Sayfa 391/550 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441491 ... SonSon
Arama sonucu : 4397 madde; 3,121 - 3,128 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1. Sn Bezgin, yoğurdum ekşi demenin bu saatte bize bir faydası olmaz.
    Keynes haklıdır, uzun vadede herkes ölecektir.
    Keynes'in bir başka ünlü sözü de " sonuçlar değişirse daha önceki varsayımlarımı değiştiririm" olmuştur.

Şimdi burada bize karşı kurulmuş bir tuzak varsa, yani elindekileri alma oyunu varsa, buna direnç gösterip üstüne gitmekten tabii ne olabilir??

Hissedeki durumun ne şirketin performansıyla, ne haberlerle, ne potansiyel ile, hiçbir şeyle alakası yok.
    Basbayağı cebelleşiyoruz bu kişi veya kişilerle..
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

2. İyi de, bu adamların oyununa karşı bir düzenleyici kurum çalışmaz mı? Nasıl ülke burası. Adamlar istediği gibi uzun yıllara yayılmış bir dolandıcılık öyküsü sergiliyor, hiç ilgilenen yok. En çok bizim manda yoğurdunu ben övdüm bugüne kadar. Al işte yoğurdun üstüne kaymak da koydular bu alımla. Gene yok gene yok. 10 yıldan fazla oluyor 1 usd ye hisse aldım külliyen zarar. Bu adamlar elmas madeni işletse burnumuzdan getirir. Bir yolunu bulur eksi yazar.

3.  Alıntı Originally Posted by bezginbekir Yazıyı Oku
    İyi de, bu adamların oyununa karşı bir düzenleyici kurum çalışmaz mı? Nasıl ülke burası. Adamlar istediği gibi uzun yıllara yayılmış bir dolandıcılık öyküsü sergiliyor, hiç ilgilenen yok. En çok bizim manda yoğurdunu ben övdüm bugüne kadar. Al işte yoğurdun üstüne kaymak da koydular bu alımla. Gene yok gene yok. 10 yıldan fazla oluyor 1 usd ye hisse aldım külliyen zarar. Bu adamlar elmas madeni işletse burnumuzdan getirir. Bir yolunu bulur eksi yazar.
    Ödleri kopuyor kamudan, tüketicilerden, baskı gruplarından.
    Borsadaki hikaye sözde piyasa işleyişi içinde diğer konulardan ayrı tutuluyor.

Diğer hisselerde ne şikayetler varsa burada da aynısı var, tek farkı, bu şekilde davranmayı kurumsal kültür haline getirmiş olmaları.

Bazen kendimi bir borsacı gibi değil de toprağını kaptırmayaya çalışan veya itiraz hakkını kullanan, direnen köylülere benzetiyorum.

Belki de bizim için modus vivendi ( yaşama biçimi tarzı) direnmeye dair olacak, nasılsa yaşlar ilerledi.

4.  Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    Sn Bezgin, yoğurdum ekşi demenin bu saatte bize bir faydası olmaz.
    Keynes haklıdır, uzun vadede herkes ölecektir.
    Keynes'in bir başka ünlü sözü de " sonuçlar değişirse daha önceki varsayımlarımı değiştiririm" olmuştur.

Şimdi burada bize karşı kurulmuş bir tuzak varsa, yani elindekileri alma oyunu varsa, buna direnç gösterip üstüne gitmtirekten tabii ne olabilir??

Hissedeki durumun ne şirketin performansıyla, ne haberlerle, ne potansiyel ile, hiçbir şeyle alakası yok.
    Basbayağı cebelleşiyoruz bu kişi veya kişilerle..
    Yoğurdum ekşi demenin Bence speke çok faydası var , sayede zaten bu hisseden bi şey olmaz fikri ile satıcı artıyor ve adam at koşturuyor , küçüklerin elinden hisseyi almanın en iyi yolu onları bu hisseden bi şey olmayacağına inandirmaktir.

Burada adama gönüllü hizmet ediyoruz gibi.
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

5. Kimsenin hisse falan sattığı yok. Patronun gayet geniş biz yan hesap havuzu var. Oradan alıyor veriyor. Cepten cebe kendi işlem yapıyor. Kendi düşürüyor. Bütün eskiler kalıp gibi duruyor. Mal kıymetli kimse satmaz. Ama adamlarda böyle bir baskılama üstelik yılllar süren bir baskılama gücü var maalesef.

6. [QUOTE=Desidero74;5991158]Yoğurdum ekşi demenin Bence speke çok faydası var , sayede zaten bu hisseden bi şey olmaz fikri ile satıcı artıyor ve adam at koşturuyor , küçüklerin elinden hisseyi almanın en iyi yolu onları bu hisseden bi şey olmayacağına inandirmaktir.

Kararlılık gibisi yok. Ancak kararlı olursan bu taktikler karşısında dağılmazsın.
    Hissede küçük yatırımcılar da var. Derinlik ekranı takip etmiyorum ama gerçekleşen işlemlerdeki bölük pörçük büyüklükler küçüklerin varlığını da gösteriyor.

7. Kesinlikle katılıyorum .Hissemiz altın degerinde bir tanedir
     Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Yoğurdum ekşi demenin Bence speke çok faydası var , sayede zaten bu hisseden bi şey olmaz fikri ile satıcı artıyor ve adam at koşturuyor , küçüklerin elinden hisseyi almanın en iyi yolu onları bu hisseden bi şey olmayacağına inandirmaktir.

Burada adama gönüllü hizmet ediyoruz gibi.
    SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesı değildir.Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

8. Spekülatif adamlar der ki dün gelen olumlu haberi siz yanlış algıladınız.İşin aslında o haber bana göre olumlu değil o nedenle hisseyi bugün aşağılara çektim.Bir daha böyle haberlere inanıp alım için hisseye bulaşmayın,aklınızı başınıza alınız!

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesı değildir.Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

Sayfa 391/550 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441491 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •