Sayfa 466/550 İlkİlk ... 366416456464465466467468476516 ... SonSon
Arama sonucu : 4394 madde; 3,721 - 3,728 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Adam önce el altından bilgi pompalıyor.
    İstanbul'un en kıymetli arazisi bizde bunlar devreye girince kimse tutamayacak vs. Vs. Vs. 7 den 24 e getiriyor sonra elindekileri okutuyor.
    Kap bilgisinde bile fazla sulanmayın ben uygun görürsem bunun %37 sizin gerisi benim diyor. ( orda da nasıl bir oyun oynayacak o da meçhul)
    Yani böyle bir haberin bile küçük yatırımcıya faydası olmaması için elinden geleni yapıyor.
    İlaç parası olsun,,...
    İncelemedim, çok da önemli görmüyorum ama 23-24 lira arasındaki işlemlerin %80 i kendi işlemleriydi sanırım. Yeni yatırımcıların aldığı lot sayısı birkaç yüz bini geçmez. Bir okutma durumu olduğunu sanmam.

Buradaki ortaklar gayet farkındalar, spekülatörün derdi yeni girenleri ezmek değil, hissenin eskilerini bezdirmek.
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

2.  Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    İncelemedim, çok da önemli görmüyorum ama 23-24 lira arasındaki işlemlerin %80 i kendi işlemleriydi sanırım. Yeni yatırımcıların aldığı lot sayısı birkaç yüz bini geçmez. Bir okutma durumu olduğunu sanmam.

Buradaki ortaklar gayet farkındalar, spekülatörün derdi yeni girenleri ezmek değil, hissenin eskilerini bezdirmek.
    Aynen sizin gibi düşünüyorum noreply!

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesı değildir.Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

3. Patron istese de istemese de bir zaman gidecek kağıt.
    İnanıyorum güzel günler göreceğiz;)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

4.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Adam önce el altından bilgi pompalıyor.
    İstanbul'un en kıymetli arazisi bizde bunlar devreye girince kimse tutamayacak vs. Vs. Vs. 7 den 24 e getiriyor sonra elindekileri okutuyor.
    Kap bilgisinde bile fazla sulanmayın ben uygun görürsem bunun %37 sizin gerisi benim diyor. ( orda da nasıl bir oyun oynayacak o da meçhul)
    Yani böyle bir haberin bile küçük yatırımcıya faydası olmaması için elinden geleni yapıyor.
    İlaç parası olsun,,...
    İlaca para vermiyorki..

5.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Patron istese de istemese de bir zaman gidecek kağıt.
    İnanıyorum güzel günler göreceğiz;)

Bu güzel günler güneşli de olur motorları da maviliklere sürersek tamamına ereriz.
    Bence Ferit bey in dediği gibi olacak , eskileri bezdirme fikrine katılamıyorum neden tek lot oynatmayan eski kafalı lar boyle olayları sallamaz , ama belli ki bir miktar trene binen yeni oyuncuları 7.10 yuma treninden tekmuklemek için bi fırsat çıktı .Yenilere sözüm sakin gelmeyin , simdi bencil adam sen yiyeceksin di mi diyecekler , hayır gelirseniz ne ben ne siz yiyeceksiniz oysa bir zaman sonra sonra salmak zorunda kalacak o zaman bu oyunlar bitecek belki de , o zamanı kollayın derim naçizane.
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

6.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Bu güzel günler güneşli de olur motorları da maviliklere sürersek tamamına ereriz.
    Bence Ferit bey in dediği gibi olacak , eskileri bezdirme fikrine katılamıyorum neden tek lot oynatmayan eski kafalı lar boyle olayları sallamaz , ama belli ki bir miktar trene binen yeni oyuncuları 7.10 yuma treninden tekmuklemek için bi fırsat çıktı .Yenilere sözüm sakin gelmeyin , simdi bencil adam sen yiyeceksin di mi diyecekler , hayır gelirseniz ne ben ne siz yiyeceksiniz oysa bir zaman sonra sonra salmak zorunda kalacak o zaman bu oyunlar bitecek belki de , o zamanı kollayın derim naçizane.
    Abi eger iyi teknik beklentisi varsa patron da bazen önüne geçemiyor.
    Ama tekniğime iyi güvenmiyorum ben.ıskaladıgım da oluyor.En iyi özelliğim timsah sabrım.Uzun vadecilikten gelen bir alışkanlık sanırım.Patron afiyetle yemek mi istiyor benim istediğimi bana verecek yoksa sonsuza dek beklerim.
    ;);)
    Ytd sakın bilgim az cesaretim fazladır.
    Saygılar sevgiler.

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

7. Yabancı yatırımcımı bu?? Hissemi alacakmış ??

8.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Abi eger iyi teknik beklentisi varsa patron da bazen önüne geçemiyor.
    Ama tekniğime iyi güvenmiyorum ben.ıskaladıgım da oluyor.En iyi özelliğim timsah sabrım.Uzun vadecilikten gelen bir alışkanlık sanırım.Patron afiyetle yemek mi istiyor benim istediğimi bana verecek yoksa sonsuza dek beklerim.
    ;);)
    Ytd sakın bilgim az cesaretim fazladır.
    Saygılar sevgiler.

Bilmukabele , bol kazançlar dilerim .
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

Sayfa 466/550 İlkİlk ... 366416456464465466467468476516 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •