Sayfa 2/545 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 4353 madde; 9 - 16 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1.  Alıntı Originally Posted by derinlikler Yazıyı Oku
    bu alan ve satanlar hangi tarihi içeriyor

2. Bu kağıtla patron oynar denirdi hep.Ey patron bu baskıda senin payın varsa hakkımı helal etmiyorum ky.olarak.

3. Takas liderleri başta Citibank yüklü mal almışlar,fiyatı düşürürken nasıl beceriyorlar,bilen açıklasın.

4. O yabancıda görünen takaslar aslında Bülentin yan hesapları olmasın. Halka açıklık resmi olarak % 20 fakat bunun yarısı Bülentin elinde diye düşünebiliriz. Şimdi yaptığı doldur boşalt ile fiyatı düşürüyor. Bütün istedği dikkat çekmemekti. Fakat sağlık hisselerinde son dönemde patronun istemediği bir atak oluştu. Bu atak patron için yangın demekti. Bu yangını söndürdü, yani izinsiz speği püskürttü. Şimdi de yangın sonrası soğutma çalışması yapıyor.

5.  Alıntı Originally Posted by Monur Yazıyı Oku
    bu alan ve satanlar hangi tarihi içeriyor
    Tarih aralığı yazıyor...Son 1 Ay ......

6. Vay anam vay 2 günde yüzde 5 düştü deva bundan az düşüyo okadar çıkmasına rağmen...sen nasıl ölürsün acaba bülo hiç mi düşünmüyon arkadaş

LG-M250 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by kaçarmı Yazıyı Oku
    Vay anam vay 2 günde yüzde 5 düştü deva bundan az düşüyo okadar çıkmasına rağmen...sen nasıl ölürsün acaba bülo hiç mi düşünmüyon arkadaş

LG-M250 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    koronoya yakalansaydı şirketin bütün işlerini bu konuya yöneltir aşı çalışmalarına hızla başlardı

8. Deva efsane bilanço açıkladı. Bakalım selec ecilc ne aciklayacak

Benim aklım bana bile yetmiyor...

Sayfa 2/545 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •