Sayfa 218/549 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318 ... SonSon
Arama sonucu : 4390 madde; 1,737 - 1,744 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1.  Alıntı Originally Posted by REK Yazıyı Oku
    Satamadığım gibi bu seviyelerden lot sayımı kademeli olarak artırıyorum.

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Satamadığım gibi değil satmadığım gibi demek istedim.

Yatırım tavsiyesı değildir.Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

2. Bugün de gördük ki niyetleri aşagî yönde halen zirvede..İşin özü şü ki,kendileri dışındaki yatırımcılar hissede sağlam durdukça çıldırıyorlar ve ha bunu yapan sizlermisin diye aba altından değil açıktan sopa gösteriyorlar.Niyetleri kötü!Umarım ki bugün ki kapanış seviyeleri veya biraz altında dip oluşumuna girer.Ya sabır diyelim.

Yatırım tavsiyesi degildir. Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

Yatırım tavsiyesı değildir.Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

3. Bu seviyelerden lot sayımı artırıyorum.

Yatırım tavsiyesi degildir.

4. ben de bekliyorum

5. 18.06.2021 tarihinde EİS Eczacıbaşı İlaç, Sınai ve Finansal Yatırımlar Sanayi ve Ticaret A.Ş. (ECILC) payları ile ilgili olarak 5,71-5,74 TL fiyat aralığından 127.180 TL toplam nominal tutarlı alış işlemi ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte EİS Eczacıbaşı İlaç, Sınai ve Finansal Yatırımlar Sanayi ve Ticaret A.Ş. sermayesindeki payımız 18.06.2021 tarihi itibarıyla %29,75 olmuştur.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/943181
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

6. Patron artık global menkul değerleri kullanmıyor. Muhtemelen isyat üzerinden almıştır.

7. 100.000 tane daha almış
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

8. alsın bakalım ikinci bilançoya kadar kımıldamaz bence

Sayfa 218/549 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •