Sayfa 336/914 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386436836 ... SonSon
Arama sonucu : 7306 madde; 2,681 - 2,688 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1.  Alıntı Originally Posted by Yatirimciali Yazıyı Oku
    70 lirada yerin dibine batirilan kront ayni zat tarafindan 60 lira iken gunde bes ogun reklamlarina baslandi gene.
    bu ne perhiz bu ne lahana tursusu vay ki vay.
    Sayin yatirimci, burada farkli bir sey soyluyorsunuz. 70'de yerin dibine batirilan kront diyorsunuz. Sasirdim dedigim bu. Belki yanlislikla bir sifir fazla yazdiniz. Sizin bu ifadenizeydi benim ve lionnesin tepkisi, ama 20 sayfa tartisma baska konu uzerinden olmus. Bunu duzeltseniz yeterdi. Sayfalarca kopyalamaya gerek yoktu, o gunleri elbette hatirliyoruz. Ama adam ozur dilemis, yanlisini kabul etmisken, 'sen o zaman kotu yaziyordun, simdi iyi yazma' da demek ne bileyim bana pek dogru gelmiyor. Tekrarlara ise gerek yok.

Sayin tarimcinin dedigi gibi, sirketle ilgili veriler paylasmak, o eski 8 lirali gunlerde yapardik, yatirimci iliskilerinden mesajlar falan paylasmak, belki ufkumuzu acabilir. Gerci cok az kisi kaldi, satanlar olmustur, asagida pusuda bekleyenler vardir. 2021 cok iyi bekliyoruz demisti Lutfi Bey faaliyet raporunda, nasil gidiyor acaba, zaman cabuk geciyor. Turkcell satisi ilk ceyrege ne kadar etki eder acaba..Bilancoya 5 hafta kaldi. Kamu satislari oluyor mudur. 50den sonra brutte hacimsiz yukselmistik, hacimsiz de tekrar 50ye dustuk. Benim icin 50de 1 sene kalsa, sene sonunda tekrar hareketlense super. Surprizlere ise istemem diyemem.

Yatirim tavsiyesi degildir

2.  Alıntı Originally Posted by Usta Yazıyı Oku
    Sayin yatirimci, burada farkli bir sey soyluyorsunuz. 70'de yerin dibine batirilan kront diyorsunuz. Sasirdim dedigim bu. Belki yanlislikla bir sifir fazla yazdiniz. Sizin bu ifadenizeydi benim ve lionnesin tepkisi, ama 20 sayfa tartisma baska konu uzerinden olmus. Bunu duzeltseniz yeterdi. Sayfalarca kopyalamaya gerek yoktu, o gunleri elbette hatirliyoruz. Ama adam ozur dilemis, yanlisini kabul etmisken, 'sen o zaman kotu yaziyordun, simdi iyi yazma' da demek ne bileyim bana pek dogru gelmiyor. Tekrarlara ise gerek yok.

Sayin tarimcinin dedigi gibi, sirketle ilgili veriler paylasmak, o eski 8 lirali gunlerde yapardik, yatirimci iliskilerinden mesajlar falan paylasmak, belki ufkumuzu acabilir. Gerci cok az kisi kaldi, satanlar olmustur, asagida pusuda bekleyenler vardir. 2021 cok iyi bekliyoruz demisti Lutfi Bey faaliyet raporunda, nasil gidiyor acaba, zaman cabuk geciyor. Turkcell satisi ilk ceyrege ne kadar etki eder acaba..Bilancoya 5 hafta kaldi. Kamu satislari oluyor mudur. 50den sonra brutte hacimsiz yukselmistik, hacimsiz de tekrar 50ye dustuk. Benim icin 50de 1 sene kalsa, sene sonunda tekrar hareketlense super. Surprizlere ise istemem diyemem.

Katılıyorum Sn.Usta.

Geçenlerde burada sayfalarca temel analiz paylaştım. Cyberark'ından, uluslarası diğer rakiplerin bilançolarına, Kron yılsonu bilançosundan Turkcell satışına, Katar Dünya Kupası akıllı stadyumlarına kadar.

Yatırımcı ilişkilerine mailler atıp şirketin resmi internet sayfasının güncellenmesi, şirketlere satılan siber güvenlik ürünü paketlerine kampanya düzenlenmesi gibi birçok tavsiyede bulundum. Sitedeki 80+ müşteri ibaresinin, 100+ müşteri şeklinde düzeltilmesi bile şirkete bu konuda attığım mailden sonra gerçekleşti.

Bir sürü emek harcayarak yaptığım bu analizlere ne bir katkı, ne bir yorum yapılmadı bu forumda. Emek harcayarak analiz yapan, takasları paylaşan, teknik analiz yapan herkese de bir teşekkürü çok görmedim hiç. Hisse 300-500'e çıkacak veya 20-30'a düşecek ya da hisse pozisyonuna göre aşırı iyimser veya aşırı karamsar yorumlar daha çok ilgisini çekiyor insanların belli ki. Onlar tartışılsın o zaman ne diyeyim.

3. Bakalim ne kadar surecek bu kriz..insallah uzatmaz.
    Son düzenleme : Usta; 22-03-2021 saat: 17:36.

4. sakin olmak lazım, bu ülke ne krizler atlattı. kimse canını sıkmasın, bugün seans sonu farklı şeyler konuşuyor olacağız...

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Hindistan İçişleri Bakanlığından yapılan açıklamaya göre, ülkedeki siber saldırılar 2020'de yaklaşık yüzde 194 artarak 1,15 milyonu aştı

https://www.aksam.com.tr/guncel/hind.../haber-1159495

Not : Hindistan dünyanın 7. büyük ekonomisi.

6. GELECEK 2 VE 10 YILDAKİ EN 'YÜKSEK RİSKLER'

Verilen bilgiye göre Dünya Ekonomik Forumu'nun bu yıl yayımlanan Küresel Riskler Raporu'nda, Küresel Risk Algı Anketi sonuçlarından elde edilen diğer risklerle birlikte Covid-19 salgınının yarattığı riskler geniş olarak ele alındı. Olağanüstü hava olayları, dijital eşitsizlik ve siber güvenlik ilintili risklerin öne çıktığı raporda

https://www.gazeteduvar.com.tr/kures...-haber-1517012

7. Rapor, pandeminin ilk döneminde duraklayan şirketlerin krizi fırsata çevirerek ikinci yarıda sıçradığını gösteriyor. Siber güvenlik yatırımları ise 500 milyon dolardan 2 milyar doların üzerine çıkarak tüm zamanların rekorunu kırdı

Dünyanın her yerinde şirketlerin uzaktan çalışmaya geçmesi ve çevrimiçi kanalların artan kullanımı siber güvenlikle ilgili rakamların yukarı fırlamasına neden oldu.

http://www.gaziantephaberler.com/kos...isi-11313.html

8. Ironsphere, yillik gelismelerin oldugu bir rapor yayinlamis.
    https://ironsphere.com/2021-report/#...ch-pop-1013074 adresine emailinizi yazip indirebiliyorsunuz.

Musteri sayimiz yaklasik yuzde 50 artti demis. Kron'un musteri sayisi yuzde 50 artmadigindan, demek ki bu sadece Ironsphere'in musteri artis miktari.

Yeni eklenen ozellikleri yazmislar uzun uzun. Tabi ben cogunu anlamiyorum. Anladigim onemli seyler sunlar:
    -Bir cok ozellige, tepeden tirnaga yeniden muhendislikten gecti, dizayn edildi demisler.
    -Bunlardan birisi olan, Direct Access Management icin pazardaki en iyisi demis.
    -Priviledged Big Data Access diye bir modul gelistirmisler. Yetkilendirilmis Buyuk Veri Erisimi oluyor sanirim cevirisi. Burada, bilgiler de maskelendirilip gonderiliyor. Sadece database'e erisimi degil, kimin neyi gorup degistirebilecegini yonetiyor, kaydini tutuyor. Track Record of Industry Firsts basligi altina da koymuslar bunu. Yani bir nevi 'Alanda ilkler' basligi..
    -Veri Merkezi Servis Saglayicilarinin hazir musterilerinin PAM uygulamasini kullanmalarina imkan saglamisiz.
    -Kurulumu en hizli olan PAM urunu oldugumuz konusundan israrcilar.

Sayfa 336/914 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386436836 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •