Sayfa 15/43 İlkİlk ... 5131415161725 ... SonSon
Arama sonucu : 340 madde; 113 - 120 arası.

Konu: ETILR - Etiler Gıda

1. YONETIM KURULUMUZ 28.06.2019 TARIHINDE YAPTIGI

TOPLANTIDA;

SIRKETIMIZIN OZ KAYNAK YAPISININ GUCLENDIRILMESI AMACIYLA SAHIP OLDUGU,

ISTIRAKIMIZ ALTINYAG KOMBINALARI A.S.’NIN105.000.000.-TL TUTARINDAKI

ODENMIS SERMAYESININ %7,82’SINI TEMSIL EDEN 821.235.675 ADET, 8.212.356,75.-TLNOMINAL

DEGERINDEKI BORSADA ISLEM GORMEYEN (A) GRUBU IMTIYAZLI PAYLARINDAN YONETIMDE

HAKIMIYET DEGISIKLIGI OLUSMAYACAK SEKILDE 225.000.000 ADET PAYIN YONETIM KURULU

BASKANIMIZ MEHMED NUREDDIN CEVIK’E DEVREDILMESINE,

ALTINYAG KOMBINALARI A.S.’NIN SIRKETIMIZIN SAHIP OLDUGU PAYLARINDAN 225.000.000

ADET, 2.250.000.-TL NOMINAL BEDELLI (A) GRUBU IMTIYAZLI PAYIN DEVRI ICIN, HER

BIR 0,01.-TL (1 KURUS) NOMINAL HISSE KARSILIGINDA 0,024 TL TOPLAMDA 5.400.000,00

TL TUTAR UZERINDEN DEVREDILMESINE,

SIRKETIMIZIN SAHIP OLDUGU ALTINYAG KOMBINALARI A.S. PAYLARINDAN 225.000.000

ADET PAYIN SATISI, SPK MEVZUATI CERCEVESINDE DEGERLENDIRILMIS VE ASAGIDAKI

TESPITLER YAPILMISTIR.

A)SPK (II-23.1) ONEMLI NITELIKTEKI ISLEMLERE ILISKIN ORTAK ESASLAR VE

AYRILMA HAKKI TEBLIGI (ONEMLI NITELIKTEKI ISLEMLER TEBLIGI) CERCEVESINDE

DEGERLENDIRME;

ONEMLI NITELIKTE ISLEMLER TEBLIGI``NIN, ONEMLI NITELIKLI ISLEMLER

BASLIKLI 5. MADDESININ 1.FIKRASININ (B) BENDI ILE VE ONEMLILIK KRITERI BASLIKLI

6. MADDESI KAPSAMINDA YAPILAN DEGERLENDIRME NETICESINDE;

A) ISLEME KONU MAL VARLIGININ KAMUYA ACIKLANAN SON FINANSAL TABLODAKI

KAYITLI DEGERININ KAMUYA ACIKLANAN SON FINANSAL TABLODAKI VARLIK (AKTIF)

TOPLAMINA ORANININ: % 11,66 OLDUGU,

B) ISLEM TUTARININ YONETIM KURULU KARAR TARIHINDEN ONCEKI 6 AYLIK GUNLUK

DUZELTILMIS AGIRLIKLI ORTALAMA FIYATLARIN ARITMETIK ORTALAMASI BAZ ALINARAK

HESAPLANAN ORTAKLIK DEGERINE ORANININ:

% 27,72 OLDUGU,

C) DEVREDILECEK MAL VARLIGI UNSURUNUN SON YILLIK FINANSAL TABLOLARA GORE

ELDE EDILEN GELIRE KATKISININ, SON YILLIK FINANSAL TABLOLARINDAKI GELIRLERE

ORANININ: OLMADIGI, TESPIT EDILMISTIR.

HESAPLANAN ORANLARIN %50``DEN FAZLA OLMAMASI NEDENIYLE, ONEMLI NITELIKTE

ISLEMLER TEBLIGI``NDEKI ONEMLILIK KRITERLERINI SAGLAMADIGI, DOLAYISIYLA ISLEMIN

ONEMLI NITELIKTE ISLEM SAYILMADIGI TESPIT EDILMISTIR.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Yani bizim maliyet 4.50 ne olur bu durumda

HTC One A9 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. altinyagin etilr deki payi azaldi, bu paylari alan nuri eger bu 5,4 mil nu ozkaynak olarak etilre eklerse iyi olur , zarardan kar a gecip yipten cikabilir , maliyete etkisi olmaz zaten bu satin alinan hisseler A grubu yani borsada islem gormeyen kurucu hisseler, onemli nokta bu para nereye gidecek

4. etileeeeer

5. Bakalim yabanci ortagi ne zaman aciklayacaklar,bir de yipten cikarsada istedigimiz gibi alis satis emiri girebilsek

6.  Alıntı Originally Posted by Don Fibonacci Yazıyı Oku
    altinyah isi cozulmeden bisi olmaz, etillr de millete fena pazarladilar, bakalim 2. hareket yapilacak mi yoksa hissedarlarini iyice batirip kottan mi cikacak

Alıntı Originally Posted by Don Fibonacci Yazıyı Oku
    alyagi elden cikarip etilere girecekti fakat spk yatirimcilari kandirdin simdi 0,30 olan kagotlari 0,82 den al bakalim dedi e tabi nurettin otiraz etti saglam zarar edecek, bu parayi ya bi yerden cikaracak ya da dava dusecek

etilr de ise ailecek gotureceklerdi fakat aile icinde sorunlar cikti diye duydum,alyag karsusan etilr den baska tahtalari yok 3 u de yipte, alyag elden cikarilacak karsusan zaten bitik elde sadece etilr kalacak, burada onemli olan tek tahtayla idare edecekler mi yoksa elde kalan mallari da cakip 0,20 lere indirip tahtayi mi kapatacaklar

1 haftadir tahtada hem hacim artti hem de ilginc hareketler oluyor, 10 gun once is yatirim satiyordu simdi hergun tacirler mal cikiyor , birgun ilk seans tavan oluyor tacirler bir anda tavani siliyor satisla, insallah tahta kapanmadan yapilan kagidin icini bosaltma hareketleri degildir

aynen katiliyorum yukarida yazdigim gibi mal tasiyolar sag cep sol cep sonra yine sag cep, 4 kurumda hesabi var is yatirimdan satiyor tacirden aliyor sonra tacirden satiyor, belki de alyag 0,82 ayrilma hakki mahkemesi aleyhine sonuclanabilir diye zarari cikarmaya calisiyorda olabilir

Bakalim yabanci ortagi ne zaman aciklayacaklar,bir de yipten cikarsada istedigimiz gibi alis satis emiri girebilsek

Yeter ve kardesim.1 ay içinde bir insan kendi görüşleriyle bu kadar celismez ki .Bir sus da bir kanaatin oluşsun..Bir etiler batacak diyorsun bir uçacak diyorsun.Bir aile şöyle yapacak diyorsun sonra et ileri yukseltecekler mi yoksa batırıp kottan mi çıkaracaklar " diyorsun

Ayıp be .Bir sürü gereksiz yazılar yazmissin .Etiler yükselirken uçacak yabancı ortak bulacak diyorsun düşünce acaba şirketi batırıp borsa koyundan attiracaklar kendilerini diyorsun.

At bakalım ufaktan ufaktan.Saat bile günde 2 defa doğruyu gösteriyor ...100 tane attın bakalım ,1-2 si gerçek çıkar eninde sonunda .Sen de alıntı yapar ve "Bakın bakın ben demistim "deyip o atip sikiladigin yazıyı alintilarsin.

Yazık be bu insanlara .Sanki ben senin bu yazdığına bakarak hisse alıp satacagim .:=)

Kendi gorusumu aktarayım. Bence etiler de son haberler kullanılarak bir opersyon yapıldı.Sazsnlara 2.16 ya kadar mal verildi.Cuma günü 2.01 satıcılı kapandı .Buradan da 1.00-1.20 aralığına düşüş bekliyorum .

Bunlar benim kişisel görüşlerim olup asla yatırım tavsiyesi değildir .

7. Şimdi yaz bakalım Dön fibonacci .1.90 etiler.Te de 1.82 de .Şimdi de dön bakalım .Şimdi de kottan çıkaracak cevikler diye küfür et.

Bir öyle bir böyle .Dön fibonacci dön .Adamı böyle döndürür etiler ve cevikler.

Benim tahminim 1.00-1.20 aralığına düşüş başlamıştır.Ama yatırım tavsiyesi değildir .Herkesin kararı kendine

8.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Şimdi yaz bakalım Dön fibonacci .1.90 etiler.Te de 1.82 de .Şimdi de dön bakalım .Şimdi de kottan çıkaracak cevikler diye küfür et.

Bir öyle bir böyle .Dön fibonacci dön .Adamı böyle döndürür etiler ve cevikler.

Benim tahminim 1.00-1.20 aralığına düşüş başlamıştır.Ama yatırım tavsiyesi değildir .Herkesin kararı kendine
    alem adamsin okudugunu anlayamiyorsun sanirim neyse bu gencken cozulecek bir durumdu artik yapacagin birsey yok. kisaca ozet geceyim etilr batacak demedim kapta yabanci ortak gorusmeleri devam esiyor aciklamasi var kapi okursan anlarsin , her zaman altagin kapanacagini dusundum etilerin degil o yuzden fikirlerim ayni kapta yabanci ortak gorusmeleri suruyor aciklamasi yapilirsa ve bunu yazarsan ve kagit duserse gorusumle tezat mi oluyorneyse beni bilen biliyor investingde senin gibi bos adamin bos yorumlari ile ugrasamam haa okumayi anlamama sorununu cozemezsin ama biraz kitap okursan belki isine yarar

Sayfa 15/43 İlkİlk ... 5131415161725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •