Sayfa 24/43 İlkİlk ... 14222324252634 ... SonSon
Arama sonucu : 340 madde; 185 - 192 arası.

Konu: ETILR - Etiler Gıda

bugun alim firsati vermedi sevgili kardeslerimiz 2.80 şeridine set çektiler !

pazartesi gunune odaklandik artik

2.  Alıntı Originally Posted by Cumhuriyet Yazıyı Oku
    Bir sen kaldın grupta geride. Bir kaç gündür kim ne yaptı bu günlerde hissede.
    Anlamak zor. Bir anda hızlıca gidiyor, daha hızlı bir şekilde geri dönüyor.
    Evet, bu hisse için zaman daraldı. Bedelli sermaye artırım kararı açıklanırsa kendini toparlar.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3. günaydın, forumda yazıları geriye doğru bütün hepsini okudum sosyal medya üzerinden de yapılan paylaşımlar inceledim malum tostçu minik bir miktar yatırım yaptım bu yolu çıktığına göre şirket yöneticileri ellerini taşın altına koymak zorundalar niyetlerini göreceğiz bizim bilmediğimiz olumsuz bir durum yok ise şirketin bilançosunu düzeltirlerse gelecek vadediyor sonuçta gıda üzerine temel ihtiyaç ha şunu da söyleyeyim yatırım yapacaklar minik miktarla alım yapsınlar yazdıklarım sesli düşünce herkes kendi kararını kendi versin
    burada yazdıklarım kişisel düşüncemdir , bağlayıcılığı yoktur yönlendirme babında değildir...yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın...

beklenen gelisme

yatırım tavsiyesi degildir

5. Penguen ve Kent gibi mi olacak acaba? Takip ettiğim bir firmadır.
    Klişe ama ölmeyecek sektör Gıda işte

6. cuma günü 17.55 seansına kphol alış yazdım fiyatın üzerine kapandığı için işlem gerçekleşmedi ilk kez borsada yaptığım işlemlerde alım veya satım gerçekleşmediğinde bu kadar sevindim yakın izleme pazarın bulanan şirketleri yatırım ne kadar riskli olduğu şirket sahipleri ve yatırım yapanlar her zaman dikkatli olması gerekli bir ayda kapanan üç şirket anlaşılmaktadır....ytd...
    burada yazdıklarım kişisel düşüncemdir , bağlayıcılığı yoktur yönlendirme babında değildir...yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın...

7. Bedelli sermaye artırım talebi SPK tarafından onaylandı. Hayırlı olsun.

8. Kimsede yok ama ne olacak bu etiler ..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 24/43 İlkİlk ... 14222324252634 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •