Sayfa 175/914 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275675 ... SonSon
Arama sonucu : 7306 madde; 1,393 - 1,400 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1.  Alıntı Originally Posted by Usta Yazıyı Oku
    Newton olayı ilginçmiş, hiç işitmemiştim

Hisse 1720'de 1 senede 10 katına çıkmış, ertesi sene içinde 15te birine düşmüş.
    Borsada batınca “Yıldızların hareketlerini hesaplayabilirim, insanların çılgınlıklarını değil.” demiş garibim.

Tüm dünya borsalarında dönen dümenleri ve ortalama borsa yatırımcısının davranış özelliklerini düşününce 300 yılda çok da birşey değişmemiş.

Borsada kaybedildiğinde ya da hayal edilen kadar kazanılamadığında avuntu olabilecek gerçek bir hikaye.😂

2. Borsa aslında o kadar zor olmamalı sadece strateji eksikliğimiz var bence.

Temel bilgiler teknik inceleme ve sağlam psikoloji ile stratejinizi desteklemek gerekiyor.
    Bir strateji belirleyip kesinlikle uymak gerekiyor bence.

YTD.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

3. 3 yıl önce de 5 yıl içinde ilk beşte olacağız diyorlardı, şimdi de aynı şeyi söylüyor. Ne gelmez beş yılmış🤣🤣🤣... saha gerçeklerine bakmak lazım . Satış yaptınız mı satış? Bana bunu söyleyin yeter. Aynı şeyleri tekrarlamanın bi anlamı yok. Organik veya inorganik olayı önemli ama benim için. Bu arada sayın Usta hoşgeldiniz. Sizi görmek güzel 👍 Ytd...

4. satışları , yüksek arge ve pazarlamadan dolayı fknın yüksek gözükmesini geçtim , ortaklık ve satınalma için önümüzdeki dönem girişimimiz olacak demesi önemli .... bunun için bile beklenir

5.  Alıntı Originally Posted by ironman35 Yazıyı Oku
    3 yıl önce de 5 yıl içinde ilk beşte olacağız diyorlardı, şimdi de aynı şeyi söylüyor. Ne gelmez beş yılmış.. saha gerçeklerine bakmak lazım . Satış yaptınız mı satış? Bana bunu söyleyin yeter. Aynı şeyleri tekrarlamanın bi anlamı yok. Organik veya inorganik olayı önemli ama benim için. Bu arada sayın Usta hoşgeldiniz. Sizi görmek güzel Ytd...
    Bu doğru değil. Global hedef, ilk defa bu sene Şubat ayında Mete Bey'in bir videosunda telaffuz edildi. Mete Bey burada, 3 sene içerisinde ilk 5 PAM oyuncusu arasında yer almak istiyoruz dedi. (https://www.youtube.com/watch?v=e3bmrQSXnqM dakika 4:51)

Daha sonra bunu faaliyet raporunda 5 sene içerisinde şeklinde revize ettiler. Ben aradaki 2 seneyi, temkinlilik payı olarak görüyorum.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Son düzenleme : Usta; 07-09-2020 saat: 02:56.

6. Sayın Umut ve Sayın kafkas bu komik hareketlere ne dersiniz? Ytd

7. Günün sonu..

8. Armada ne gitti arkadas

ASUS_X00QD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

Sayfa 175/914 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275675 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •