Sayfa 350/550 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450 ... SonSon
Arama sonucu : 4399 madde; 2,793 - 2,800 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1. Doğru olsa da katılmıyorum .
    Spk bile çok şikayet veya sosyal medyaya , basına yansımış şikayetlere bir yere kadar göz yumabilir , hele resmi bir başvuru yapılmış ise mahkemeler , devlet kurumları neticelendirmek zorunda .

Ayrıca sinek küçüktür ama mide bulandırır .Soylu efendilerimiz basit bir manipülasyon suçlamayla ayak takımina hesap veriyor lafı bile hoş görünmez dedikoducu cemiyet te . Bunların varsayalım hic biri olmasa bile boş konuşmaktan iyidir , sadece sorun yaşın altına elini koyacaklar herkese fayda sağlayacak veya herkes adına para zaman emek harcayacak .

2. Abd ayı piyasasına girdiyse bunlar da ayicilik yaparlar, bir yere kadar doğal karşılıyorum. Bu yıl uzun ve çetin geçecek. Nedense aptallık derecesinde iyimser olduğum için diğer büyük kağıtlar geri geldiğinde, oyun yeniden start aldiginda farkını gösterir düşüncesindeyim.
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

Alıntı Originally Posted by dede_60 Yazıyı Oku
    Böylesine önemli ve ekonomik göstergeleri düzgün bir şirketin defter degerinin altında işlem görmesini spk inceleme altına almalıdır. Borsa nın itibarını zedeleyecek, yatırıcıda güven zedeleyecek işlemlere asla izin verilmemeli
    SPK.bu konuda birşey yapmaz.defter değerinin 30 katında işlem görene birşey yapamadığı gibi.
    Piyasa koşullarında oluşmaktadır diye cevap verir.
    Ancak karşılıklı işlemlerle yapılan hareketler tespit ederse yaptırım uyguluyor onunda bize bir faydası olmuyor o arada atı alan Üsküdari geçiyor.
    Sagliklar

4.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    SPK.bu konuda birşey yapmaz.defter değerinin 30 katında işlem görene birşey yapamadığı gibi.
    Piyasa koşullarında oluşmaktadır diye cevap verir.
    Ancak karşılıklı işlemlerle yapılan hareketler tespit ederse yaptırım uyguluyor onunda bize bir faydası olmuyor o arada atı alan Üsküdari geçiyor.
    Sagliklar
    Burada bir ikrar var hisse yükselirse yeni yatırımcı mağdur olur denmiş her ne kadar tutanak ta yer almasa da bunu duyan 3 ,5 kişi suç duyurusunda bulunabilir .Bu bir tanesi ayrıca işlemlerin incelenmesi kimerin nasıl ve hangi miktarlarda alim satım ve virman yapt iği incelenebilir .

Yani kardeşim burası nasil bir ülkedir buzdolabı almak için mühendis kadar incelemen , araba almak için galerici kadar bilgin olması , her konudada hakim ,savcı ,avukat kadar hukuk bilmen mi lazim herkes isini yapsa da biz de insan gibi yaşasak avrupa daki gibi .Omrumuz tükendi saçmalıklarla .

5. Dün bir ara alacaktım iyi ki almamışım. 10,28 leri görüp hemde endeks artıda iken 9,90 lara düşen hisseye diyecek çok şey olur ama bunu elinde hisse olanlara bırakmak lazım. Bol kazançlar

6. Bugün hafif satıcılı görünüme eslik etmiyor mesela. Ince ayardan vazgeçmiyorlar.
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

7. 24 mayısta temettü verecek hisse böyle düşüyorsa spek ayak oyunları had safhadadır anlamı çıkıyor

8. Deva hissesine gıpta ile bakıyorum doğrusu

Sayfa 350/550 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •