Special Days Image
Sayfa 33/548 İlkİlk ... 2331323334354383133533 ... SonSon
Arama sonucu : 4384 madde; 257 - 264 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1. İntema tavan bizimki kaldı demekki bi b.k olmaz bundan

LG-M250 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. olur olur,rahat olur
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

3.  Alıntı Originally Posted by Dememento Yazıyı Oku
    2021 mart nisan ayına kadar bir hareket beklemek bu kağıttan hayalciliktir. Bankalar yatırım ortaklılları inşaat , gıda hava yolları ve otomotiv hisseleri hareketli olacaktır şu dört beş ay
    not alalım,dursun,,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

4.  Alıntı Originally Posted by Dememento Yazıyı Oku
    2021 mart nisan ayına kadar bir hareket beklemek bu kağıttan hayalciliktir. Bankalar yatırım ortaklılları inşaat , gıda hava yolları ve otomotiv hisseleri hareketli olacaktır şu dört beş ay
    inşaat yapı gereçleri tüketim ürünleri

5. genel endeks analizim

ülke şirketlerimiz q1 bilançoda martın son 10 günlük virüs etkisini gördü. q1 ler çoğu şirkette beklentiye yakın geldi
    esas sansasyonel bilançoları virüsün en çok zarar verdiği q2 de göreceğiz. sağlık gıda hariç çoğu şirketin bilançosunda nakit akışında ve ihracatında epey bi zayıflama görebiliriz.

endekse bakacaksınız, basit teknik grafikle bakın. destek ve direnç. şekillere bakarsanız, şekil olursunuz

adamın biri youtube da en az 2 aydır, borsaya girmeyin takoz var kama var 70 bin gelecek diyordu. arada borsa biraz düşünce, sayemde kimse almadı, hisse aldırmadım epeyce kişiye zarar etmelerinden kurtardım diyorudu borsa 109 binlere geldi, zararlar artıya döndü. şimdi bakıyorum binlerce kişi küfür ediyor. takoz var, borsa 70 bine gelecek , sayemde çoğu kişi hisse almadı dediği tüm videolarını kaldırmış.
    borsada usta üstat hoca olmaz. hepsi fasafiso. piyasanın dinamikleri çok farklı.

endeks benim grafik teknikte direnci 112 binler civarı. 112 bini geçmesi eski düştüğümüz 124 binlere gelmesi için benim naçizane fikrim, bankaların bu çıkışa öncülük etmesi olur. Bugün garanti ufaktan hareketlendi. haziran ayı q2 bilançolara hafifte olsa iyi etki edecektir. bu kredi kampanyaları vs sayesinde. yani benim teknik taktikte 112 bin endeksi iyi etüt etmek lazım gerek görünüyor.

sağlık bakanımız bugün konuştu epey aradan sonra, sağlık ve gıda şu an zaten her zaman güncel hikayesi olan sektörler, ecilc hacim bugün epey arttı uzunca aradan sonra, deva ve selec te ;
    bankacılık ve enerji de sanki eklenmiş gibi görünüyor, odaş ve garan ve albaraka da inceden hareket vardı;
    ileride kanal istanbul olursa gyo ve çimnetolarda da hikaye başlayabilir.

tsporun uefa dan 1 yıl men edilmesi, spor endeksinden yatırımcıyı hikayesi olan sektörlere yönlendirebilir. hem kur artışından olumsuz etkilenen sektör bir de uefa men i ve ordan gelecek nakit kaynağın gelecek olmaması, yatırımcıyı hikayesi olan diğer sektörlere yönlendirebilir,

yatırım tavsiyesi değildir
    al-sat-tut tavsiyesi değildir
    bireysel naçizane fikirlerimdir, yanılıyor olabilirim.

6. Ecilac,bıraktığımız yerde duruyormuş,hiç mi yukarı gitmedi????

7. Aracı kurum alış satışlarını paylaşabilecek arkadaş varmı. Bu hissede neler oluyor. Lütfen ciddi yorumlar?

G3121 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesı değildir.Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

8.  Alıntı Originally Posted by REK Yazıyı Oku
    Aracı kurum alış satışlarını paylaşabilecek arkadaş varmı. Bu hissede neler oluyor. Lütfen ciddi yorumlar?

G3121 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    1,5 milyon TL para girişi olmuş bugün, bunun yanında yabancı düzenli alıyor,..........

Sayfa 33/548 İlkİlk ... 2331323334354383133533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •