Special Days Image
Sayfa 147/548 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247 ... SonSon
Arama sonucu : 4384 madde; 1,169 - 1,176 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

Alıntı Originally Posted by bezginbekir Yazıyı Oku
    20 yılı aşkın bunları biliyorum. Artık ciğerlerini okuyorum diyelim. Oradan biliyorum.Bu adamların derdi tüm eczacı grubunda kottan çıkarmak ve ortaklıktan çıkarma yapmak. Master planları budur. İntemada ipin ucu kaçtı. Şimdi de yatırımda kaçtı. Ama ilacı çok sıkı tutuyorlar. Bakalım neler olacak.
    Dertleri bu ise en yüksek hisse adeti burada olduğu için baskının zirve yaptığı yerde burası olur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Kaldirip kaldirip vurdular kafama. Son iki haftada al sat tut vs yaptim ama bugun pes ettim 7.42 altina sarktiginda. Kapanışı bu rakkamin ustune yapmasi bence olumlu. Yine kendi adima artik bir sey ifade etmemektedir. Tahtacidan dayagi yedim bir daha zor donerim

Bu hisse defans hissesi olacak desem
    Cuma günü endeks düşmeden bu düştü
    Perşembe yine aynı şekilde oldu
    Forvet desem pandemi de kar üstüne kar açıkladı Selçuk ecza bile 7 den 20 oldu bu uyudu
    Pandemiyi geç endeks 100 den 160 oldu
    Yüzde 60 prime karşılık 680 den 740 a geldi
    Kıssadan hisse
    Bir karga varmış kilisenin canini kirletirmis
    Papaz bıkmış her gün çan temizlemekten
    Gitmiş şarap almış ekmeği bandirmis canın yanına bırakmış
    Karga da cana pislettikten sonra saraapli ekmekten yemiş ve sarhoş olmuş
    Papaz yakalamış kargayı
    Demiş hristiyan olsan cana pislemezsin müslüman olsan şarap yemezsin
    Sen kimsin?
    Bu ecilaca uyan bir hikaye
    Bu sene iyi temettü verse bari de bekleyenler ihya olsa
    Ytd

4. Bu kağıttan bir b0k olmaz. Hem parama hem zamanıma yazık.
    Sattım çıktım. Ne b0k yerse yesin bundan sonra elimi sürmem koduğumun hırsızlarına.
    Bunun bokuna ECZYT'ta kaç tavan kaçırıdık.

5.  Alıntı Originally Posted by Foçabeyi Yazıyı Oku
    Bu kağıttan bir b0k olmaz. Hem parama hem zamanıma yazık.
    Sattım çıktım. Ne b0k yerse yesin bundan sonra elimi sürmem koduğumun hırsızlarına.
    Bunun bokuna ECZYT'ta kaç tavan kaçırıdık.
    Yatırım ilac'in uzun süre 2 5 katıydı şimdi 5 katını geçti. Yarın öbür gün 6 katına da çıkabilir sonra 3 katına da gelebilir. Ilaç hissesini bir bakmışsın 1 ay sonra 12 lira yapmışlar, sen bunu beklerken bir bakmışsın 6 liraya geri cekilmis, sonra senelerce o fiyatlarda kalmış. Bunlar keyfi ayak oyunları, ne isterlerse onu yapıyorlar.
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

6.  Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    Yatırım ilac'in uzun süre 2 5 katıydı şimdi 5 katını geçti. Yarın öbür gün 6 katına da çıkabilir sonra 3 katına da gelebilir. Ilaç hissesini bir bakmışsın 1 ay sonra 12 lira yapmışlar, sen bunu beklerken bir bakmışsın 6 liraya geri cekilmis, sonra senelerce o fiyatlarda kalmış. Bunlar keyfi ayak oyunları, ne isterlerse onu yapıyorlar.
    Sizde eskilerdesiniz biliyorsunuz bu bülo ağayı .

Birisini giderken diğerine atlayan trene tonla olur onları paket yapıp göndermeden benim bildiğim hiç gitmediği yönünde .

Bu sefer bokunu çıakrdılar ama durum kısaca bu şekilde

Tren aşırı dolu ve yolcular inmeden de koalyca hareket etmeyeceği yönünde

Bekleme yapmadan ininde fazla misafir yolcular işimize bakalım değil mi

7. Hisse sabah açılışta kendine toparlayıp yukarı yönde gitmek isterken akabinde o gözü doymaz gizli güç ortaya çıkıp hisseye müthiş baskı uyguluyor.Bu tipik tablo son haftalarda her gün uygulanıyor.Amaç kendi olmayan herkesi hisseden soğutup uzaklaştırmak olsa gerektir

Yatırım tavsiye si değildir.

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesı değildir.Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

8. Çok güçlü alıcılar gelirse ve bunlar hisseyi yukarı taşır daha sonra bu alışlar genele yayılırsa
    O canavar doymazın, gizli gücün yapacağı çok da bir şey yok.

Yatırım tavsiyesi değildir.

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesı değildir.Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

Sayfa 147/548 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •