 26,37 altında kapanış alırsak 23,66 ya kadar geri gelmesi olasıdır. 3 gündür 26 seviyesi destek olarak çalışmış. bu da güçlü destek olduğu anlamına geliyor. dediğim gibi. 26,37 seviyesine dikkat etmemiz yeterli olacaktır. Saygılarımla...
    Çok teşekkür ederim. Saygılarımla.

8. Bu iki şirketede kredili işlem yasağı geldi.
    Biri taban diğeri tavan oldu... Vay amk diyorum başka bişi diyemiyorum.....

Bu parçayı armağan ediyorum herkese.....
    https://www.youtube.com/watch?v=8ER3Spu7PEg

Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

Sayfa 908/914 İlkİlk ... 408808858898906907908909910 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •