Sayfa 40/43 İlkİlk ... 303839404142 ... SonSon
Arama sonucu : 340 madde; 313 - 320 arası.

Konu: ETILR - Etiler Gıda

1. Kasadaki parayı da büyük ortakların mallarını almak için onlara aktardıklarına göre bakalım nerede bitecek bu hikaye.

2. Alt pazarın kötü tarafı hisse gün içi yükselse hatta tavan be olsa satamıyorsun ertesi gün eksi yada tabandan bile açabiliyor

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Etiler altpazarda olmasına rağmen hisse.net ana pazara almış.
    Zengini fakir eden müsrif evlattır .Memuru fakir eden süslü avrattır .Fakiri fakir eden kuru inattır

4. Allahtan ticari alacaklar artmamış bu biraz daha güven verdi. Onun yerine arazi alınmış ve yapılmakta olan yatırımlar artmış. Yerin alt pazar da değil daha iyisi olmalı
    Zengini fakir eden müsrif evlattır .Memuru fakir eden süslü avrattır .Fakiri fakir eden kuru inattır

5. Al-ver bitti mi ?

6. Uzun vade sabredene ekmek yedirir diye dusnuyorum. An itibari ile 7 tl lerde dolaniyor.

Tarihe not duselim.

Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Uzun vade sabredene ekmek yedirir diye dusnuyorum. An itibari ile 7 tl lerde dolaniyor.

Tarihe not duselim.

Ytd
    Hisse el mi değiştiriyor napıyor bilmiyorum ama almak için serengeti aslanı gibi pusudayız

8.  Alıntı Originally Posted by Uc_kirkbes Yazıyı Oku
    Hisse el mi değiştiriyor napıyor bilmiyorum ama almak için serengeti aslanı gibi pusudayız
    Sabir ustadim. Goturcekler illaki.

Sayfa 40/43 İlkİlk ... 303839404142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •