Sayfa 502/550 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512 ... SonSon
Arama sonucu : 4396 madde; 4,009 - 4,016 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1. Şu anki defter değerlerine göre 3,15 civarı olmalı. Ayazağa arsası yeniden değerlenmeye girerse kağıt üstündeki parite daha da gerileyecek
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

2. Bence parite falan boş işler zaten öyle olduğunu gördük yaşadık, buna takılıp bir şey zannedenler arttığında spek daha güzel çalışma imkanı bulur .

3. Böyle bir şey buldum !

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

4.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Böyle bir şey buldum !

Bu karlılık tablosuna göre holding 2020,2021,2022 yıllarında dağıtıtığı karları dağıtamamış olmalıydı veya bilanço karı dışında, yedekler vb gibi kaynaktan dağıtabilirdi.

İlginç bir şey bulmuşsunuz !

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

6. Ecyap'in rakamları daha anlaşılabilir, makul. Holding beni şaşırttı. Paylaşımlar için tesekkurler

7. Ben pek güvenemedim...
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

8. Holding in karları iştiraklerinden aldığı temettü gelirleri ve fon gelirlerinden oluşmalı, bu kısmı tamam. Ama temettü dagitirken bilanço karının üstüne nasıl çıktıklarını bilemedim.

Sayfa 502/550 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •