Sayfa 16/43 İlkİlk ... 6141516171826 ... SonSon
Arama sonucu : 340 madde; 121 - 128 arası.

Konu: ETILR - Etiler Gıda

1. ve zamaninda arastirirsaniz bu etilerin bazi kesinlere 4,5-9,90 araligindan pazarlandigini gorursunuz o kesimden alan benim bir tanidikta var ve bazi sorunlardan dolayi istenen rakamlar gorulemedi ve 18 lerden bu seviyelere kadar dustu bu durumda ben dahil bircok kisi operasyon yapildigini anladim ve kagit sermaye rasyosu altina indigi icinde yipte, daha sonra alyagda ayni durum oldu, burada kimsenin cozemeyecegi sey hangi kagit kagit duzluge cikacak burada biraz daha avantajli olan etiler cunku alyagda sadece tabela kaldi, eger nuri bir kagida yogunlasacalsa bence bu etiler olabilir zamaninda kagit 1 altini gormek uzereyken kagidi acaba kottan mi cikaracaklar sorusunu alip son kap haberine yorumumla birlestirip sacma yorum yapan gereksiz sahislara da bu cvp olsun ve kimseye al sat demem .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Herkes etilerde aynı hayalde .3-4 seneden önce toparlaması zor etilerin. Operasyon geniş hisse 3-4 seneden önce toparlayamaz

3. Bedelliyi caktilar.

4. yabanci franchising verme amaclari var , bedelliyle yip ten cikacak sanirim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Yip te bedelli onaylanan hisse duymadım. Hele ki operasyoncu Mübarek kardeşlerin ki hiç onaylanacağını hiç zannetmem

İnvest gedik topluyor son 2 aylık takasta birilerine dip fiyattan sattırdılar
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

8. Sağ cep sol cep.Bedelli onaylanir mi?Bedelli başvurusu ile taban taban gidebilir .1 tl den 2.81 oldu .

Çok dikkatli olun.

Sayfa 16/43 İlkİlk ... 6141516171826 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •