Sayfa 204/550 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304 ... SonSon
Arama sonucu : 4394 madde; 1,625 - 1,632 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

en zor toparlayan kagıt olacak daha once de oldu hep en geriden biz geldik
    hem de pandemi döneminde
    hem de saglık gereksinimlerinin maksimum duzeyde oldugu su donemde yine engeriden biz takip edeceğiz ne yazıkki
    umarım bu ön görüm bu kez gercekleşmez
    YTD

2. bir durmuş birde bülo iki tane süzme operasyon evladı patron çocukları, yüzüklerin efendisindeki ungoliant örümceği gibi ye ye doymaz, açlığından kendilerini de yiyecekler birgün.

3. yiyorsa ilaci goturde gorelim, yatirimda toplamis mali, dostlar alisveriste gorsun tavan ediyor.

4.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Mes'ele yi çözdüm bunu oyun kağıdı yapacaklar 52 gibi bu yüzden bunu vadeli işlemlere soktular yani akşam viop unu alıp sabah satacaklar ya da tersi bununla cep harçlığı ve ev çalışanlarının ücretini ky ödeyecek , ky bundan sonra Bloomberg ht club da poz verecek pazar akşamları her akşam bir ky kameralardan geçip sırıtarak bir sergi veya davete katılacak tabii ecilc ky si öyle her senedin ky sine bu kıyak yapılmaz
    7 buçuk üstü alanları hapsetti, daha önce geçmişi de kötü, yıllarca defter değerinin yarısından süründürmüs, küçük yatırımcı inatçı mı çıktı patron daha inatçıyım diyor, kumarhaneyi tezgahı kurmuşlar, yakında herkes coinlere geçmeye başlayınca birbirlerini düdüklerler. oyunu yazanla oyunu oynatan aynı kişiler, tahtayı çıkarmak gibi derdi de yok, beklemekten başka çare yok, aksam çıkar yine hadi yine iyisini koftehorlar bugünde 100k ateşledim der, twitterda höstadlar alkışlar.

5.  Alıntı Originally Posted by ilhanxx Yazıyı Oku
    7 buçuk üstü alanları hapsetti, daha önce geçmişi de kötü, yıllarca defter değerinin yarısından süründürmüs, küçük yatırımcı inatçı mı çıktı patron daha inatçıyım diyor, kumarhaneyi tezgahı kurmuşlar, yakında herkes coinlere geçmeye başlayınca birbirlerini düdüklerler. oyunu yazanla oyunu oynatan aynı kişiler, tahtayı çıkarmak gibi derdi de yok, beklemekten başka çare yok, aksam çıkar yine hadi yine iyisini koftehorlar bugünde 100k ateşledim der, twitterda höstadlar alkışlar.
    Benim anladığım bu bir de yeni genel müdüre bakalım ilaç yatırımı yaparsa olumlu olur zira ilaç konusunun içinden geliyor o zaman işler değişir eski kimliğine dönebilir tuvalet kağıdı peçete kolonya dan çıkar , bir ümidim bu

6. Bu kadar ilaç işinde uzman ve çalışması olan bir genel müdür seçtiklerine göre farklı düşünüyor olabilirler , zira fason ilaç üretimi ve kozmetik için bu birikime gerek yoktu herhangi bir işletmeci sorunu cozerdi

7. Yeni genel müdür gelmeden önce prensip anlaşmaları yapmıştır diye düşünüyorum, backgroundu iyi görünüyor, Eczacıbaşı tekrar ilaç üretimine dönebilir mi? glaxo ile fason üretim veya patent süreci tamamlanmış etken madde üretimi anlaşması olabilir mi? eczacının arazilerine glaxo kendisi münferit veya müşterek üretim tesisi kurabilir mi? glaxonun mevcut ilaçları https://www.ilacabak.com/firmagoster.php?Id=3134

genel müdür yeni üretim vizyonu açıklarsa ecilc yürümeye başlayabilir, umut etmek istiyoruz, üretim yeri var, elinde bulunan montaj hattı ilac üretimine cok kolay uyarlanabilir, cok fazla yatırım gerekmez.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul/L.A
    Gönderi
    723
    Resim atamıyorum ama yıl başından beri yabancı toplam satışların %96.5 unu yapmış. Citi ve deutche. İki kurum. 20.5 milyon lot satmışlar toplamda. Ellerinde kalan 7.5 Milyon lot civarı. Umarım satmazlar ama bence onlarıda satacaklar. Yabancı satışı bitince hareket başlar bence...
    “Is man merely a mistake of God's? Or God merely a mistake of man?” - F.Nietzsche

Sayfa 204/550 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •