Sayfa 758/914 İlkİlk ... 258658708748756757758759760768808858 ... SonSon
Arama sonucu : 7306 madde; 6,057 - 6,064 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1.  Alıntı Originally Posted by lionnes1 Yazıyı Oku
    Yine haklı çıktım . Bist 100 endeksi 7 bin puan oldu neredeyse. 2021 yılında bist100 endeksi 1300 puandaydı. 5,5 kat ( beş buçuk kat ) yükseldi bist100 endeksi.

Yıllardır tek tahmin edemediğim ve bilemediğim bu hisse oldu. Çünkü yıllardır bu hissede soygun ve HIRSIZLIK düzeni kurulmuş . Temel analiz işlemiyor bu hissede. Bu hisse dışında her şeyi bildim ve söylediklerimin hepsi doğru çıktı.

2024 yılında bist 100 endeksinin 12 bin puana ,

2025 yılınd ise 25 bin puana yükselmesini bekliyorum.

Yani 25 bin puan oldğundan endeks 2021 yılına göre ;

25 bin puan bölü 1300 puan =19,23 kat yükselmiş olacak, 2025-2021 yılları arası.

NOT: Yazdıklarım bilgi amaçlıdır..Yatırım tavsiyesi asla değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin
    bist 100 endeksi ralliye , rekorlar kırmaya devam ediyor anlık 7350 puan ..

bide yazıyla yazayım ...

yedi bin üçyüzelli puan oldu bist 100 endeksi.

NOT: Yazdıklarım bilgi amaçlıdır..Yatırım tavsiyesi asla değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin

2. Bist100 endeksinin , 12 bin puana ve 25 bin puana ralli yapacak olmasının gerekçeleri=

devam eden yüksek enllasyon +

dolar bazlı ralli ( merkez bankası atamaları ve piyasada yeniden oluşan güven) +

doların 40 lira olma ihtimalinin bana göre yüzde 90 olması ve bu vade 2024 yılının ortasına kadar doları 40 lira olarak görüyorum( yüksek enflasyon sebebiyle)

3. KAPANIŞI HATANIN...

4. Bana kızmayın ama...

KRONT her zaman düştüğü yerden kalkar...
    Benim için güvenli limandır...

Şu an eski fiyatla 92,, lerdeyiz...

5. tavandan direk eksi 2 yaptılar . Yüzde 12 çaktılar hırsızlar #KRONT ve devre kesti

adamlar alışmış HIRSIZLIĞA #kront hırsızlık yapmadan duramaz bunlar.

soygun yapıyorlar soygun yıllardır #kront

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1181404

https://twitter.com/amonslayer00/sta...91494598995968

Son düzenleme : lionnes1; 07-08-2023 saat: 14:25.

6. en az 10 sene daha beklerim ben .

Ne yaparsanız yapın yaptığım yatırımın karşılığını almadan ana hisselerimi satmayacağım ve çıkmayacağım bu hisseden.

10 sene bilee beklerim .

7. Kufur etmeyeceğim .

Çünkü kufur edersem bi sayfa dolusu küfür yazarım buraya.

Diyeceğim şu sadece.. YAZIKLAR OLSUN

Degerli arkadaşlarım bugün itibariyle son kalan 30 bin tl lik kront hissesini sattım.yaklaşık 3 yıldir buradaydım.her gunü her anı beraber yaşadık.kirdiklarimiz oldu bizi kiranlar oldu.ama hepsi mazi oldu.Gider ayak sn lionnes1 kardeşime şunlari gözlemledigimi söyleyebilirim.borsa ve ekonomi konusunda gercekten çok bilgilisin.bir iki yil once bist 1500 iken 5000 olacak dediginde herkes gülmuştü haklı çıktın enflasyon konusunda muthiş fikirler ortaya koydun hepsi oldu dolar içinde dediklerin çıktı gercekten tebrik ederim.böylesine bilgili bir kişinin kront hakkında yanılması ise cok ilginç.Kızma ama seni bu tahtacınin spegi bile zannedenler olmustur.ama sen iyi bir insansin o mümkün degil.Bana göre spek ve lüfti sana acayip derece kıziyorlar sen onlara karsü direnen birisi olarak sana gıcık kapıyorlar.nedeni ise 27 tl den 79 .8 tl ye gittiginde nerdeyse hiç bu forumda yazmamışsin yine 33 tl den 138 tl ye gittiginde yine yazmamışın belki tesadüf dür dedim ama şu son iki gün 25 tl den 30 tl ye gitmesindede yazmamışın.Lionnes kardeşim sen gercekten bilgili ve iyi bir insansın senin kazanmanı ve bu dolandıricılari mafetmeni çok isterim.Cünkü her türlü hırsızlık dolandırıcilik var bunlarda.twetrda da amon olarak bunların alayını hallediyorsun ancak maddi ve şirket gucü bunlarda yasalarda spk da bunlardan yana.Yaş olarak senden büyük olarak kendini yıpratma uzun vadeci oldugunu söyluyorsun foruma ayda bir bak sağlık her şeyden önemli.birak pisliklerinde bogulsunlar.istedigi. fiyata gelincede kafalarına çak.Bu hisse beni 3 yılda 10 yaş yaşlandirdı.İnsaallah sn lionnes bu hisseden sen ve tüm ky kardeşlerim çook kazanırsınız.Allah cc. emanet olunuz.ytd

Sayfa 758/914 İlkİlk ... 258658708748756757758759760768808858 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •