Sayfa 38/43 İlkİlk ... 283637383940 ... SonSon
Arama sonucu : 340 madde; 297 - 304 arası.

Konu: ETILR - Etiler Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by SONKEZ Yazıyı Oku
    Artı Yatırım Holding de gümlemiş. Yazık olmuş. Devamının gelmesi kimseyi şaşırtmamalı.
    Batık şirketler çöplüğüne yenileri de eklenecek gibi görünüyor.
    Bedellisini yapmamış olsaydı bunun da akıbeti aynıydı.
    Şimdi bunun mübareklerden başkasına satışı olasıysa eğer, GÜRTAŞ'ı alan bunu da almış olacak.
    Böylelikle çağrıdan muaf olunacak. planları çok güzel kurgulamışlar.
    Etiler tarafında böyle ama GÜRTAŞ'ın satılması durumunda ALMAD tarafında ayrılma hakkı doğabilir diye düşünüyorum. Tabi öyle bir düşünce varsa.
    beyin jimnastiği sadece...
    Gürtaş, tarım ile gıda şirketi olduğu için, bir gıda şirketine satılabilir belki. Dolaylı devralınacak olan Etiler in de faliyet alanı gida olması, şirket gıda sektöründe uzman olan bir girişimcinin eline düşerse şirketin faliyetlerini yüksek ritim verebilir. Ama bu pandemi koşullarında restaurantlar yarım yamalak açık iken veya tekrar kapanma olasılığı varken gürtaşa (dolaylı olarak etilere) alıcı bulmaları da zor gibi.

2. Haber gelecekmiş gibi bir beklentisi var diye sabrediyordum ama dayanamadım sattım. Bekleyenleri umarım sevindirir.

3. Sermaye artırımından elde edilen fonun kullanım planı :

Yatırım tavsiyesi değildir.

4. ZAMANI GELDİ GİBİ

Özel Durum Açıklaması (Genel)A+ A-
    Özet Bilgi
    Franchise Şube verilmesi hk.
    İlgili Şirketler
    []
    İlgili Fonlar
    []
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar
    İstanbul Sarayları - Halkalı şubesi olarak faaliyete geçmek üzere yeni bir franchise sözleşmesi imzalanmıştır.

Kamuoyuna saygılarımızla arz ederiz.

5. Invest...isimli sitede halka açık borsada işlem gören bir şirkete satışının yapıldığı söyleniyor. Bu hafta satış haberi düşer diyorlar. Gerçeklik payı var mı acaba ?

ALINTI :

Memati Başşş
    2021-05-01 01:44:48

Sabredin satış bu hafta açıklanabilir ....

Cevap
    3
    0

Bildir

Efe Demir
    21 saat önce

Hadi inşallah🙏 artık yukarı hareket başlasın... İnşallah çift hanelere gider,,

Cevap
    0
    0

Bildir

Semih Yok
    19 saat önce

Kim alacak şirketi

Cevap
    0
    0

Bildir

Memati Başşş
    13 saat önce

İsim vermek doğru olmaz Halka açık bir şirket diyelim ...

6. Şirketimizin ve bağlı ortaklığımız Gürtaş Tarım Enerji Yatırımları San.ve Tic.A.Ş.'nin sahip olduğu, iştirakimiz Etiler Gıda ve Ticari Yatırımlar San. ve Tic. A.Ş.'nin 40.000.000 TL tutarındaki ödenmiş sermayesinin % 38,96'sını temsil eden toplam 15.584.053,63 TL nominal değerdeki paylarından 10.285.475,393 adet payın 33.990.000 TL bedelle Mehmet Hilmi Soylu'ya ve 5.298.578,233 adet payın ise 17.510.000 TL bedelle İzzettin Kaplan'a olmak üzere toplamda 51.500.000 TL bedel üzerinden satışı ile ilgili görüşmelere başlanmıştır.
    Kamuoyunun bilgisine arz ederiz,
    Saygılarımızla.
    Su akar yatağını bulur...
    Yazdıklarım beni bağlar, asla yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

7. 20.882.632 lotun satışı gerçekleştiğinde Etiler Gıda'nın yeni sahibi Merkez Ankara Lokantası olacak. İlk izlenim olarak Etiler gibi gıda üzerine faaliyet gösteren bir şirketi 1971 yılından bu yana gıda alanında faaliyet gösteren Merkez Ankara Lokantası daha iyi yönetme ve büyütme potansiyeline sahip gibi gözükmektedir.

https://merkezlokantasi.com/

8. Bir restaurant şirketi etileride satın alma görüşmeleri süreçlendi muhabetleti ile hisse yol aldı bayağı. Sektörde profesyonel birilerinin etileri devralması ve şirket birleşimleriyle güçlendirirlerse olumlu olabilir. Tabi ortaya atılmış fake bir durum yoksa!!

Sayfa 38/43 İlkİlk ... 283637383940 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •