Sayfa 501/550 İlkİlk ... 401451491499500501502503511 ... SonSon
Arama sonucu : 4394 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1. Dün bilinçli olarak yukarıdan verdikleri malları buğün baskı ve manipulasyonla aşağıdan almaya çalışıyorlar.Hep aynı terane.

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesı değildir.Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

2. Hırsız var.

3. Malesef!
     Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Hırsız var.
    Yatırım tavsiyesı değildir.Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

4. Satıcılar isteksiz ,mal gelmeyince fiyatı aşağı çekiyorlar.Bu klasik taktiklerinden .Panik yaratıp üst kademelerde biriken panik satışları almak için pusuda bekliyorlar.Bu ne yaman manipülatörlük.Fırıldak işler!

5. SPK da zaten eline sağlık, iş olsun diye klasik hale gelmiş işlem sırası durdurma dışında hiiç dokunmuyor.Meydan boş,istediği gibi at oynatıyorlar!Olmaz böyle şey.

6. E kart satısı sonrası yatırım holding/ilaç paritesinin gerçeğe yaklaşacağını düşünüyorum. Makas kapanmaya başlamıştı.
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

7. ecilc/eczyt haftalık

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

8. Tam anlayamadım birde parite size göre kaç uzun zaman oldu paritenin ayarının kaçtığı.

Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    E kart satısı sonrası yatırım holding/ilaç paritesinin gerçeğe yaklaşacağını düşünüyorum. Makas kapanmaya başlamıştı.

Sayfa 501/550 İlkİlk ... 401451491499500501502503511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •