Sayfa 431/914 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531 ... SonSon
Arama sonucu : 7306 madde; 3,441 - 3,448 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1.  Alıntı Originally Posted by steve_harris Yazıyı Oku
    hocam coooook yanlis dusunuyorsun. satması lazım, satamadıktan sonra adı siber güvenlik olmus, teknoloji olmus, telekom olmus gram onemi yok.

bir gün gelecek bu sirket milyar dolarlik sirket olacak bence de ama 4-5 sene bana yeter dedirtti. insallah o günler gelirse tekrardan alırız.
    neyi satması lazım? ciroyu artırmasını mı kastediyorsun?

ayrıca bir gün dedem de milyarder olur ama tabi 500 sene yaşarsa ... 16 senede 50 milyon dolarlık şirket olmuş hala kendine yüksek teknoloji şirketi diyor

trendyol 7-8 senede decacorn oldu , getir 5-6 senede decacorn oldu..

bu 16 sene geçmiş sözde yüksek teknoloji şirketi ama hala bırakın decacornu , bırakın unicornu .. buraya yaklaşamamış bile
    Son düzenleme : lionnes; 15-11-2021 saat: 12:22.

2.  Alıntı Originally Posted by lionnes Yazıyı Oku
    neyi satması lazım? ciroyu artırmasını mı kastediyorsun?

ayrıca bir gün dedem de milyarder olur ama tabi 500 sene yaşarsa ... 16 senede 50 milyon dolarlık şirket olmuş hala kendine yüksek teknoloji şirketi diyor

trendyol 7-8 senede decacorn oldu , getir 5-6 senede decacorn oldu..

bu 16 sene geçmiş sözde yüksek teknoloji şirketi ama hala bırakın decacornu , bırakın unicornu .. buraya yaklaşamamış bile
    aynen ürününü satabilmesi lazım. ben Steve Harris siber bilişim diye şirket kursam, üstüne yatsam 20 sene, KRONT ile aynı olurdum.

O yüzden inatlasmamak lazım. Ben 12tl-75tl hareketinin nedenini tahmin ediyorum (burada yazamam) fakat o ihtimal de gerceklesmesidigi icin uzun bir süre buralarda kalabiliriz

YTD

3.  Alıntı Originally Posted by steve_harris Yazıyı Oku
    aynen ürününü satabilmesi lazım. ben Steve Harris siber bilişim diye şirket kursam, üstüne yatsam 20 sene, KRONT ile aynı olurdum.

O yüzden inatlasmamak lazım. Ben 12tl-75tl hareketinin nedenini tahmin ediyorum (burada yazamam) fakat o ihtimal de gerceklesmesidigi icin uzun bir süre buralarda kalabiliriz

YTD
    aynen oyle bekletileri bi türlü karşılamayan beceriksiz orduları toplanmış gibi burda..

kaç sene oldu hala ciroyu artıracakk .

dedim ya dedem de 500 sene yaşasa ( bu arada dedem yok ) o da şirket kursa o da bir gün milyar dolarlık şirketi olur tabi 500 senede

4. sasa nın patronu gibi patronlara çok ihtiyaç var bu ükenin ve borsanın

5. önümüzdeki yıllarda bu hisse yükselirse bile şu gerçek değişmez.... bu hisse hiç bir zaman yatırımcı dostu olmadığı gerçeği..

, hep bir hırsızlık hep bir soygun düzeni var bu hissede ve bu soygun bitmeyecek gibi duruyor

6. 13-14 ekimden den bu yana borsa istanbul yüzde 20 yükselmiş, bu hırsız, soygun hissesi yerinde saymış bu zaman aralığında..

Böyle yüksek teknoloji ayağına milleti soyuyorlar işte ..

bi de bakan bugün açıklama yapmış demiş ki ; Temel sorun Borsa İstanbul'da ortalama pay elde tutma sürelerinin yerli yatırımcılarda 18 güne kadar düşmüş olmasıdır

https://www.dha.com.tr/ekonomi/bakan.../haber-1860420

Bakan bey ; böyle bunun gibi hisselerin hırsızların olduğu borsada yatırımcı neden uzun vadeli tutsun?

7. Siber Güvenlik Haftası'nda buluşalım!

@SavunmaSanayii ve @dijital himayelerinde @siberkume tarafından bu yıl 2. kez düzenlenecek Siber Güvenlik Haftası'na davetlisiniz.

22 - 26 Kasım
    Congresium, Ankara

#Kron #SiberKüme #SiberGüvenlik https://t.co/itGGQAAg6k

P13 Blue Max Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Az biraz kipirda görelim yaşıyormusun diye. Bu ne yahu ölü toprağımi var üstünde.

P13 Blue Max Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 431/914 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •