Sayfa 30/43 İlkİlk ... 20282930313240 ... SonSon
Arama sonucu : 340 madde; 233 - 240 arası.

Konu: ETILR - Etiler Gıda

1. Etiler beklentimize uugun şekilde 9 aylık bilanço beklentisine girmiş

Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    15400 TL Etiler ile 150000 oldu ben ne yaptım gittim yonga aldım bu da bana ders oldu demek ki para kazandığın hisseyi bırakmayacaksın bak etiler tavan diğeri ne yaptığını bile bilmiyor

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Rüçhanları alırken bunu diyorduk. Satttığı almad hisseleri üzerinden gelen karlA 9 aylığı iyi olacağı belliydi. Harekete başlamış bile

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir.30 yıldır bitmeyen küçük yatırımcı muhabbetidir.

Yongadaki zararı crfsa ve inveo dan çıkardım ama ben borsaya zarar etmek için gelmedim
     Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    15400 TL Etiler ile 150000 oldu ben ne yaptım gittim yonga aldım bu da bana ders oldu demek ki para kazandığın hisseyi bırakmayacaksın bak etiler tavan diğeri ne yaptığını bile bilmiyor

Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
    Gitmeyen gıda hisselerinden,bugün R'leri bedelliye çevirmenin son günü saat 16'ya kadar,elinizde R kalmasın,yoksa yanar zarar edersiniz !!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
    R'ler E'ye dönüşümü bitti 16'da,ama E hisse taban çekti 3.62...Hesabına geçenler varmı ?,benim hala geçmemiş,sanırım 18.30 sonrası geçebilir.

5.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    R'ler E'ye dönüşümü bitti 16'da,ama E hisse taban çekti 3.62...Hesabına geçenler varmı ?,benim hala geçmemiş,sanırım 18.30 sonrası geçebilir.
    Neden son güne bıraktın sn. refaba..

is the average of five people around the human..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
     Alıntı Originally Posted by MMF 1 Yazıyı Oku
    Neden son güne bıraktın sn. refaba..

İyi pirim yapmıştı R 4 cıvarı ve altından aldığım için,zaten 5 kapatmıştı,geride çok az lot kalmıştı,kalanları yarıntası E'ye çevirdim,dün 19 sonrası gerçekleşmiş,bu hissede çoğu kez trade yaptığımdan lotumda az Kuyasın 10/1 kadar,ama yaptığı pirim süperdi E ve R için,kuyasta çok 170 k cıvarı,bu sefer akıllandım diğer bedellilere göre,girdiğim bedellilerin hepsi uçtu gitti,üstelik bazıları astronomik gitti,sadece atlas hariç,bugün kuyasta 2.60 üstü bekliyorum,sanırım 2.20 mazi olmuş gibi 2'nin yok oluşu gibi,bunda erkenden R çevirimi yapanlarınki dönüştü,ama R fiatı çok yüksekti,birara 10 üstünde hareket ediyordu,10 neresi,3.75 neresi,4 iken yüklüce almıştım 4.70 üstüne atınca dayanamadım sattım 15 k lotum bile yok bunda.

7.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    İyi pirim yapmıştı R 4 cıvarı ve altından aldığım için,zaten 5 kapatmıştı,geride çok az lot kalmıştı,kalanları yarıntası E'ye çevirdim,dün 19 sonrası gerçekleşmiş,bu hissede çoğu kez trade yaptığımdan lotumda az Kuyasın 10/1 kadar,ama yaptığı pirim süperdi E ve R için,kuyasta çok 170 k cıvarı,bu sefer akıllandım diğer bedellilere göre,girdiğim bedellilerin hepsi uçtu gitti,üstelik bazıları astronomik gitti,sadece atlas hariç,bugün kuyasta 2.60 üstü bekliyorum,sanırım 2.20 mazi olmuş gibi 2'nin yok oluşu gibi,bunda erkenden R çevirimi yapanlarınki dönüştü,ama R fiatı çok yüksekti,birara 10 üstünde hareket ediyordu,10 neresi,3.75 neresi,4 iken yüklüce almıştım 4.70 üstüne atınca dayanamadım sattım 15 k lotum bile yok bunda.
    bende az miktarda 4.40'dan r almıştım, e olarak 2.96'ya denk geliyordu, 3.66 tavan olduğu gün tavandan gitti.

senin yazını burada okuyunca ilgimi çekmişti, sağolasın usta..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
    3.60 sıktı,barajı 4 yapması lazım,buna eşdeğer gıdalar uçtu gitti...zaten ucuz hisse kalmadı borsada,bu ve kuyas kaldı !!!...ytd.

Sayfa 30/43 İlkİlk ... 20282930313240 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •