Sayfa 29/43 İlkİlk ... 19272829303139 ... SonSon
Arama sonucu : 340 madde; 225 - 232 arası.

Konu: ETILR - Etiler Gıda

28.08.2020 den bu yana etilerr den hariç diğerlerine bakasım gelmiyor
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Bugün al sat yaptım ama en güzeli alıp beklemek hayırlısı Allah'tan

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

3. Ya arkadaşlar örnek olsun diye 10 tane almıştım 1,63 ten şimdi portföyde bi 10 tane daha gözüküyor Etiler diye ama onun maliyeti 1,43 gözüküyor. Şimdi ikisini de satabilir miyim? Ya da ne oluyor bu durum biri tam açıklayabilir mi bu durumu ? Şimdiden açıklayan arkadaşa çok teşekkür ederim

Alıntı Originally Posted by matias Yazıyı Oku
    Ya arkadaşlar örnek olsun diye 10 tane almıştım 1,63 ten şimdi portföyde bi 10 tane daha gözüküyor Etiler diye ama onun maliyeti 1,43 gözüküyor. Şimdi ikisini de satabilir miyim? Ya da ne oluyor bu durum biri tam açıklayabilir mi bu durumu ? Şimdiden açıklayan arkadaşa çok teşekkür ederim
    10 hisse eski Etiler 10 adet de Rüçhan 6 Ekim'de R tahtası kapanıyor ya sat ya da 10*2.33=23.30 yatır 20 hissen olur 12 ekime kadar R leri Etiler hissesine çevirmeniz gerek yoksa R ler yanar

5. Rüçhan tahtası kapanmadan bir gün önce rüçhan dan ufak deneme yaptık bakalım hyurlısı

Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    10 hisse eski Etiler 10 adet de Rüçhan 6 Ekim'de R tahtası kapanıyor ya sat ya da 10*2.33=23.30 yatır 20 hissen olur 12 ekime kadar R leri Etiler hissesine çevirmeniz gerek yoksa R ler yanar

Nihayet rüçhan ederi güncel hisse fiytının altına geldi. Ben de ufak deneme alımı yaptım. Yeter bana. 4,18 ortalamadan aldığım rüçhanlarım hisse senedine dönüş maliyeti 2,87. Rüçhan kullanımından kısa süte önce kuyas a benZer durum oluştu. Burada da yüklü almad hisse satışlarını yapan etiler de 9 aylığın çok iyi gelmesini bekliyorum . Bununla uyumlu olarak da kağıdın 9 aylıkla birlikte prime müsait olduğunu düşünerek 1 ay vadeli 1 hafta sonra ödemeli olmak üzere 2,87 fiyattan vadeli etiler almış olduk. İnşallah beklentimize uygun bir 9 aylık gelir ve kasımın ikinci haftası itibariyle kar ederek hisseden çıkarım.

Not: yazılanlar hiçbir şekilde alım satım tavsiyesi değildir. 30 senedir devam eden küçük yatırımcı muhabbetidir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,126
    3.75 yapan R 4.96 yaptı-E 3.05 oaradanda ilaveye devam...R yarın tahtadsan kalkıyor,sağolasın bizi bu hisse ihya etti,çok iyi takipte iyi kazandırdı

7. Şimdi bedelli süreci tamamlandı mı arkadaşlar ? Misal 10 bin tl lik aldım diyelim ne yapmam gerekiyor tam olarak? Tam olarak aydınlatabilir misiniz. Cevap verecek arkadaşlara şimdiden çok tşk ederim

15400 TL Etiler ile 150000 oldu ben ne yaptım gittim yonga aldım bu da bana ders oldu demek ki para kazandığın hisseyi bırakmayacaksın bak etiler tavan diğeri ne yaptığını bile bilmiyor

Sayfa 29/43 İlkİlk ... 19272829303139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •