Sayfa 680/914 İlkİlk ... 180580630670678679680681682690730780 ... SonSon
Arama sonucu : 7306 madde; 5,433 - 5,440 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Açıkcası yapılan ipnelikleri görüp burada yazan herkese saygım var. Şirket hakkında büyümesiydi,raporuydu, çalışmalarıydı ürünleriydi; temeli ve tekniği herşey hakkında bilgi veren herkese teşekkür ederim.

Ben yazmaya sövmeye devam edeceğim , hakkı yenen burada yazamayan, çocuğunun rızkını şirkete yatırıp haramzedelerin bu paraları yemesine göz yummak istemiyorum.

Yapabilsem kendimi gider yakarım şirketin önünde ama elimizden tek gelen buradan ses çıkarmak. Buradan yazmak.
    Şirket düşer kalkar sorun değil ama yatırımcı s....kmek başka bir durum. Yedirmeyeceğim size o paraları. Yatırımcının hakkını verecekler....
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

2. Herkes düşünüyorki 130 TL den almasaydın kafanı kullansaydın, burda neden kötülüyorsun bilmem ne....

Herkese açıkca söylemeliyizki ; senin s.ktiriboktan şansın diğerinin kıyameti olmamalı. Herkes şirketin temelini tekniğini bilip şirkete değer biçebilecek seviyede olmayabilir. Burada onlarda yatırım yapmasınlar ...rsinler gitsinler diyemeyiz. Sorumluluk hissetmek lazım.

Yönetimin , atmadığı her KAP haberinden, yayınlamadığı her bilanço bilgisinden, şirket ile ilgili haber akışını kesen her yönetim, karışık işlerin hepsinden sorumludur.

Hatta daha ileriye gidiyim ; ülke ülke gezerken yenilen içilen herşeyden eğer diğer yatırımcı bir fayda elde edemiyorsa bunlar hep haksızlık.

Sen orda zevki sefa içinde yaşa ; yatırımcı burda eziyet çeksin. Aynı durum isyan ettiğiniz başka bir durumla aynı.

Sabah sabah az yazdım birazda akşam yazarım.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

3. Bunu yazmadan rahatlayamayacağım..

https://www.ntv.com.tr/galeri/n-life...1U-Zk7_iFrAJFA

Şirketin fiyatının 3 te birini yani 10 milyon doları boynuna takmış 27 yaşında bir şarkıcı Dua Lipa, kolye olarak.

Bu operasyonu yapan hırsıza bir tavsiye bir öneri vereceğim ..

Al bu 10 milyon dolarlık kolyeyi her gün poponun arkasında bi delik bulunur.. haa o deliğe sok çıkar sok çıkar .. Emin ol bu yaptığın hırsızlıklardan daha çok zevk alacaksın.

NOT: Yazdıklarım bilgi amaçlıdır..Yatırım tavsiyesi asla değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin.
    Son düzenleme : lionnes1; 03-05-2023 saat: 11:25.

4. Çok fazla da şey etmeye gerek yok hissenin kalitesi bu. Asla uzun vade yatırım yapılacak bir hisse değil. çakallar kisa vade x2 x3 yapiyor veriyor geciyor 46 tl nere 15 tl nere. Almak isteyenler için buralar toplamaya baslama yerleri bence x2,x3 gorunce isterse sektorunde lider olsun satar geçerim malesef böyle.

5. Erhan diye lakaplı biri paylaşmış bu videoyu.. Genel borsada da "#BorsadaSoygunVar" topici trend olmuş.

küçük yatırımcıyı soyanları isim isim biliyorum diyor sayın Kılıçdaraoğlu..

https://twitter.com/ErhanNostaw/stat...41561174192131.

Sayın Kılıçdaraoğlu ve ekibi , inşallah bu hisseye de inceler ve hissede her 2 senede bir yapılan operasyonları ve özellikle bu sene yapılan büyük soygunu soyguncuları yakalarlar ve en ağır şekilde cezalandırır hırsızları.Milletin kanını emdi bu hisse.

NOT: Yazdıklarım bilgi amaçlıdır..Yatırım tavsiyesi asla değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin.

6. Lan yazmayacağım diyorum yine de kendimi tutamıyorum. Bu yapılanlar özellikle bu sene başından beri , gerçekten devasa bir soygun. Hissede her 2 senede operasyon yapılıyor bunu artık herkes ezberledi sanırım.Gemiş Soygun taktikleri ; Hisseyi yüzde 60 düşürüp ,düşürdüleri dibinde 2 sene yatayda bırakıp sonra hızlı çıkarıp ,sonra tekrar hisseyi yüzde 60 düşürüyorlar ve yine 2 sene yine dibinde yatay sonra yine aynı soygun taktiğine devam ediyorlar... Ama bu sene bir fark var. Geçmiş senelerdeki operasyonlarda, Tl bazlı düşüşler max yüzde 60 düşüyordu zirvesinden ki o zamanlarda yüksek enflasyon yoktu. Bu seferki soygunda düşüş yüzde Tl bazlı yüzde 65 ları geçti üstelik senelik yüzde 50 enflasyonun olduğu bir ortamda , üstelik dolar kurunun baskılanmasına rağmen her gün yukarı gittiği bir ortamda ve üstelik 109 dan 4 ay önce hisse satışı yapıldığı bir ortamda.

Neyse inşallah kendimi tutarım bir daha da yazmam buraya.

Son düzenleme : lionnes1; 03-05-2023 saat: 17:06.

7. İnsanın yazdıkça yazası sövdükçe sövesi geliyor...

Bunlarda düşürdükçe düşürüyorlar....

Sayfa 680/914 İlkİlk ... 180580630670678679680681682690730780 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •