Sayfa 42/43 İlkİlk ... 3240414243 SonSon
Arama sonucu : 340 madde; 329 - 336 arası.

Konu: ETILR - Etiler Gıda

1. 27.01.2022 ve 17.02.2022 tarihlerinde KAP açıklamalarında duyurulduğu üzere Adıyaman Besni ilçesindeki Kuruyemiş İşleme ve Paketleme Tesisimiz kurulum süreci tamamlanmış olup, 26.04.2023 (bugün) tarihinde açılarak üretim faaliyetlerine başlayacaktır. Tesisimizin resmi kapasite raporları süreç içerisinde tamamlanacak olup, ilk etapta aylık 300 ton (ürün tedarik durumuna göre değişebilmekle birlikte) ürün işlenmesi planlanmaktadır. İşlenen ürünlerin %70' inin ihraç edilmesi planlanmakta olup, şirketimiz aylık cirosuna yaklaşık 75 milyon TL civarında ( ürün fiyatlarına ve ekonomik koşullara bağlı değişkenlik gösterebilmekle birlikte) olumlu yönde katkı sağlaması beklenmektedir.*

Tesisimizin faaliyete başlaması ile ihracatını yapmakta olduğumuz kuruyemiş ürünlerinin, yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda payını ve rekabet gücünü artırarak, kuruyemiş sektöründe ülkemizin önde gelen firmalarından olma hedefimize doğru ilerlemekteyiz. Firmamız, ihraç ettiği ürünlerin dünyada tanıtımını yaparak, ülkemiz dış ticaret hacminin pozitif yönde büyümesine ve ülkemize döviz girişi sağlanmasına katkıda bulunmayı hedeflemektedir.*

Saygılarımızla.

2. Adamların aylik karı guzel olacak, al yat mode fiyat 14 şu an

3. Merhaba stockwalker bir şey sormak istiyorum. Kuruyemiş işinde net kâr marjı hakkında bilgin var mı? Ben hiç bir yerden bulamadım.

Alıntı Originally Posted by stockwalker Yazıyı Oku
    Adamların aylik karı guzel olacak, al yat mode fiyat 14 şu an

4.  Alıntı Originally Posted by ÖZKNTLK Yazıyı Oku
    Merhaba stockwalker bir şey sormak istiyorum. Kuruyemiş işinde net kâr marjı hakkında bilgin var mı? Ben hiç bir yerden bulamadım.
    Selam dostum, ben de firmanin yaptigi aciklamalari takip ediyorum. Dün bu aciklama geldi, gayet guzel..

Kırgızistan'da yerleşik özel bir firma ile 1.060 ton kavrulmuş antep fıstığı ihrac etmek üzere sözleşme imzalanmıştır. Sözleşme büyüklüğü yaklaşık olarak 14.840.000 USD tutarındadır.
    (Güncel kur ile 315 Milyon TL)

5. Neden taban oldu bilgisi olan var mıdır ?

6. Teknik duzeltmeler olacaktir, uzun vadede güzel olacagini düşünüyorum

7. sn. stockwalker'ın verdiği bilgilerde olduğu gibi şirket büyüme atağı yaptı bu yıl...

Adıyaman tesisi vasıtasıyla ayda 75 milyon lira inanılmaz bir rakam bu şirket için. Senede 900 milyon lira ciro, %20 net kâr marjıyla 180 milyon lira kâr yapar. Diğer iş kollarından yapılacak kârla f/k ikiye gelir. Ben biraz alım yapacağım pazartesi.

8. Çok sığ bir hisse.

Dikkat etmek lazım.

Sayfa 42/43 İlkİlk ... 3240414243 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •