Sayfa 239/550 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289339 ... SonSon
Arama sonucu : 4398 madde; 1,905 - 1,912 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1. ECİLC yine kıpraşmaya başladı,bı yukarı hareket bekliyorum,asla yatırım tavsiyesi değildir.

2. Yukarı gitmekte zorlanıyor.Yeniden 6 seviyesi altı olabilir.

Yatırım tavsiyesi degildir. Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesı değildir.Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

3. 5,83 e kadar bir sarkma olabilir.

Takip ederek karar vermek gerekiyor.

Yatırım tavsiyesi degildir. Son karar her zaman hür iradenizle sizlerin olmalıdır.
     Alıntı Originally Posted by REK Yazıyı Oku
    Yukarı gitmekte zorlanıyor.Yeniden 6 seviyesi altı olabilir.

Yatırım tavsiyesi degildir. Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

Yatırım tavsiyesı değildir.Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

4. Eczacıbaşı Topluluğundan küresel taahhüt
    Eczacıbaşı Topluluğu, Dünya Ekonomik Forumu tarafından oluşturulan Paydaş Kapitalizmi Göstergelerini kurumsal raporlamalarında kullanmayı taahhüt etti. 29 Ekim 2021.

Çevresel, sosyal, yönetimsel performans göstergeleri çok daha etkin izlenebilecekmiş.

Benim bildiğim Eczacılar nezdinde hissedarları tam olarak paydaş olarak görülmezler.
    Bu durumda "paydaşlar" tanımını "hissedarlar hariç herkes" olarak tanımlamak mümkündür
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

5. Öyle zaten herkes paydaş mesela maden taşıyan kamyoncu bile paydaş. Biz KY paydaş değiliz. Neden, eh biz zaten patronuz. Şirket ortağıyız. Sonuç olarak Bülent ile Faruk ne ise biz aynı konumdayız. Dur ben viskimi yudumlayayım. Söylemiş miydim, biz patronuz.

6. Ekran okuyan arkadaşlara soruyorum,;son günlerde dar bir aralıkta doldur boşalt mi, yoksa başka bir şeylermi dönüyor hissede.Lütfen bu konuda ciddi yorumlarınızı bekliyorum.Bugünde ilginç hareketler oldu?

7.  Alıntı Originally Posted by REK Yazıyı Oku
    Ekran okuyan arkadaşlara soruyorum,;son günlerde dar bir aralıkta doldur boşalt mi, yoksa başka bir şeylermi dönüyor hissede.Lütfen bu konuda ciddi yorumlarınızı bekliyorum.Bugünde ilginç hareketler oldu?

"Monrol" ün ayak sesleri....

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Ayrıntılı yazarsak daha iyi anlaşılır?

İlk 3 aracî kurum bazında satışlar hakimdi bugün.A1 kapital satıyor?
     Alıntı Originally Posted by İnsanoğlu Yazıyı Oku
    "Monrol" ün ayak sesleri....

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 239/550 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289339 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •