Sayfa 34/43 İlkİlk ... 243233343536 ... SonSon
Arama sonucu : 340 madde; 265 - 272 arası.

Konu: ETILR - Etiler Gıda

1. mubarek kardeşlerin level atlamaları ve kendilerine temize çıkarmak için bir şekilde bu şirketi buradan çıkarmaları lazım zaten bedelli onaylanıp sağlıklı bir şekilde sonuçlandırmaları yolu yarıladığını düşünüyorum
    burada yazdıklarım kişisel düşüncemdir , bağlayıcılığı yoktur yönlendirme babında değildir...yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın...

2.  Alıntı Originally Posted by alpaslan Yazıyı Oku
    mubarek kardeşlerin level atlamaları ve kendilerine temize çıkarmak için bir şekilde bu şirketi buradan çıkarmaları lazım zaten bedelli onaylanıp sağlıklı bir şekilde sonuçlandırmaları yolu yarıladığını düşünüyorum
    Belki de yola yeni çıktıklarını....

3. 2020 yılında bedellisini tamamlayarak şirkete yatırım için kaynak sağlayan sorunsuz şekilde büyümesini sürdüren hazır yiyecek pazarında kendini kanıtlamış , 2021 yılında hızlı büyümesı ile yatırımcısına kazançlı çıkaracak primsiz kalan ETİLER hissemize, 2021 yılı ocak ilk haftasında itibaren tavan serileri , daha önce gördüğü 20 li çift rakamlar hedef fiyatlara hızlı bir şekilde gelmeden, şuan ki fiyatı 4 rakamlardan izlemeye alarak yerini al karlı çık ,
    burada yazdıklarım kişisel düşüncemdir , bağlayıcılığı yoktur yönlendirme babında değildir...yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın...

4. Şirket öz sermayesini güçlendirdi ,12 aylıkta çok güzel bilanço gelecek,eski yönetim kurulu üyesinden 2 milyon TL aldılar ,şirketin yıl sonu bilançosu en az 8 milyon kar ile kapatacak ,yani göz altında kalması için hiç bir neden kalmadı ,

aylık takas

8. 2021 in hissesi olacak ama kimse yüzüne dahi bakmıyor,tarihe not düşüyorum ,3 ay sonra görüşmek üzere

Sayfa 34/43 İlkİlk ... 243233343536 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •