Sayfa 35/43 İlkİlk ... 253334353637 ... SonSon
Arama sonucu : 340 madde; 273 - 280 arası.

Konu: ETILR - Etiler Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by Meritci Yazıyı Oku
    2021 in hissesi olacak ama kimse yüzüne dahi bakmıyor,tarihe not düşüyorum ,3 ay sonra görüşmek üzere
    Millet hala yüzüne bakmıyor bizim etilerin,vaybe ,göreceğiz yakında çift rakamlarda

2. Bazı forumlarda, mart da satılacak deniyor. İnşallah dedikodular doğru çıkar.

3.  Alıntı Originally Posted by Lavanta Yazıyı Oku
    Bazı forumlarda, mart da satılacak deniyor. İnşallah dedikodular doğru çıkar.
    Yıllardır zarar üstüne zarar. Gıda işi ile uğraşan bu alanda etninliği geniş bir şirkete satsalar ancak geleceğinden umut edilebilinir.
    Aslında yapısısal olarak DO&CO gibi şirketler ile çok daha uyumlu. Öyle bir şirket devralsa Etiler e iyi bir faliyet atraksiyonu oluşturur

4.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Yıllardır zarar üstüne zarar. Gıda işi ile uğraşan bu alanda etninliği geniş bir şirkete satsalar ancak geleceğinden umut edilebilinir.
    Aslında yapısısal olarak DO&CO gibi şirketler ile çok daha uyumlu. Öyle bir şirket devralsa Etiler e iyi bir faliyet atraksiyonu oluşturur
    Sırf borsa şirketi diye aldılar ,yoksa anlamazlar bunlar gıda işinden ve hizmet sektöründen,ama satarlarsa güzel olur ,iyi bir girişimci güzel fiyatlara getirebilir hisseyi ,ayrıca hissede küçük yatırımcı yok denecek kadar az
    Bu arada 12 aylık bilanço açıkladığında şirketin özsermayesi 43-44 milyon TL olmuş olacak,şirketin bu halde göz altı pazarından çıkması lazım,bilanço açıkladıktan sonra göz altından çıkmak için başvuruyu yaparlar bence

Seni hiç unutmayacağım etiler sen benim 17400 tl yi 15 günde 130000 yaptın
    Etiler R de

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

6. Adı/Unvanı Sermayedeki Payı(TL) Sermayedeki Payı(%) Oy Hakkı Oranı(%)
    GÜRTAŞ 9.107.563,83 22,77 22,77
    ALTINYAĞ 6.476.489,8 16,19 16,19
    DİĞER 24.415.946,37 61,04 61,04

Kurtoğlu %8 ortak görünüyordu. Şimdi görünmüyor.
    Geçen gün 5,93 'ten 5,02'ye vuran Kurtoğlu Alüminyum imiş demek ki.

Patron ne yapacak göreceğiz. Önümüzdeki 2 hafta çok kritik.

7.  Alıntı Originally Posted by SONKEZ Yazıyı Oku
    Adı/Unvanı Sermayedeki Payı(TL) Sermayedeki Payı(%) Oy Hakkı Oranı(%)
    GÜRTAŞ 9.107.563,83 22,77 22,77
    ALTINYAĞ 6.476.489,8 16,19 16,19
    DİĞER 24.415.946,37 61,04 61,04

Kurtoğlu %8 ortak görünüyordu. Şimdi görünmüyor.
    Geçen gün 5,93 'ten 5,02'ye vuran Kurtoğlu Alüminyum imiş demek ki.

Patron ne yapacak göreceğiz. Önümüzdeki 2 hafta çok kritik.
    Sanırım spk sermaye artışını şartlı onayladı. hakim ortaklar en az bir yıl tahtada hisse satamayacaktı. Bu koşul kurtoğlu aleminyum için de gecerli miydi bilmiyorum.
    Ayrıca hakim ortaklar eski hiseleri satabiliyorlar mı veya Gürtaş’ın satışını yaparak dolaylı şekilde hisseleri de birilerine aktarmaları teknik olarak mümkün mü bilmiyorum.
    Bir kaynaktan yüksek miktar satış gelmedikçe trend olumlu görünüyor...

8. Vakfn da iki hafta bekleyip çıktım ertesi gün yükselmeye başladı. 10 milyon lottan fazla hisse el değiştirmişti. Çıkacağı gün gibi ortada idi.
    Ama ky sabırsız maalesef.
    Casa nerden nereye çıktı.
    Gözaltında kpholde para batırmış biri olarak bir daha bulaşmam diyordum ama Baktım sermayeyi artırmış ve kar yazmış bana mantıklı geldi burada beklemek. Cüzi bir miktar ile bir süre buradayım.
    Bol şans dilerim herkese

Sayfa 35/43 İlkİlk ... 253334353637 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •