Sayfa 529/550 İlkİlk ... 29429479519527528529530531539 ... SonSon
Arama sonucu : 4397 madde; 4,225 - 4,232 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1. İlaçta manipülasyon var.Hisse üzerinde tama yakın hakimiyetleri var.İlacın fiyatlama olarak yatırım ve intema ya göre çok çok geride kalmasının nedeni hisseyi yeterince uygun fiyatlardan toplayamamış olmalarıdır .Manipulasyona bugünde son hızla devam.Sırıtıyor artık!
     Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    Bence yönetim eskinin kötü alışkanlıklarından vazgeçti ama piyasa bu durumu göremedi veya inanmadı.

Yatırım holdingde bariz spekülatör faaliyeti var, intemada uzun zamandır bir grup var, ilaç hissesinde tam bir kontrolü sağlayamadıkları için fiyatı geride kalıyor, piyasa da uzak durunca bir şey olamıyor.

Yatırım holding'i tek taraflı olarak uzun süre götüremezler, daha da fazla deşifre olurlar, o yüzden sabırlıyım.
    SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesı değildir.Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

2.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Maalesef güçlü sat modundayız...
     Alıntı Originally Posted by REK Yazıyı Oku
    Ben sizin gibi düşünmüyorum.Ortadoğidaki duruma göre dip yapıp yukarıda olabilir.Ters bir durum olursa o zaman biraz dağa aşağı olabilir.
    Borsa genelde buğün toparlanma çabaları mevcut.Takip ederek karar vermek gerekiyor.

Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Ben de sizin gibi düşünmüyorum ama sizin haklı çıkmanızı ve yanılmış olmayı isterim.
    Bu kağıdın 55 civarı ortalama ile dağıtıldığını düşünüyorum şimdi de millet aşağıdan alıp ortalama düşürme derdine girmiş bu durum da çıkış çok uzun sürebilir,
    Millete almayın dedikçe tuzlukla sıraya giriyorlar aldın bari paçal yapma..

3. Bu hisse 48 fiyat seviyesinde güçlü sat değildi.Güçlü sat demek 48 ve aşağısından malını boşalt demektir.Manipulatörde zaten bunu istiyor Şu anda dip olarak en fazla 46.5 ..Bu seviyeyide zaten gördü.Ben 57-53 civarı sattıklarımı Bu seviyelerden kademeli olarak yeririne koyuyorum.Borsa genelde olağan üstu bir düşüs olursa(3. dünya savaşınının başlaması vs..) zaten bunun önünde kimse duramaz.Gelen sel baskını her şeyi yıkar geçer.Borsa birazda risk alma yeridir.Yatırım tavsiyesi değildir.
    Bu kağıdın 55 civarı ortalama ile dağıtıldığını düşünüyorum şimdi de millet aşağıdan alıp ortalama düşürme derdine girmiş bu durum da çıkış çok uzun sürebilir,
    Millete almayın dedikçe tuzlukla sıraya giriyorlar aldın bari paçal yapma..
    Yatırım tavsiyesı değildir.Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

4.  Alıntı Originally Posted by REK Yazıyı Oku
    Bu hisse 48 fiyat seviyesinde güçlü sat değildi.Güçlü sat demek 48 ve aşağısından malını boşalt demektir.Manipulatörde zaten bunu istiyor Şu anda dip olarak en fazla 46.5 ..Bu seviyeyide zaten gördü.Ben 57-53 civarı sattıklarımı Bu seviyelerden kademeli olarak yeririne koyuyorum.Borsa genelde olağan üstu bir düşüs olursa(3. dünya savaşınının başlaması vs..) zaten bunun önünde kimse duramaz.Gelen sel baskını her şeyi yıkar geçer.Borsa birazda risk alma yeridir.Yatırım tavsiyesi değildir.

Bence 48 ilk gördüğünde güçlü sat modu vardı ve hissemize tanıdığımı düşünen bir kişi olarak , söyleyebileceğim şey gevşeyeceği zaman kendini gösterir, söylemek istemediğim kendimce zaman içinde bulduğum şeylerde var,
    günün sonunda herkes kendi cüzdanı ile başbaşa, ben kimseyi kasıtlı hareket yapmadıkça kınamam, nasip der geçerim.
    Tabii ki borsa risktir ama manipülasyon yeri olmamalı.
    Sizin de sat -al işleminizi kutlarım. Dip nokta için tahminim yok.
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

5. İşte bilanço geldi bu bilanço ile bakalım nasıl olacak aslında ne olacağı belli??

6. Evet burası borsa.Her şey olabilir!
    Bence 48 ilk gördüğünde güçlü sat modu vardı ve hissemize tanıdığımı düşünen bir kişi olarak , söyleyebileceğim şey gevşeyeceği zaman kendini gösterir, söylemek istemediğim kendimce zaman içinde bulduğum şeylerde var,
    günün sonunda herkes kendi cüzdanı ile başbaşa, ben kimseyi kasıtlı hareket yapmadıkça kınamam, nasip der geçerim.
    Tabii ki borsa risktir ama manipülasyon yeri olmamalı.
    Sizin de sat -al işleminizi kutlarım. Dip nokta için tahminim yok.

7. IMKB 100 son dönemde %13 düşerken ilaç yaklaşık %23 düştü.Bu bilançoyu önceden bilen veya el altından haberdar olanlar fiyatlama yı önceden düşünmüş olmalılar.Bu hissede tuzak içinde tuzak var.Hissenin düşmesini en az manipulatörler kadar isteyenler umarım ki hayal kırıklıgına ugrarsınız!Hisse 46.5 i kırarsa ,aşağıda 43.30 seviyesi destek.Takip ederek karar vermek gerekiyor.

Yatırım tavsiyesi degildir.

8. Bilançoyu kullanarak 46 üzerinden almaya çalışıyorlar.
    Fırsatçı mahluklar.

Sayfa 529/550 İlkİlk ... 29429479519527528529530531539 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •