Special Days Image
Sayfa 33/43 İlkİlk ... 233132333435 ... SonSon
Arama sonucu : 340 madde; 257 - 264 arası.

Konu: ETILR - Etiler Gıda

1. Neden Yakın izleme pazarında işlem görüyor?
    Bilgi verebilirseniz sevinirim.

2.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Bedelli ve varlık satışıyla kasaya parayı doldurdular. bunla büfecilik dışında gida alanında ek faliyetlerde de bulunabilir. Yip pazarında çıkma koşulları oluştu.

Ayrıca şirketi gıda ve restaurantcılık alanında faliyet gösteren büyük bir gruba satmaları da bir olasılık.
    Çevik kardeşler kolay kolay satmazlar,bunların yapacağı olay şu ,yüksek bedelli yaptılar ,kasa doldu ,yeni Francis ve şirketler aldılar,göz altı pazarından çıkmak için artık bir sebeb kalmadı ,borca batıklık ortadan kalktı ,malın %81 kendi elinde ve geri kalan %19 en az yarısı kendisindedir ,fiyat hareketi artık patrona kalmış

3. pazarından çıkmış ,normalde 28 Kasım’da başvuru yapacağız diye açıklama göndermişlerdi ,spk başvuruyu bile beklemeden direk göz altı pazarından çıkardı ,aynısını Etiler’de yapacaklar gibime geliyor . göz altı pazarından çıkardım diye haber gönderilir spk en kötü 12 aylık bilançoyu gönderdikten sonra spk göz altı pazarından çıkarır bizi hadi hayırlısı bakalım arkadaşlar ,en azından şunu öğrenmiş olduk ,spk ya başvuruya gerek kalmıyor

4. grafik iyice sıkıştı. sanırım 3-5 günü kaldı.7ae1ae5b-9136-46da-b957-343067d27b7a.jpg

5. Prometeus, Arkadaşım iyi günler, sizi sanırım Kervan dan hatırlıyorum veya memsa dan. Doğru mu?
    Nasılsınız umarım iyisinizdir. Analizlerinizi hep dikkatle takip ederdim. Sizi burada görmek iyi geldi bana.

6.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Bedelli ve varlık satışıyla kasaya parayı doldurdular. bunla büfecilik dışında gida alanında ek faliyetlerde de bulunabilir. Yip pazarında çıkma koşulları oluştu.

Ayrıca şirketi gıda ve restaurantcılık alanında faliyet gösteren büyük bir gruba satmaları da bir olasılık.
    Arkadaşım iyi günler, sizi sanırım Kervan dan hatırlıyorum veya memsa dan. Doğru mu?
    Nasılsınız umarım iyisinizdir. Analizlerinizi hep dikkatle takip ederdim. Sizi burada görmek iyi geldi bana.

7.  Alıntı Originally Posted by Meritci Yazıyı Oku
    Çevik kardeşler kolay kolay satmazlar,bunların yapacağı olay şu ,yüksek bedelli yaptılar ,kasa doldu ,yeni Francis ve şirketler aldılar,göz altı pazarından çıkmak için artık bir sebeb kalmadı ,borca batıklık ortadan kalktı ,malın %81 kendi elinde ve geri kalan %19 en az yarısı kendisindedir ,fiyat hareketi artık patrona kalmış
    Gecmişte borsada yönetimini ele aldıkları her şirketi zamanla birilerine satmışlar. Bunu da satarlarmı bilmem! Bir olasılık sadece!
    Ama ama şirketi istedikleri kıvama getirip amaçladıkları fiyatta alıcı buldukları zaman satacaklarını tahmin ediyorum.
    Etiler ancak gıda sektöründe etkin bir grubun yönetimine gecerse, etkin karlılık ve büyüme yakalayıp borsada populeritesi artar diye düşünüyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Gecmişte borsada yönetimini ele aldıkları her şirketi zamanla birilerine satmışlar. Bunu da satarlarmı bilmem! Bir olasılık sadece!
    Ama ama şirketi istedikleri kıvama getirip amaçladıkları fiyatta alıcı buldukları zaman satacaklarını tahmin ediyorum.
    Etiler ancak gıda sektöründe etkin bir grubun yönetimine gecerse, etkin karlılık ve büyüme yakalayıp borsada populeritesi artar diye düşünüyorum.
    Yalnız şöyle bir gerçek var kardeşim ,Etiler’in yüksek bedelli yaptı ,27 milyon kasaya para girdi ,6 milyon alyağ hisse satışı ,4 milyon daire satışı ,2 milyon eski yönetim kurulundan gelen para ,500 bin vergi borçlarında gelen fazlalık ,ayrıca 1.5 milyon bu paranın vadelide duran 3 aylık faizi ,yani kasada 41-42 milyon para var,bazıları izahnamede açıklandığı üzere harcandı ama kasada hala 13-14 milyon nakit kalacak ,şimdi bu şirketin yakın izleme pazarında kalması için herhangi bir neden kaldımı ? Kalmadı tabi ,mübarek kardeşler göz altı pazarından çıkaracak bunu

Sayfa 33/43 İlkİlk ... 233132333435 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •