Sayfa 46/545 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon
Arama sonucu : 4353 madde; 361 - 368 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1.  Alıntı Originally Posted by Paçoz Yazıyı Oku
    5393 Sayılı Belediye Kanunu'nun 20. maddesi gereğince Belediye Meclisi 06.07.2020 - 10.07.2020 tarihleri arasında aşağıda yazılı gündemi görüşüp karara bağlamak üzere toplanacaktır.
    1/1000 ölçekli Kartal Merkez S-2 Alt Bölgesi Uygulama İmar Planı ile ilgili 9 Nolu İmar Komisyonu Raporunun görüşülmesi.(2020/6159)
    1/1000 ölçekli Kartal Merkez S-3 Alt Bölgesi Uygulama İmar Planı ile ilgili 10 Nolu İmar Komisyonu Raporunun görüşülmesi.(2020/6177)
    1/1000 ölçekli Kartal Merkez S-4 Alt Bölgesi Uygulama İmar Planı ile ilgili 11 Nolu İmar Komisyonu Raporunun görüşülmesi.(2020/6160)
    1/1000 ölçekli Kartal Merkez S-5 Alt Bölgesi Uygulama İmar Planı ile ilgili 12 Nolu İmar Komisyonu Raporunun görüşülmesi.(2020/6170)
    1/1000 ölçekli Kartal Merkez S-8 Alt Bölgesi Uygulama İmar Planı ile ilgili 13 Nolu İmar Komisyonu Raporunun görüşülmesi.(2020/6161)
    1/1000 ölçekli Kartal Merkez S-9 Alt Bölgesi Uygulama İmar Planı ile ilgili 14 Nolu İmar Komisyonu Raporunun görüşülmesi.(2020/6168)
    1/1000 ölçekli Kartal Merkez S-10 Alt Bölgesi Uygulama İmar Planı ile ilgili 15 Nolu İmar Komisyonu Raporunun görüşülmesi.(2020/6178)
    1/1000 ölçekli Kartal Merkez S-11 Alt Bölgesi Uygulama İmar Planı ile ilgili 16 Nolu İmar Komisyonu Raporunun görüşülmesi.(2020/6175)

Bugün karar çıkabilir. ... S-8 ECİLC indi sanırım .... Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir..
    Dün komisyonda bu bölüme geldiler ama atladılar sanırım başka bir zamana ertelediler (ilgili video youtube yüklenmiş kartal belediyesi sayfasında son bir saatte geçiyor sanırım)

2.  Alıntı Originally Posted by Kurtuba Yazıyı Oku
    Dün komisyonda bu bölüme geldiler ama atladılar sanırım başka bir zamana ertelediler (ilgili video youtube yüklenmiş kartal belediyesi sayfasında son bir saatte geçiyor sanırım)
    Bir dahaki toplantıya kadar komisyonda görüşülmeye devam edilecek. Ağustos tatil olduğu için toplantı yok, önümüzdeki ilk toplantı eylülde. Bu iş eylülde biter. Şimdi bilançoyu bekleyelim bakalım..

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir!!!

3. Kuşlu siteden yetkili birine sormusdum eylul demisdi zaten ins eylulde biter

4. Beklenti bitti, biliyorlardı görüşme olmayacağını..
    Şimdi Alpay i dinleyelim... Eylül de gel
    Eylülde geeeeelll
     Alıntı Originally Posted by borubukucu Yazıyı Oku
    Bir dahaki toplantıya kadar komisyonda görüşülmeye devam edilecek. Ağustos tatil olduğu için toplantı yok, önümüzdeki ilk toplantı eylülde. Bu iş eylülde biter. Şimdi bilançoyu bekleyelim bakalım..

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir!!!

5.  Alıntı Originally Posted by murat4611 Yazıyı Oku
    Kuşlu siteden yetkili birine sormusdum eylul demisdi zaten ins eylulde biter
    Yorumlarını iyi niyetten uzak ve maksatlı buluyorum! Uzak durun lütfen insanları yanlış yönlendirmeyin!

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

G3121 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesı değildir.Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

6. Türkiye'nin yerli ilaç firması Abdi İbrahim Corona virüs hastalarının tedavisinde kullanılan bir sıtma ilacını Türkiye'de üretmeye başladı.*

CNN Türk canlı yayınında açıklamalarda bulunan Abdi İbrahim Yönetim Kurulu Başkanı Nezih Barut, " Tüm dünya ve ülkemiz korkunç bir virüsle mücadele ediyor. Bu süreçte sağlık çalışanlarımızı kutluyorum. Bu savaşın en ön cephesinde fedakarca çalışıyorlar. Biz de bu seferberlikte yer almak istedik.

Keşke, eczacı ilaç üretimi yapsaydı

7.  Alıntı Originally Posted by grand2023 Yazıyı Oku
    Türkiye'nin yerli ilaç firması Abdi İbrahim Corona virüs hastalarının tedavisinde kullanılan bir sıtma ilacını Türkiye'de üretmeye başladı.*

CNN Türk canlı yayınında açıklamalarda bulunan Abdi İbrahim Yönetim Kurulu Başkanı Nezih Barut, " Tüm dünya ve ülkemiz korkunç bir virüsle mücadele ediyor. Bu süreçte sağlık çalışanlarımızı kutluyorum. Bu savaşın en ön cephesinde fedakarca çalışıyorlar. Biz de bu seferberlikte yer almak istedik.

Keşke, eczacı ilaç üretimi yapsaydı
    doğru demissiniz, ilaç sektöründen çıkmayı akıl edinenleri kutlamak gerekir sanırım, ileri görüşlülük örneği vermişler

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Deva ilaç bu sektörde de ne yapıyor ???? Adamlar ruhsat almamak için yoğun çaba icindeler
     Alıntı Originally Posted by borsa1453 Yazıyı Oku
    doğru demissiniz, ilaç sektöründen çıkmayı akıl edinenleri kutlamak gerekir sanırım, ileri görüşlülük örneği vermişler

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 46/545 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •