Sayfa 470/550 İlkİlk ... 370420460468469470471472480520 ... SonSon
Arama sonucu : 4393 madde; 3,753 - 3,760 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1. Sizin gibi düşünüyorum.
     Alıntı Originally Posted by Zeyzey Yazıyı Oku
    Noreply eksik düşünüyorsun inşaat işiyle ugrassaydin bilirdin.soyleki şayet Kartal'da ki arazide sismik izalator kullanırsa 1 lira yerine 3 liraya satar ve bir ay icinde tüm daireleri satar ayrıca Gebze tarafındaki fabrikalara gidecek yöneticiler ceolar için yol bakimindan çok uygun bir yerde.
    SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesı değildir.Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

2. Haklisiniz zemin mekaniği ve izolatorler hakkında bilgili değilim..Eğer gerçekten bir güvenceyse 99 sonrası yapılmış tüm orta ve üst segmentteki binalara konulmuş olması gerekirdi, sadece hastane vb yapılarda zorunlu tutulmuş oysa. Japonyanın onca deneyimine rağmen Kobe depreminde yaşadıkları malum. Söylediğiniz gibi bu konudaki bilgilerim eksik ve yetersizdir.
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

3. Celâl Sengor'un Fatih Altayli'ya hitaben yazdığı, Altayli'nin da yayınladığı yazıdan etkilendiğim için böyle bir görüş belirttim. Naci Gorur'un de uyarıları biliniyor. Her neyse, nasılsa holdingi yönetenler bu konularda en iyi bilgilendirmeyi almışlardır. Kendilerini zora dusurmeyeceklerinden eminim...
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

4. Kibarligin için tsk ederim noreply.bende tekstil yüksek mühendisliğini bitirip inşaat müteahhitliği yapana kadar birşey bilmiyordum.mutemadi ve radyan temeli dediğin gibi zorunlu kosmuslar 1999 dan sonra oysa sismik izalatoru zorunlu kossalardi bina yapiminin yüzde 15 fazla maliyeti artardı sadece sanırım binalar depremde oldurmesin ama oturulamaz olsun bu sayede yıkıp tekrar yapılsın piyasada para dönsün diye yapilmis.inşaat mühendisliği okusaydim yaptığım binalara koyardım bundan sonrasına koyacağım Elazığ depremiyle bende öğrenmiştim.ayrica bir şeye daha dikkat çekeyim 21 Kasım'da gazman aba nin paylaşımını okursanız bu sayfada 200 milyon Euro yatırım yaptıklarını ve 500 milyon Euro yatırımla sonlandiracaguz bu yılı demiş Patton buda demek oluyor ki 300 milyon Euro'luk bir yatırım daha yapacak Ocak ayına kadar.sanirim büyük bir fabrika olayı daha var.saygilar.

5. Anlayamadım olay şu bu firma tuvalet kağıdında yüzde 22 ile pazar lideri ve ürünleri solo olsun diğerleri olsun ucuzda değil ve kira gelirleei vitamin ilaçları satışı ve diğer temizlik ve monrol ürünlerinde var buna rağmen 500 milyon kar açıklamış ilk 9 ayda oysa tezol tuvalet kağıdında pazar lideri olmadı halde kira gelirleri vesayre olmadığı halde ilk 9 ayda 450 milyon kar açıklıyor burada mantıksız birşeyler var. denetlenmeli.

6. Esan , Tüketim Grubu ve diğer Eczacıbaşı Holding iştiraklerinin özsermaye artışı aşağıdaki gibi sadece 12 aylık bilançoda gösteriliyor,

Gelir Tablosunda gösterilmiyor!!

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

7.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Esan , Tüketim Grubu ve diğer Eczacıbaşı Holding iştiraklerinin özsermaye artışı aşağıdaki gibi sadece 12 aylık bilançoda gösteriliyor,

Gelir Tablosunda gösterilmiyor!!
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

8. Karşılıklı iştirak etkisi ile ecilc'ın , echol'deki payı %51,8
    7.708/13.708= %51.8

Sayfa 470/550 İlkİlk ... 370420460468469470471472480520 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •