Sayfa 39/43 İlkİlk ... 293738394041 ... SonSon
Arama sonucu : 340 madde; 305 - 312 arası.

Konu: ETILR - Etiler Gıda

1. İşleri güçleri yalan dolan. Şirket güya satılmış ama alanlar kim belli değil. Eski yönetici yönetim kurulunda aynen devam ediyor sadece Nurettin başkanlığı bırakmış, Esra hanım görevine devam ediyor. Bu nasıl satış? Şirketi çok mu iyi seviyelere taşımışlar ki halen yönetimdeler.

Yeni hissedarlardan biri eğer doğruysa Google da merkez lokantası sahibi görünüyor diğeri de kim belli değil.

Türkiye’de borsa hiç bu kadar yoğun şekilde vurgun yapılan bir yer olmamıştı.

Kasada 30 milyon var gözüküyordu bakalım onu nasıl yok edecekler.

aylık takas

5.  Alıntı Originally Posted by SONKEZ Yazıyı Oku
    İşleri güçleri yalan dolan. Şirket güya satılmış ama alanlar kim belli değil. Eski yönetici yönetim kurulunda aynen devam ediyor sadece Nurettin başkanlığı bırakmış, Esra hanım görevine devam ediyor. Bu nasıl satış? Şirketi çok mu iyi seviyelere taşımışlar ki halen yönetimdeler.

Yeni hissedarlardan biri eğer doğruysa Google da merkez lokantası sahibi görünüyor diğeri de kim belli değil.

Türkiye�de borsa hiç bu kadar yoğun şekilde vurgun yapılan bir yer olmamıştı.

Kasada 30 milyon var gözüküyordu bakalım onu nasıl yok edecekler.
    Almad a devretti galiba nakiti

M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Gürtaş, tarım ile gıda şirketi olduğu için, bir gıda şirketine satılabilir belki. Dolaylı devralınacak olan Etiler in de faliyet alanı gida olması, şirket gıda sektöründe uzman olan bir girişimcinin eline düşerse şirketin faliyetlerini yüksek ritim verebilir. Ama bu pandemi koşullarında restaurantlar yarım yamalak açık iken veya tekrar kapanma olasılığı varken gürtaşa (dolaylı olarak etilere) alıcı bulmaları da zor gibi.
    Gurtas i da satmış, Etiler gibi paraları almad a yıktı. Dolar üzerinden her ay getirisi var almad in taksit taksit , gurtas parası giriyor kasaya

M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. şirket el değiştirdi.hisseler zaman içinde çok daha iy yerlerde olacak.Batacak falan gibi olgular geride kaldı.gözaltından ne zaman cıkar veya cıkarmı bilmiyorum ama 2 sene içinde çok farklı yerlerde olmasını beklerim ,kim dayanır dayanmaz o kişisel bir sorun ve tercihtir.tv de reklamlarını görene kadar devam.bazen gerçekler kagıt üstünde yazmayabilir.Kimin aldığı önemli tabiki ama bunu bazen bilemeyebiliriz.

8. Mazisi çok iyi olmayabilir fakat ben şirkette bazı değişimler yaşandığını düşünmekteyim.

Özellikle besni yatırımından sonra daha iyi yerlere geleceği konusunda fikrim sabit. Tabi yönetim şeffaf ve adil davranmaya devam ettiği sürece.

Son çeyrek raporlarında zaten büyük bir sıçrama yaptığı görülüyor. Gelen karın büyük çoğunluğu faaliyetten gelmekte.

İhracat konusunu sıkı tutarlarsa bir dardanel olmaması için bir engel yok benim gözümde

Sayfa 39/43 İlkİlk ... 293738394041 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •