Sayfa 11/43 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon
Arama sonucu : 340 madde; 81 - 88 arası.

Konu: ETILR - Etiler Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by zelve Yazıyı Oku
    Ne oldu şimdi hisse başı 1 tl mi verecek benim yanlış anladım

HTC One A9 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    şirket zarar ettiği için temettü ödemeyecek

2. Bu şirket ne yapar fikri olan vamı,aylardır sessiz sedasız.

3.  Alıntı Originally Posted by Mydream Yazıyı Oku
    Bu şirket ne yapar fikri olan vamı,aylardır sessiz sedasız.
    Hamburgerci değilmi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Sermaye artışı haberi gelmiş. http://m.borsagundem.com/haber/etile...k-adim/1330534

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Evet yönetim bedelli sermaye artışı kararı almış. bir çok bedellide olduğu gibi süreçte hissede gevşemeler olabillr. Ama bedelli tamamlanınca şirkete katkısı iyi olur. Birde eldeki pasif varlık olan alyağ hisselerini satarak, şirket için büyümede kullanılacak aktif kaynağa dönüştürseler daha iyi olur.

6.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Evet yönetim bedelli sermaye artışı kararı almış. bir çok bedellide olduğu gibi süreçte hissede gevşemeler olabillr. Ama bedelli tamamlanınca şirkete katkısı iyi olur. Birde eldeki pasif varlık olan alyağ hisselerini satarak, şirket için büyümede kullanılacak aktif kaynağa dönüştürseler daha iyi olur.
    bedelliyi görünce bir bakayım dedim bilançosuna... ben genelde bedellileri severim piyasanın tersine ama elindeki alyağ hisselerinin değerini 50 milyon TL den fazla değer ile değerlemiş... bu çok çok çok aşırı bir fiyat değilmi %7 hisse için... biraz şişirme var biraz bilanço makyajı var sanki... detay bilginiz var ise paylaşırmısınız...

7. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by WellsFargo Yazıyı Oku
    bedelliyi görünce bir bakayım dedim bilançosuna... ben genelde bedellileri severim piyasanın tersine ama elindeki alyağ hisselerinin değerini 50 milyon TL den fazla değer ile değerlemiş... bu çok çok çok aşırı bir fiyat değilmi %7 hisse için... biraz şişirme var biraz bilanço makyajı var sanki... detay bilginiz var ise paylaşırmısınız...
    Hocam öz sermayeyi yaklaşık 4 kat arttırmışlar sanki bir değerleme nedeni ile. Rasgele değerleme olmaz zannımca. Ancak sermaye artışı d grubundan çıkışa katkı sağlar sanki. Ytd

Sayfa 11/43 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •