Sayfa 394/550 İlkİlk ... 294344384392393394395396404444494 ... SonSon
Arama sonucu : 4397 madde; 3,145 - 3,152 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1. Ada sahillerinde bekliyorum ( bu güzel eser spekülatöre gelsin)

Belki bir sonraki vapurda gelenler olur
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

Duhul
    Jan 2022
    İkamet
    İstanbul / Beşiktaş
    Gönderi
    20
    Eczacıbaşı Ekom; VitrA markasıyla banyo ve karo iş alanlarında gerçekleştirdiği ihracat çalışmalarıyla “Seramik†sektöründe, Esan ise gerçekleştirdiği ihracat kapsamında “Doğal kaynaklar†sektöründe şampiyon olarak ödüle layık görüldü.
    Son düzenleme : Alban; 01-07-2022 saat: 13:43. Sebep: yazım kuralı
    If at first you don't succeed try try and try again..

3. İyi bugün 10 liranın altında uzun süre tutmadı. Yatırım Holding'i tavana götürürken bu tarafta fazlasına gönlü ermedi, başka zaman bakarız dedi.

Bugün kafa yapan mantarlardan az yemiş

4. Zannedersin ki fabrikayı yatırım almış , ilaç ve ky si Kemalettin Tuğcu'nun romanlarındaki besleme modunda .

Eski Mısır Kralı Hayiinn Faruk yaşasaydı ve borsada işlem yapsaydi ,yatırımı desteklerken ilacı kösteklerdi .

5. keske elini bu kadar belli etmeseydi, o ne be kardesim yatirim tavan yapip ilaca baski kuruyorsun, tabi ilacin kademeleri kaldiracak adam yok ortada, kendiside bunu bildiginden, hicbirsey yapmasina da gerek kalmiyor, acaba bu baskinin nedeni emeklilik fonu mu diye merak ediyorum, uzun zamandir takaslarada bakmadim sattilar mi acaba.

6.  Alıntı Originally Posted by Pasa Yazıyı Oku
    keske elini bu kadar belli etmeseydi, o ne be kardesim yatirim tavan yapip ilaca baski kuruyorsun, tabi ilacin kademeleri kaldiracak adam yok ortada, kendiside bunu bildiginden, hicbirsey yapmasina da gerek kalmiyor, acaba bu baskinin nedeni emeklilik fonu mu diye merak ediyorum, uzun zamandir takaslarada bakmadim sattilar mi acaba.
    Birilerinden mal bekliyor ama herhalde hayal kuruyor.
    Dünyadan haberi olmayanların, yılmış olanların, mecbur kalanların paylarını almaya kalksa pek bir yekun tutmayacak.
    Ama ben hakikaten akıl sağlığının yerinde olmadığını düşünüyorum.
    Veya bu durumdan çok eğleniyor, gördünüz mü ne yaptım filan diyor

7. No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

8. Çok kastirdi bugün....Sağlam bir ekip var tahtada....

Sayfa 394/550 İlkİlk ... 294344384392393394395396404444494 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •