Sayfa 23/550 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon
Arama sonucu : 4398 madde; 177 - 184 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    cogu dovız kuru artı ısmı ılac ıcınde ılac yok bunu anlamadınızz hala dun yazcxaktım baktım burda tavan tavan dıyenler var umutlarını kırmak ıstemedım
    ismi ilaç evet ama deli gibi sağlık malzemesi üretiyor. dezenfektanından tuvalet kağıgına kolonyasına varana kadar
    ve bazı ortaklıklarıda devam ediyor
    tavan gitmemesi şaşırtıcı açıkçası
    ne olursa olsun açıkladığı kar rakamları da cok iyi

2. Ben ecilc in diğer ilac firmalarından ayrisacagini ve hakettiği yeri bulacağını tahmin ediyorum. Uretim performansıyla 2. Çeyrek finansallarinin daha iyi gelmemesi için bir sebep yok. Y.t.d.

3. 2.çeyrek Kanyon kira geliri kayıplarını holding,ekom,bilişim toplam 70,643 milyon tl temettü fazlasıyla karşılar,corona etkisi kazançları artan-azalan bölümler toplamında artanların baskın olacağını sanıyorum,ilk etki 2. çeyrekte görülecektir.

4. Ecilc ilac üretmiyor ama ürettikleri sağlıklı kalmak için her bireyin kullanması gerekenler. Ilaç ise sadece hastalara verilen. Sizce hangisi daha büyük bir pazara sahip. Yorumunu siz yapın. Y.t.d.

5. Bugün çok sakin sayfa

6. gedık kendı alıyor kendı satıyor sadece hareket var alım yok musterı beklıyor gıbı dıkkat edın

7. gedı k2.5 mılyondan geldı 1.5 a yedıre yedıre dıyınce kızılıyor ama acık ve net yedırmesı

8. gedık sapladı gecmıus olsun 300bın kaldı adam ne para kaldırıyor

Sayfa 23/550 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •