Sayfa 105/550 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon
Arama sonucu : 4397 madde; 833 - 840 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1. Post

Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Tekrar bir 7,30 denemesi bekliyorum ve bu gün 7,20-30 arası kalacağını tahmin ediyorum.

...Yatırım Tavsiyesi Değildir...
    Bilemedik

2. Spek buradan çoook selam yolluyorum..
    Bu kağıt pirim yapmadan kimse çıkmaz...

3. Çin ve Rus dışında ki aşılar için ihale ve ithalat izni verilebilir. öylelikle dileyen kişi istediği eczaneden alıp aşısını olur. Bence yol daha uzun ve başı...Arsa imar durumunu da cebe alabilirsek tadından yenmez...

...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

4. Eczacılar üzerindeki baskıyı kırsa kırsa İlaçtan önce yatırım kıracak galiba. Çünkü hacim ve hisse sayısı çok daha düşük. O kırarsa parite dolayısı ile ilaç da kırar diye düşünüyorum.

5. Ne oldu şimdi bunlar dellendi sonra pustular öyle

6. Evet! artık şunu iyice anladık: Speğe kalsa eczacıları uçuracak. Ama gelgelelim patron hisselerin paçalarından yapışmış bırakmıyor.
    Bugün bu durumun demontrasyonunu 1-2 saat içinde gördük. Bakalım spek hisseyi patronun kontrolünden çıkarabilecek mi? Beş para etmez içi boş hisselerin fiyatlarına bak, bir de bizim fiyatlara bak. Umarım spek patronun baskısından kurtarabilir fiyatı.

Yatırım tavana değdi ilaç o kadar olmasa da onu takip etti. Hemen alarmlar çaldı. Eczacı tayfası harekete geçti yangını bastırdılar. Bakalım bu bilek güreşi nereye varacak.

7. Şerefsiz kağıt, ve buna sebep olanlar.

8. Muhtemelen içerden bilgi ile dümeni çeviriyorlar.

Sayfa 105/550 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •